Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (495. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.501
Cevap
772
Favori
1.803.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hocam o sekilde baglaniyor ama aramalar gelmiyor butun ayarlar tamam telefonu evde biraktigim zaman cagrilar gelmiyor saate saat wifiye bagli bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Uygulamanın kendi içinde bulunan ayar için mi kısaltma yaptınız?
  • rocker35 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız nabız kapatılmıyor. Neden yazdım ben de anlamadım...
  • rocker35 kullanıcısına yanıt
    Yorumlarınızdan sonra uygulamayı satın aldım.
    Öncelikle telefondaki alarm bölümünde yer alan yatma zamanı ile uygulama arasında bir bağlantı yok değil mi? Autosleep uygulamasında uyku zamanlaması yapabiliyor muyuz? Örneğin 23.30'da yatakta olmam için önceden bir hatırlatma özelliği var mı?
  • epcel E kullanıcısına yanıt
    Henüz o kdr kullanamadım ama sanırım yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ayın 5’in de verdiğim siparişi bugün teslim aldım. 2$ kargo ücreti ödedim. Bu kadar çabuk geleceğini bilsem bundan öncede öderdim.

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epcel -- 19 Aralık 2019; 20:43:21 >

• epcel E kullanıcısına yanıt
    Evet, hiçbir şey bilmenize gerek yok. Autosleep uygulaması içinde "Kısayol oluştur" yazıyor ayarlarda.
  • rok206 R kullanıcısına yanıt
    Hocam “telefonunuz kapalı ya da saatle erişim olmadığı zamanlarda bildirim almaya devam ediyor” demişsiniz. Yani ben saati Wi-Fi’ye bağlayıp telefonu kapatsam bildirim almaya devam edecek miyim? Mesela whatsapp bildirimi ya da gelen arama gibi?

• Selamlar.
    Apple Watch 4'te WhatsApp üzerinden sesli mesaj göndermenin bir yolun yok mudur?
    Üçüncü parti uygulamalar vs hiçbir şey yok mu?
    Siri'ye dikte etmekten bahsetmiyorum, direkt sesli mesaj.

• Darklesss D kullanıcısına yanıt
    Buna benzer bir şekilde benim şöyle bir tecrübem oldu. Birgün telefonu evde unuttum. İş yerinde telefonumu Wi-Fi a bağladığımda saatime kısa mesajlar(SMS) geldi ve ben de saat üzerinden gönderebildim. Ama Whatsapp mesajı alamadım. Telefon çağrısı da gelmemişti. 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi domer2525 -- 19 Aralık 2019; 22:55:56 >
  • domer2525 kullanıcısına yanıt
    Hocam bence sizin bahsettiğiniz mesaj olayı ‘iMessage’. Çünkü iMessage direkt olarak internet üzerinden gerçekleşen bir olay. Ama iPhone ve Apple Watch aynı Wi-Fi ağına bağlı değilse normal SMS atamazsınız, arama cevaplayamazsınız. Ama sesli FaceTime gibi internet gerektiren şeyleri kullanabilirsiniz. Yani kısacası Apple Watch ve iPhone aynı Wi-Fi ye bağlı değilse birbirine bağlı sayılmıyor. Apple Watch bağlı olduğu internet üzerinden sadece internet gerektiren durumları kullanabiliyor. Mesela bu durumda iPhone’a Ping de atamazsınız...

• Autosleep bildirim falan gönderiyor güzel uygulama ama sanki biraz eksik gösteriyor düzgün kalibre edememiş olabilirim. Dün gece 00:30 da yattım sabah 6:30 da kalktım veriler bu şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: Darklesss

Hocam “telefonunuz kapalı ya da saatle erişim olmadığı zamanlarda bildirim almaya devam ediyor” demişsiniz. Yani ben saati Wi-Fi’ye bağlayıp telefonu kapatsam bildirim almaya devam edecek miyim? Mesela whatsapp bildirimi ya da gelen arama gibi?
    ben bu şekilde kullanıyorum iş yerinde ama aynı ağ üzerinden.bildirimleri almaya devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rok206 -- 20 Aralık 2019; 12:10:2 >
  • Merhaba arkadaşlar 10.11.2019 mediamarkt faturalı Apple Watch Series 5 44mm Uzay Girisi cihazımı satıyorum. Fiyat 2900 dür. Cihaz sıfır ayarındadır, kutu ve içeriği tamdır. ankarada elden nakit tercihimdir.

(Satıldı, teşekkürler.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeteTatli -- 20 Aralık 2019; 16:57:11 >
  • Thy çalışanı bir tanıdık buldum.

Yurtdışından en uygun hangi ülkeden Watch 5 44mm getirtebilirim? Ve tahmini kaça gelir?

• Bu süreler çok az değil mi aod açık arka plan yenileme kapalı

• -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim.

Evet gece yatarken takmak zorundayım telefonumun sesi kapalı ve gece telefon çok sık telefonum çalıyor iş yerinden arıyorlar.
    Adım sayar çok elzem değil ama kendi ekranında görmek hoşuma gidiyordu.
    Sinema modunu deneyeceğim. dün 100% de koluma takıp uyudum sabah 88% olarak uyandım hiç bildirim yoktu. bu çok fazla geldi bana.

Saygılarımla
  • burcink kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
  • burcink kullanıcısına yanıt
    1 gün 1 saat bekleme. 3 saat kullanım kalan şarjım yüzde 47. Cihaz watch 4 40 mm. Sanırım aod ile alakalı sizin durum. Az gibi geldi bana. Ama tabi kullanım şekline göre değişen birşey yine de bekleme az gibi geldi.

• Blackrz kullanıcısına yanıt
    Bildirim sadece WhatsApp açık o derece kapattım deneyim diye ama anlamadım neden bu kadar az

• 
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.