Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (491. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34.520
Cevap
771
Favori
1.805.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzel. Demek ki pile fazla etki etmiyor. Ben baya oldu autosleep satın almıştım ama sonra gece saati takmadığım için silmiştim. Belki tekrar indiririm arada ölçmek için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 17 Aralık 2019; 0:16:10 >
  • tt38 T kullanıcısına yanıt
    Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WalterHartwellWhitee

O ekrandaki çirkin şey nedir allah aşkına?

• VBaranX kullanıcısına yanıt
    Teb ve akbank uygulamalarında görünüyor. Anlık değişim var mı bilmiyorum.

Ekran koruyucunun gelmesini bekliyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: WalterHartwellWhitee

Ekran koruyucunun gelmesini bekliyorum :)
    Memnun musunuz saatten? Kaçıncı seri ve Şarjı ne kadar gidiyor?

5. Seri ve Saatten memnunum. Telefonu eskisi kadar elime almıyorum. Fakat şarjı 1.5 gün gidiyor. Gece şarja takıp sabah alıyorum. Bu sebepten ötürü autoslepp vs gibi uyku takip uygulamalarını kullanamayacak gibi duruyorum. Keşke pil ömrü daha iyi olsa ve whatsappı aktif olarak kullanabilsek daha güzel olurdu.

• efesb kullanıcısına yanıt
    Telefondaki borsa uygulamasında
    TRY=X : dolar kurunu,
    EURTRY=X euro kurunu gösteriyor ve saatte borsa uygulamasında görünüyor.
    Fakat altın ve Kuveyt Dinarına ait sembol bulamadım.
    Nasıl yaptınız?
  • Ben 4 ten 5 e geçtim 4 te 2 günü görüyordum şarjda fakat 5 te henüz randıman alamadım şarjı hızlı düşüyormuş gibime geliyor 6.1.1 ile biraz daha düzelir diye düşündüm ama değişen bişey yok gece %68 ile yattım %62 ile uyandım makul sayılabilir fakat şuan %53 e düştü bile daha 2 saat kullanmadım adam gibi

Ayarlarında mı bi sorun var acaba yoksa arkaplanda sürekli uyandıran bir uygulama mı var? Always on display açık bu arada.

• rocker35 kullanıcısına yanıt
    Benimde çabuk tükeniyor gibi.

bende 4 arkadaşımda 5 var AOD kapatınca şarjları aynı oluyor fakat açık konumunda seri 5 şarjı daha az gidiyor anlatıldığı gibi çıkmadı kapatıncada 4 ile bir farkı kalmıyor neden 5 alsın ki insanlar bence pil sorununu çözmeleri gerekli
    Always on display kapatılınca pil süresinde bariz artış oluyor. Genel olarak pil ile ilgili bir iyileştirmeyi ihtiyaç var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: epcel

Always on display kapatılınca pil süresinde bariz artış oluyor. Genel olarak pil ile ilgili bir iyileştirmeyi ihtiyaç var.
    Bu yüzden 5 e geçmedim bence aşırı gereksiz ve şarj yiyen bir özellik

• Önceki yorumlarda vardı 5 kullanıp aod ile 2 günü çıkaran arkadaşlar bende şaşırdım arkaplanda yenilenen uygulamalarıda kapattım sadece 2-3 tanesi açık kaldı ama sonuç aynı maalesef

• Saate ekran koruyucu ve şeffaf kılıf alıp ikisini de ayrı ayrı uyguladım ama saati çok çirkin gösterdiği için vazgeçtim maalesef.
    Pil konusunda haklısınız, Apple yıllardır cihaza yeni özellikler ilave edip her sunumda da bunu bunu ilave ettik ama Pil ömrüni yine bir önceki seriye göre 18 saatlik kullanım sunmayı başardık diyor. En son seri 5 te de böyle yaptılar AOD yaptık ama ekran sisteminin altyapısındaki teknolojilk yenilikle pil ömrünü korumayı başardık dediler. Artık seri 6 da bu pil işine yoğunluk vermeleri ve pil ömrün uzatmaları gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: epcel

Telefondaki borsa uygulamasında
    TRY=X : dolar kurunu,
    EURTRY=X euro kurunu gösteriyor ve saatte borsa uygulamasında görünüyor.
    Fakat altın ve Kuveyt Dinarına ait sembol bulamadım.
    Nasıl yaptınız?
    Şimdi baktım da anlattığım şekilde gram altın kendi Borsa uygulamasında bulunmuyor. Ben onu Matriks mobile uygulamasında yapmışım. oradaki veriler üyelik satın alınmadığı taktirde veriler 15dk geçikmeli veriliyor.
    Ama investing.com uygulamsı var bunu kullanıyorsanız oradan istediğiniz sembol eklenebiliniyor.Gram Altın da var. Buradan gerçek zamanlı takip mümkün
  • efesb kullanıcısına yanıt
    Apple Watch 5 kullanıpta şarjı 2. Günü gören varsa ayarlarını bizimle paylaşabilir mı? Ben sanmıyorum bu cihazın 2 günü görmesini

Ben 2 gün görüyorum. Gece yatarken uçuş moduna alıyorum

• kozcivan kullanıcısına yanıt
    Hocam sabah %62 ile işe geldim öğlen durum bu muhtemelen 3-4 gibi şarjı bitip kapanacaktır neden olur bu? Sizde arkaplanda uygulama yenilemesi açık mı? Ekran devamlı açık mı? Ya da ne gibi farklar olabilir

• 
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.