Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (450. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.521
Cevap
771
Favori
1.805.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 448449450451452
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben yapıştırdım bayağı oldu. Sağ üst köşeden hafif atma yaptı ama.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xmrtx kullanıcısına yanıt
    Bu problem series 3te de var. Kapatamadım bir türlü bu ayarı

• Arkadaşlar herkese selamlar apple watch 4 ile 5 arasında kararsız kaldım 4 ün ekranı çok hassas ve çok çiziliyor gibi yorumlar gördüm 5 te aynı ekran mı var ayrıca nike serisinin özelliği ne uygulama sadece malzeme farkı var mı cam kalitesi vs 5 almak şart mı 4 iş görmez mi herkese iyi forumlar cevaplar sanız sevinirim
  • ekg ve cellular için türkiye'de kullanım ve fiyatlama açısından biraz kararsız kaldım:

Avrupa'dan alıp ekg'yi kullanırım diyordum ancak bu saatin cellular özelliği de olsa işte o zaman çok güzel olacak.Tabi böylece telefon özellikli olması sebebiyle, cihaz kayıt parası ile birlikte yurt dışından almak belki daha pahalıya gelebilir (3k tl cihaz + 1.5k tl kayıt). Mesela yurtdışındaki fiyatları türkiye ile oran/orantı yaparsak $430'lık saati 3300TL'ye satıyorlarsa herhalde $530'lık saati 4000TL'ye satarlar. o zaman 3 seçenek var:

1) y.dışı ekg'li cihaz almak ve daha ucuza getirmek
    2) tr'den cellular cihaz almak ve ekg'ye yakın gelecekte güle güle demek
    3) paraları basıp y.dışı cellular cihazı alıp, kayıt ettirmek ve ekg'yi kullanabilmek

apple'ın tr'de cellular versiyonu 4500 TL'ye yakın satacağını bilsem içim rahatlayacak ve 3. seçeneği tercih edeceğim

• Relavz97 kullanıcısına yanıt
    4'ü yaklaşık 6 ay kullandım, biraz hassas ve çizildi doğrudur ancak sanırım 5 ile aynı ekranları aynı, yani tercih açısından bir şey farketmiyor. nike serisinin avantajı kendisine özgü kadranları ve farklı kordon tasarımı. Ancak sonradan 2. elde satacak olursan o kordonun negatif karşılanır mı bilemedim. Şahsen 2. elde satmam diyecek olsam gider nike olanını alırdım, ekstra kadran göz çıkarmaz :)
  • selamlar

saatini EKG özelliği açık bir ülkeden alanlar ülkemizde bu özelliği aktif etmek isterse aşağıdaki makale yardımcı oluyormuş (ben denemedim)

https://www.redmondpie.com/apple-watch-ecg-app-hack-enable-outside-us-in-unsupported-country-on-series-5-4-without-jailbreak/

First, unpair your Apple Watch from your iPhone.
    Next, download and use iMazing to make an encrypted backup of your iPhone. It has to be encrypted for this to work. To download iMazing, head over to the URL here.
    Once the backup is made, you need to edit the newly created backup in iMazing app. Just click the backup in the app and then click “Edit”.
    Select “Editable Backups” in the left pane and then browse to HomeDomain/Library/Preferences.
    Place this PLIST into that location. If one already exists, overwrite it. This file will basically activate ECG app on your Apple Watch even if it’s being activated in a country outside the ones supported at this time.
    Now you need to restore your iPhone using the backup that you just edited. To do this, while in iMazing app, select the backup you just edited from “Editable Backups” in the left pane and then click on “Restore to Devices” from the right pane. Now wait for restore to complete.
    Once the restoration is complete, re-pair your Apple Watch with iPhone and set it up as a new watch. Don’t restore from a backup! That will overwrite everything we just did. If you have issues, unpair and then re-pair and try again.
    Now you should have the ECG app available.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurdonanimhaber -- 4 Kasım 2019; 21:26:8 >

• RedManetics kullanıcısına yanıt
    Hocam güle güle kullanın. Şarj durumu nasıl?

• NePhThYs kullanıcısına yanıt
    Cellular olmadan ekg çalışmıyor mu ayrıca telefon yanındayken konuşma özelliğini kullanamıyor musn
    Kasada çizik oluyor muydu hocam koruyucu cam takıyorlar vs ama etkisi oluyor mu bilmiyorum
  • Relavz97 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, ekg ve cellular bir birinden bağımsız ıkı konu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evren7

İndirim kuponu vardı herhalde. başka bir üründe kullansaydınız ya

Alıntıları Göster
    çek satışta bolca satılıyor hocam sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evren7

Ben yapıştırdım bayağı oldu. Sağ üst köşeden hafif atma yaptı ama.

alttan pislikler vs yapışmış.

2 3 güne komple gidecek.

piyasadaki en pahalı ürünlerde de bu sıkıntı yaşanmış hep

kavisli ekran yüzünden ekran koruyucu olayı sorunlu malesef

• epcel E kullanıcısına yanıt
    Yanıtızı geç gördüm kusura bakmayın, hayır özellikle ben talep etmedim kendisi öyle yazmış
  • ozgurdonanimhaber kullanıcısına yanıt
    bu Program ücretli boşuna uğraşmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

alttan pislikler vs yapışmış.

2 3 güne komple gidecek.

piyasadaki en pahalı ürünlerde de bu sıkıntı yaşanmış hep

kavisli ekran yüzünden ekran koruyucu olayı sorunlu malesef

Alıntıları Göster
    Kavisli ekranların hepsinde böyle. %100 yapışma olmaz. Daha sert olanları var ama onlarda da dokunmatikte sıkıntı çıkıyormuş. Ben şimdilik bu şekilde kullanıyorum. Bir iki defa sürttüm saati ama üzerinde koruma olduğu için problem olmadı. Arada insan dalıyor ve saati çarpabiliyor. He kolay çizilir mi onu bilemiyorum ama sert vurmalarda bana göre problem olur. Ama düzgün kullanımda sorun olacağını sanmıyorum.

Hocam EKG geliyor diye söylentiler var.. Bence biraz daha beklemek en mantıklısı olur...

Türkiye'de EKG olayı bana yakın zamanda yaş görünüyor. O yüzden eğer EKG sizin için önemliyse Yurtdışından Cellular olmayan bir model alıp rahat rahat kullanın derim. Cellular a gelince onun da nezaman geleceği ve geldiğinde aylık kaç ₺ ek ücret isteyecekleri belli değil birde kayıt ücreti çıkıyor yurtdışı cihazı olursa. Onuda şuan için E-sim teknolojisi olmadan nasıl kayıt ettirlir bilmiyorum.
  • selam arkadaşlar watch4 44mm saatim var telefondaki mesajları saatimde göremiyorum bir türlü getiremedim saat-mesajlar-bildirimler-izin ver dedim ama hala göremiyorum başkabir ayarı varmı yoksa
  • DonanımHaber ekibi apple watch 5 incelemesinde, Apple yetkililerin EKG için Türk yetkililerle görüştüğünü ve EKG'nin açılabileceğini söylüyorlar.
  • Arkadaşlar merhabalar, bugün iki kere yaşadım ellerimi birleştirdiğimde nasıl bir kombinasyona sebebiyet verdiğimi bilmiyorum ama cihazdan sanki Siri’nin sesiyle saatin söylendiğini duydum şaşırdım hatta telefondan falan diye düşündüm ama ikinciyi de yaşayınca saatten geldiğini anladım. Çok kurcaladım ettim ama bir daha duyamadım. Cihaz 4 bu arada, Bu özelliği nasıl kullanırız yoksa ben iç ses falan mı duyuyorum 😅😅

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aslanor1940 -- 5 Kasım 2019; 16:25:16 >
  • 
Sayfa: önceki 448449450451452
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.