Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (596. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34.487
Cevap
772
Favori
1.802.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 594595596597598
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır, sen bu saatten edinmedin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba;
    Herkesin zevki tabi kendine ama arkadaşlar sizce çeşit çeşit kordonla uyum olması açısından tercihiniz ne olurdu? Ben gold eledim Uzay grisi ve gümüş arasında kaldım. Çok kararsızım ama Sizce hangisi daha hoş görünüyor?

• graystorm kullanıcısına yanıt
    Bana göre Space Grey rengi çok daha havalı duruyor hocam. Benim de karar kıldığım ve 10 çeşit renk kordonla değiştirip kullandığım renktir kendisi. 15-16 tane almıştım sport loop kordondan her renkten. Kafama göre değiştirip kullanıyorum çok ta güzel duruyor. Bana kalırsa griyi alın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 8 mayista aldigim kordonlar geldi. elite magazasindan almistim. yanwen takipli kargo.
    Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• Hakan.Kayikci34 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam benimde ilk seçimim o yönde.

• Yeni güncelleme geldi.

• Arkadaşlar merhabalar geçen hafta eşim için Apple Watch 5 aldım... Kendisi kayış kombinasyonu yapmak için Türk sitelerinden sepete bir kaç ürün atmış ama çok pahalı geldi bana ... AliExpress den kordon için hangi mağazaları önerirsiniz... Bir de gümrükte takılmaması veya ek ücret çıkmaması için üst bir limit var mı acaba??? Şimdiden teşekkürler 🙏

• falxcon F kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Ben ekteki ürünleri aynı satıcıdan aldım ve malzeme kalitesi gerçekten çok iyi fiyatına göre. Değiştire değiştire kullanıyorum, hiçbir üründe deformasyon olmadı. Sport Loop modelini tavsiye ederim kolu sıkmıyor ve rahat

Teşekkürler kardeşim... Peki üst bir limit var mı gümrük için soruyorum. Bir de kargo takip işi nasıl oluyor

• falxcon F kullanıcısına yanıt
    Üst limit konusunda yanlış hatırlamıyorsam 23 dolara mı ne inmişti tek bir satıcıdan alınan ürün. Ama satıcıya aldıktan sonra mesaj atıp tutarı düşük yazmasını isteyebilirsiniz, genel de müşteri memnuniyeti odaklı oluyorlar :)) Gümrükten geçtikten sonra da fiyatın %20 si kadar bir ücret çıkıyor. Ben 15 lira falan ödemiştim paket başına. Zaten şu an pandemiden dolayı ben paketleri pek açabileceklerini sanmıyorum. Direkt 10-15 lira vergiyi yazarlar, ptt dağıtıcısı da kargoyu teslimat sırasında sizden alır biter. Kargo takibi de şöyle oluyor. Siz kargoyu seçerken orada takipli kargo diye bi seçenek, eğer onu seçerseniz satıcı ürünü kargoya verdiğinde o takip numarasıyla takip edebiliyorsunuz ama ekstradan küçük bir tutarı var onun da. Ücretsiz kargoyu seçerseniz pek takip etme şansınız olmuyor. Ama ürünün ülkeye giriş yaptığını görebilirsiniz. Tahminen 50-60 gün içerisinde ürünler gelir pandemiden dolayı. Ben aldığımda 35-40 gün içerisinde gelmişti. Umarım yardımcı olabilmişimdir :))

Çok teşekkürler ☺️

• Elit mağazından 15-20 parça bir şeyler aldık bakalım. Gelince fotoğraf yorum paylaşırım.
  • Merhabalar , 7Plus kullanıyorum bi apple watch almak istiyorum ama fiyat olarak uygun olup hangi modeli önerirsiniz

• Fiyat ve performans olarak en uygunu şu an series 3. iPhone 7 ile bir senedir kullanıyorum gayet uyumlu. Ama bi süre daha beklemenizi tavsiye ederim belki haziranda yeni şeyler gelir fiyatlar daha da düşer. Ya da yükselir. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 2 Haziran 2020; 22:7:23 >
  • Kendinize bi maddiyat sınırı çizdiniz mi bilmiyorum. Ama eğer bütçeniz maksimum 2000 tl civarında ise ya sıfır 3.nesil alacaksınız 1600 civarına, ya da 2.el 4.nesil bakacaksınız hocam. Benim şahsi fikrim malum sitede 2.el temiz 4.nesil watchlar mevcut. Sıfır alıp memnun kalmayanlar ya da hevesi geçenler ucuza satıyor temizinden. 3. ve 4. Nesil arasında bayağı bi fark var. İsterseniz youtube üzerinden karşılaştırma videoları izleyin, daha sağlıklı karar verirsiniz

• Merhabalar illaki konuşulmuştur ama Nike ile düz versiyonu farkları tam olarak nedir? Buradan cevap vermek istemezsenizde özelden mesaj atarmisiniz lütfen alma arefesindeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akşahin

Merhabalar illaki konuşulmuştur ama Nike ile düz versiyonu farkları tam olarak nedir? Buradan cevap vermek istemezsenizde özelden mesaj atarmisiniz lütfen alma arefesindeyim.
    Hocam nikeye özel delikli kayış var ve bazı özel kadranlar var başka bi fark yok ama 2si arasında fiyat farkı yoksa nike öncelik olsun derim.
  • Akşahin kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. İkisi arasında teknik açıdan fark yok. Ama kordon ve kadran açısından farklar var. Kordonlar slikon delikli oluyor nike modellerinde, ayrıca kadranlarında nike sembolü oluyor. Çeşit çeşit kadranları var nike modellerinde, hepsinde de nike işareti oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: onrozc

Urunler geldi. Yaklasik 1 ay. Hepsi tek pakette ve 15.35 tl vergi odedim
    yaklaşık bir haftadır kullanıyorum cıldımde herhangı bır tahrıs olmadı
  • 
Sayfa: önceki 594595596597598
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.