Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (453. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 3K1X , 3K1X Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
34.502
Cevap
772
Favori
1.803.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yqtcn

Biraz daha detay verebilir misiniz?
    Bir uygulama mıdır yoksa farklı bir yöntemle mi yapılıyor?
    Yalnızca uygulama ama app store'da yok.
    buradan indirebiliyorsunuz.
    http://watch.bbqe.com/

ben biraz araştırdım güvenli bir uygulamaya benziyor. ama çoğu face ücretli. yani öyle uçuk paralar değil tabi. paypal kabul ediyor ama paypal bizim ülkede olmadığından dolayı kredi kartı ile alım yapmak gerekiyor. (kredi kartı kabul ediyor mu onu bilmiyorum ama mail ile sordum. ama kabul ediyor olması lazım diye düşünüyorum.)

• üstad hala yüklememişsin. Akıllı düşünene kadar deli tepeyi aşar derler bence çok düşünme yükle gitsin güzel program.
  • biraz daha detay. reddit'ten alıntı.
    facebook gurubuna da göz atabilirsiniz orada da her şey açık açık yazıyor ve çok güzel faceler paylaşıyorlar... jingwatch face diye aratırsanız bulabilirsiniz.
    https://www.reddit.com/r/AppleWatch/comments/bghrvl/jing_watch_face_app/

Why JingWatch app is not on App Store? What about the safety of JingWatch app?

Everybody who understands Apple Rules knows SAFETY is FIRST and most important;

JingWatch app cannot go on App Store because Apple will never approve third-party watch face app to be on the store;

JingWatch app does NOT require device to be jailbroken, iPhone without jailbreak is the SAFEST;

JingWatch app is using an Enterprise Certificate which is OFFICIALLY issued by Apple to enterprise developers, using JingWatch app is the similar like using a beta app;

JingWatch app does not have access to any other areas of your phone and your privacy is not affected. You are giving permission to use the app on your phone only for its intended purpose. Proof as below: You can refer to General--Setting--JingWatch and find: ALLOW JINGWATCH TO ACCESS. You will find what JingWatch app has accessed;

Safety of one app is NOT caused by Enterprise Certificate. Every permission invoked of any app is accessible only with user's permission. If the Enterprise Certificate has more access rights beyond Apple's control, then there won't be Jailbreak any more. Installation of JingWatch requires TRUST the Enterprise certificate is because this app is not on App Store, it is just a friendly remind: People can only use the app after click on "TRUST".

• quote:

Orijinalden alıntı: antbyotic

üstad hala yüklememişsin. Akıllı düşünene kadar deli tepeyi aşar derler bence çok düşünme yükle gitsin güzel program.
    bugün yükleyeceğim.
    cihaza jb yapmadan yüklendiği için sıkıntı olacağını sanmıyorum. çünkü telefon hala güvende. çoğu yorumlarda da bu yazıyor.

• O zaman yorumlarınızı ve yükleyeceğiniz kadran görsellerini bekliyoruz. Bir de benim dikkatimi çeken uygulamayı yükledikten sonra telefonun batarya tüketimi arttı gibi, geceden sabaha sanki daha çabuk azalıyor.. bunu da tecrübe eder paylaşırsan sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antbyotic

O zaman yorumlarınızı ve yükleyeceğiniz kadran görsellerini bekliyoruz. Bir de benim dikkatimi çeken uygulamayı yükledikten sonra telefonun batarya tüketimi arttı gibi, geceden sabaha sanki daha çabuk azalıyor.. bunu da tecrübe eder paylaşırsan sevinirim.
    Tamamdır yükledikten sonra yorumlarım.
    Varsa sizde paylaşın güzel faceler.
  • Ben biraz once yukledim yalniz kredi karti gecmiyor buyuk ihtimal

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4 adet free face geliyo yukleyince en cok begendigim bu oldu,yalniz seri 5 deki aod calismiyor gibi ayari varmi bulamadim

• ben paypal seçeneğinden 30 kredi yükledim, guest olarak ödeme yapabilirsiniz herhangi bir amerika adresiyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmshn

ben paypal seçeneğinden 30 kredi yükledim, guest olarak ödeme yapabilirsiniz herhangi bir amerika adresiyle.
    deneyeceğim bakalım nasıl olacak. bu paypalın olmaması büyük sıkıntı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmrtx

4 adet free face geliyo yukleyince en cok begendigim bu oldu,yalniz seri 5 deki aod calismiyor gibi ayari varmi bulamadim

bende 4 var. belki 5 olan bir arkadaş deneyip bilgi verebilir.
  • Yalnız jingwatch seçince belli bir süre sonra yine eski saate geri dönüyor. Onu nasıl ayarlıyoruz yani sürekli kalması için?
  • İphone'dan Watch uygulamasına girip genel>ekranı uyandır bölümünden kol kaldırıldığında son uygulamayı göster bölümünün altında her zaman seçeneğine tıklayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erturrk

İphone'dan Watch uygulamasına girip genel>ekranı uyandır bölümünden kol kaldırıldığında son uygulamayı göster bölümünün altında her zaman seçeneğine tıklayın.
    Tamamdır teşekkürler.
  • Çok ilginç bir şekilde Miki fare seslendirme yapmıyor. Ver 6.1 ve apple sitesinde ki her yolu denedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cmshn

ben paypal seçeneğinden 30 kredi yükledim, guest olarak ödeme yapabilirsiniz herhangi bir amerika adresiyle.
    bende olmadı bu maalesef.
    paypal adresi açtım yabancı adres falan filan ama o zamanda telefon numarası lazım oluyor amerikadan.
  • beyler paypal konusunda yardımcı olacak birisi varsa sevinirim.
    ben size 6 usd göndereyim(tl karşılığı). siz benim hesaba jingwatch yükleme yapın.
    bu şekilde yardımcı olan olursa sevinirim.
  • antbyotic kullanıcısına yanıt
    Tamamdır bir göz atayım tşkler.

• ssj kullanıcısına yanıt
    Series 4 6.1 kullanıyorum. Seslendirme yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.