Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (500. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.502
Cevap
772
Favori
1.803.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 498499500501502
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karıştırılan nokta şu batarya konusunda apple watch ve samsungun watchları ile yapabileceklerinizin sınırı çok geniş fakat huawei watch gt2de arayüz yüklemek için bile kırk adımdan geçmeniz lazım ek uygulama vs bildiğim kadarıyla kurulmuyor büyük ekranlı bileklik gibi çalışıyor kasa da büyük olunca pili de büyütüyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,
    seri 4 44 mm saatim için Çin'den birkaç tane kayış almıştım. İçlerinden biri S-M beden çıktı. Ankara'da olupta isteyen arkadaşımıza geliş fiyatından verebilirim. Resmini ekliyorum...Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]
  • efesb kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Evet doğru veriyordu ama şimdi baktım dediğiniz gibi 21 gösteriyor gs maçını. Diğer maçlarada baktım bazıları doğru bazıları 1 saat ileri gösteriyor şu an. Yapacak birşey yok bizim tarafımızdan sanırım.

• Natsukaw.S kullanıcısına yanıt
    40mm daha çok bayanlara hitap ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Bugün inceledim evet vazgeçtim, huawei gt2 nin para iadesini yaptı soteye yattım bekliyorum uygun fiyat işin 😂

• Ben de aranıza; series 5 - 44 ile katıldım. Selamlar herkese.

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M_atari -- 24 Aralık 2019; 0:34:7 >
  • Arkadaşlar bir uygulamayı nasıl ana ekrana koyarım.Sadece belli programlar konulabiliyor.

• Dgkn_sglmr D kullanıcısına yanıt
    Hocam fazla düşünmeye gerek yok. Saat piyasasında adam kandırmak çok kolay. İnsanlar şey diyorlar "Ama Huawei saat 20 gün gidiyor." Gidiyor ama saat AKILLI DEĞİL. Uygulama yükleyemezsin, Şarkı yükleme 500 tane şarkı ile sınırlı, Haritası yok, özelleştirme yok, güncelleme gelmez, çin ile avrupa saatleri farklı güncellemeler alır. kişisel asistan falan yok. saat arayüzü bile değiştirmek bile dert. Ben şöyle diyorum. "Huawei saatler akıllı bileklikleri çirkin bulup saat formatı isteyen, akıllı bileklikten hallice olan bir akıllı saat."

Apple saatlerin pilleri eyvallah yeterli değil ama çok hızlı doluyor. Kolumda afedersiniz pili uzun giden bir aptal taşımak yerine akıllı bir nesne taşımayı tercih ederim. En basitinden Bundle uygulaması sayesinde haberleri kolumdan okuyorum. Bunu yapabilen bir akıllı saat yok.

Burada huawei saat muhabbeti yapmanın biraz cahillik olduğunu düşünüyorum. Aynı sikletteki oyuncular değiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGatakan -- 23 Aralık 2019; 20:18:56 >

Doğru o uzun giden saatler ile apple watch ların alakası yok. Kısıtlamalar var hep uzun giderken. Örneğin geçen arkadaşım galaxy watch active 2 almış eşine. Ayarlarını falan yaptım inceledim baya o sırada da. Yani dedim kendi kendime iyiki bulaşmamışım bu modellere. Uzaktan yakından alakası yok apple watchlarla. Kullanımı o kadar kötü ki. Malzemesi vs. Aple ın alüminyum saati bile gayet kaliteli. Kaliteli bir saat takmış hissi veriyor ama diğerleri oyuncak gibi kolda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 23 Aralık 2019; 20:42:54 >
    Yakın zamanda iphonea geçiş yapacağım için konuyu takip ediyorum fakat bütçem çıkışmayacak gibi apple watcha sadece karşılaştırma yapanları görünce nacizane yorum yapmak istedim dediklerinize aynen katılıyorum

• M_atari M kullanıcısına yanıt
    Kapatıcı , tabanca ve apple watch ilginç bir üçleme olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Hocam fazla düşünmeye gerek yok. Saat piyasasında adam kandırmak çok kolay. İnsanlar şey diyorlar "Ama Huawei saat 20 gün gidiyor." Gidiyor ama saat AKILLI DEĞİL. Uygulama yükleyemezsin, Şarkı yükleme 500 tane şarkı ile sınırlı, Haritası yok, özelleştirme yok, güncelleme gelmez, çin ile avrupa saatleri farklı güncellemeler alır. kişisel asistan falan yok. saat arayüzü bile değiştirmek bile dert. Ben şöyle diyorum. "Huawei saatler akıllı bileklikleri çirkin bulup saat formatı isteyen, akıllı bileklikten hallice olan bir akıllı saat."

Apple saatlerin pilleri eyvallah yeterli değil ama çok hızlı doluyor. Kolumda afedersiniz pili uzun giden bir aptal taşımak yerine akıllı bir nesne taşımayı tercih ederim. En basitinden Bundle uygulaması sayesinde haberleri kolumdan okuyorum. Bunu yapabilen bir akıllı saat yok.

Burada huawei saat muhabbeti yapmanın biraz cahillik olduğunu düşünüyorum. Aynı sikletteki oyuncular değiller.
    Selamlar dediklerine aynen katılıyorum..

Bir sorum olacak Bundle uygulaması bende de var iPhone da Türkçe tamamen, seçtiğim içeriklerin haberleri var.. watch da bbc vs İngilizce haberler çıkıyor hep, seçtiklerim hiç yok.. bunun ayarı varmı acaba?

• kozcivan kullanıcısına yanıt
    Ben de şimdi farketttim kapatıcıyı :)

• M_atari M kullanıcısına yanıt
    Başta tabancayı görünce bibergazı sanmıştım ama 😂😂

• Bu borsa verileri ni altın değerlerini nasıl ekrana atarız

• Bende Seri 5 44mm Gümüş ile aranıza katıldım.
    Siyah ile arasında kaldım fakat karşılaştırdığımda gümüş rengine neredeyse tüm renk kordonlar çok yakışıyor, siyahta ise yalnızca belli renkler hoş duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yokyere

44 mm orijinal product red sport loop bulamıyorum. Apple kendi sitesinde yeni product red sport loop var. kullanan var mı fotoğraf paylaşabilir mi?
    Merhaba her ne kadar orjinal olmasa da, aliexpressten 9 liraya aldığım yeni product red sport loop kayışın fotoları aşağıda gibi. En azından bir fikir verir. Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• Arkadaşlar Apple watch’a bildirim geldiğinde bildiğiniz üzere titriyor. Ve sessiz modda değilse ses de çıkarıyor. Bu titremeyi kapatmanın yolu var mi? Yani sadece ses çıkarsın istiyorum. Cevaplar için şimdiden teşekkürler..:)

• ferdi_1903 F kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim evet fikir verdi sağolasın. Yaklaşık 20 tane Farklı renk sport loop um var. Hepsi AliExpress ve hepsi çok güzel ama product red ler hariç. Onu yapamıyorlar maalesef. Dün orijinalini sipariş verdim. Gelsin inceleyim çakmalarla arasında bariz fark görmezsem geri iade ederim.
    Linki paylaşabilirmisin satıcının inceleyim bi.

• 
Sayfa: önceki 498499500501502
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.