Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (504. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.502
Cevap
772
Favori
1.803.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 502503504505506
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam o olay için ayakta dururken saati ağzınıza yaklaştırma hareketi yapacaksınız. Sonra da direkt olarak istediğiniz şeyi söyleyeceksiniz. Bu durum yatarken veya otururken olmuyor. Kolun aşağı salınma durumundan ağzınıza kadar net bir hareket yapması gerekiyor. Böylece hey Siri demeden direkt olarak istediğinizi söylüyorsunuz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son güncellemeden sonra aramalarımda bolca arama başarısız hatası alıyorum. Hatta her saatten yaptığım konuşma yarıda kalıyor. Nedeni nedir?
  • efesb kullanıcısına yanıt
    Bu Siri ayarı telefon üzerinden mi? Favori takımı nasıl belirliyorsunuz hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Watch üzerinden müzik dinlemek için apple ın müzik uygulamasını mı kullanmak gerekiyor? Spotify i saat üzerinden kontrol etmek istediğim de telefondan çalıyor müzikler 😬

• rocker35 kullanıcısına yanıt
    Telefon üzerinden ayrılamıyor tv app te spor kısmında en aşağıda arkadaşın koyduğu resimdeki gibi

• efesb kullanıcısına yanıt
    Anlamadığım şu ki ben Siri ayarlarına girdiğimde böyle bi menü geliyor telefondan ayrılamıyor dediğiniz nedir onu da anlamadım.

TV uygulamasında favori takım ekleyebilecek bi yerde bulamadım ekran görüntüsü ile anlatabilirseniz memnun olurum hocam.

Teşekkürler İyi forumlar

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• Natsukaw.S kullanıcısına yanıt
    Arka planda uygulama yenileme hariç hepsini açın ,sonuçta akıllı saat kullanıyoruz çoğu özelliği kapattıktan sonra analog saat almak daha mantıklı

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    Hocam bunu yapamadım bulamadım yaw, nokta atışı yazarmısın 😬

• rocker35 kullanıcısına yanıt
    Bir sayfa geride Tayfun arkadaşımız resmettiği gibi Tv app te spor kısmı altında en aşağıda favori takımlar sekmesi var ordan seçeceksiniz. Türkiyedeki itunes store kapsamında bu seçenek olmadığından mağazayı değiştirmelisiniz (ABD olarak) yoksa spor sekmesi görünmez.
  • arkadaşlar uygun fiyata kordon nerden bulabiliriz ya ben aliexpressten buldum ama kaliteli mi değil mi ne kadar uzun süre kullanırım bilemedim siz nerden alıyosunuz kordonlarınızı
  • Konuyla çok alakası yok fakat bilgi sahibi biri yardımcı olabilirse çok sevinirim. Aliexpress'ten fazla vergi çıkmaması adına aynı satıcıdan farklı tipte kordonlar satın aldım. Tahmini varış tarihi 1 ay fakat satıcı iptal ettiğim bir ürünü süreci başlatmama rağmen göndermiş ve ödeme alındı. Bana mesaj atmış iptal etmek istediğine emin misin vs. diye fakat çok hakim olmadığım için görmemiştim. Şimdi bu durum da gelen ürünü tekrar iade etme süreci nasıl? Hiç teslim almamak en doğrusu mu ve bu durumda ücret iadesi konusunda bir sıkıntı yaşar mıyım? Şimdiden çok teşekkürler.
  • Mr. Shadow kullanıcısına yanıt
    Teslim almadan da ücret iadesi olmaz ancak beğenmedim diye sisteme girip iade edersin ama oda gönderi parası senin aldığın ürünün değerini çok çok aşar.Bence alman daha mantıklıdır.Yada vergi ödemeyi dersen teslim alma sım verdiğin para yanar.

• Arkadaşlar Merhaba, İphone telefonu işitme cihazıma bağlanabiliyorum, Watch 5 de işitme cihazına bağlanma özelliği var mı? Bir de fizy uygulaması telefona yükleniyor mu?Slmlar...
  • Watch a gelen whatsapp resimlerindeki bulanıklığı çözen oldu mu?

• Natsukaw.S kullanıcısına yanıt
    Apple Watch için whatsapp uygulaması çokmadığı sürece bulanık olarak görünmeye devam edecek. Apple Watch desteği sunan tüm uygulamalarda fotoğraflar net olarak görünüyor. (Bundle, NTVSpor,NTV...)

• epcel E kullanıcısına yanıt
    Beklemeye devam o halde..

• tolqa35 kullanıcısına yanıt
    Fizy uygulaması telefona yükleniyor. İşitme cihazınız telefona bluetooth ile bağlıyorsanız muhtemelen saate te balanmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Shadow

Konuyla çok alakası yok fakat bilgi sahibi biri yardımcı olabilirse çok sevinirim. Aliexpress'ten fazla vergi çıkmaması adına aynı satıcıdan farklı tipte kordonlar satın aldım. Tahmini varış tarihi 1 ay fakat satıcı iptal ettiğim bir ürünü süreci başlatmama rağmen göndermiş ve ödeme alındı. Bana mesaj atmış iptal etmek istediğine emin misin vs. diye fakat çok hakim olmadığım için görmemiştim. Şimdi bu durum da gelen ürünü tekrar iade etme süreci nasıl? Hiç teslim almamak en doğrusu mu ve bu durumda ücret iadesi konusunda bir sıkıntı yaşar mıyım? Şimdiden çok teşekkürler.
    teslim almamak sonuç değil hocam ben geçen sene laptopa fan aldım o dönem de askere gittim adres yetersiz falan diye ptt vermedi istanbula gitti orda imha ediliyomuş para iadeside alamadım ürünü de alamadım anlayacağın boşa giden bi alışveriş oldu neyse ki 80 tlydi sadece

• Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

İsteyene temin ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: akcanon

İsteyene temin ederim
    Fiyatlar nedir?

• 
Sayfa: önceki 502503504505506
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.