Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (404. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
34.520
Cevap
770
Favori
1.805.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    uyguna_iphone kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler peki siz diyelim ki para olarak bir sıkıntınız yok şu an birini alacak olsanız hangisini tercih ederdiniz, bu özelliklerin aradaki fiyat farkına değecek özellikler olduğunu düşünüyor musunuz?

Ayrıca görüşünüz için size de teşekkür ederim @uyguna_iphone

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4.5.6 -- 25 Eylül 2019; 11:27:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4.5.6

çok teşekkürler peki siz diyelim ki para olarak bir sıkıntınız yok şu an birini alacak olsanız hangisini tercih ederdiniz, bu özelliklerin aradaki fiyat farkına değecek özellikler olduğunu düşünüyor musunuz?

para sıkıntım yoksa seri 4 ama para sıkıntım varsa kot kanaat alcaksam seri 4 yerine 3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4.5.6

Rica ederim Forumun amacı bu. Bilgi paylaşımı ve yardımlaşma. "Uyguna iphone" arkadaşımızın dediği gibi para sıkıntısı yoksa kesinlikle seri 4 alınmalı onda bir problem yok. Bunun içinde yukarıda saydığım tüm farkları buna bir sebep olarak düşünebilirsiniz.
    Ama özellikle tüm akıllı saatler için söylüyorum, sadece Apple watch değil eyer spesifik bir amacınız yoksa bu saatlere verilen para (para sıkıntısı olduğu taktirde) gereksiz.
    Birkere teknolojik bir ürün, bu yıl aldığınız son model olan cihaz bir sonraki sene yenisi çıktığı anda eski model oluyor. Bu böyle devam ediyor ve bir bakıyorsunuz 3-4 sene sonra son çıkan modele göre sahip olduğunuz cihaz oldukça kısıtlı kalıyor. Hatta üretici firma yeni sürüm güncellemesi bile vermiyor ki bu konuda haklılıar çünkü 4 - 5 sene önceki cihazın donanımı son sürümü kaldıracak kapasiteye sahip olamıyor.
    Arkadaşın dediği gibi kıt kanaat alınacaksa alınmaması gereken şeyler bunlar.

• Apple store dan 3 ü sipariş ettim. Ups ile çalışıyorlar herhalde sitesinde kargo takip falan yapılmıyor, rezalet bir firma. İnsallah sorunsuz teslim alabilirim.

• Edit..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BD911 -- 25 Eylül 2019; 15:47:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • derser1 kullanıcısına yanıt
    Ups bu zamana kadar çalıştığım en iyi kargo firması. Sipariş sonrası girilen kargo kodu sisteme akşamına işlenmiş oluyor. Onun haricinde ürünü getiren kargocuyu an be an takip edebiliyorsun. Ürünü de kapıda imza ile teslim ediyorlar. Daha ne olsun.

• Ekran koruyucu olarak ne kullanıyorsunuz? Ben kaliteli bir marka aldım fakat kenarları yapışmadığı için söküp attım. Ama ne kullanacağız bilemedim.

Ayrıca saati hevesle aldım, spora teşvik ettiği doğrudur. AirPods ‘lar kadar gerekli bir ürün değil. Tamam şık ve kaliteli ama ne bileyim her gün şarj ( malum 1.5 gün gidiyor) etmek zorundayım. Hergün dünya kadar bildirim ve çağrı alıyorum. Sürekli bipleyen 3 cihaz oluyo bende. ( telefon, kulaklık ve saat) bu kadar pahalı olmasa kenara koysam üzülmem belki ama.

Ha bir de şu ekg falan denesem iyi olacak. Bi o sebeple kullanmak mantıklı geliyor. Bir de sürekli kalp ritim kontrol, düşme sensörü en azından lazım olursa diye...

• mygokhan M kullanıcısına yanıt
    Ben ekran için şu ürünü sipariş ettim ;
    (https://www.amazon.com/Skinomi-Screen-Protector-TechSkin-Anti-Bubble/dp/B078PVPP94/ref=mp_s_a_1_1?keywords=skinomi+44&qid=1569440727&s=gateway&sr=8-1)
    vergiler vs. pahalı oldu ama değdi, uygulama tekniği çok önemli böyle ürünlerde.

• İlk defa apple watch alacağım artık sabrım tükeniyor seri 5 fiyatına seri 4 almamak için kendimi zor tutuyorum.Keşke çıkış tarihini belirtselerde rahatlasak.Tek korkum o kadar para verdikten sonra kenara atmam :)
    xs max ve airpods kombinini tamamlayacağım bakalım

• 44 mm ekranlı nike model Seri 4 alacaktım fakat 5'in aynı fiyatla ve sene sonuna kadar çıkacak olması beni bu kararımdan vazgeçirdi. Neden aynı fiyata 1 yıl daha eski modeli alıp daha erken yaşlanmasına izin vereyim ki ? Maddi sıkıntısı olmayıp almayı düşünenler için beklemelerini öneririm.
  • Ben bu ekran koruyucuyu kullanıyorum şuan problem yok ama uygulaması biraz dikkat gerektiriyor. Kasa için de papscover uyguladım ama o biraz aceleye geldi.

ekranhttps://www.hepsiburada.com/ipg-apple-watch-seri-5-44mm-ekran-koruyucu-2-adet-p-HBV00000HK00B?magaza=IPG SERPORT

kasahttps://www.papscover.com/watch-4-44mm-mat-siyah-kaplama-2033

• Ekran koruyucu hiç kullanmadım, pek bir sıkıntısını da görmedim. Telefonlarımda da kullanmıyorum. Apple orginal deri kılıflarından takıyorum, kenarları koruyor, bir kaç kez yüz üstü düşürdüm yine kılıf korudu.
  • Airpods ve 7 kullanıyorum yakın zamanda 11 veya xr a geçeceğim

Saat alışkanlığım çok yok Apple watch gözüme şık geliyor almak istyorum ama

Blutooth kullanımı iphone pilini olumsuz etkiler mi
    Ve alıpta sıkılır mıyım
    Bilemiyorum

Birde seri 3 alsam beni idare eder mi acaba

• volkankpdg kullanıcısına yanıt
    Ben de sevmiyorum kılıf koruyucu gibi çözümleri. Tablet ve iphone kılıfsız kullanıyorum ve sıkıntısı da yok. Belki ışık altında büyüteçle bakarsam vardır ama deli değilim ki bakayım. Normal kullanımda Apple Watch çabuk çiziliyor ve bu çizilme kullanıma falan etkisi oluyor mu? Mesela kapıya çarptı, değdi kolumuz hemen çizilir mi?

• Apple watch 3 urununu satin aldim suan icin cok memnunum fakat dun saat uzerinden telefon gorusmesi yapabiliyordum ama bugun telefona yonlendiriyo bunu nasil duzeltebilirm saat uzerinden konusamiyorum

• Amerika’dan aldığım watch 5 geldi bakalım kullanımı nasıl olacak. Watch 3 ten geçiş yaptım.

• Apple watchı uzun zamandır kullananlar yazarsa sevinirim
    Apple watch un iphone piş ömrüme etkisi ne ?
    Mesela bi gün saati takmasanız telefonun pili ne kadar daha iyi gider ?

• galaxyg kullanıcısına yanıt
    Xr ve watch 4 ikilisinde saatin telefon şarjına etkisi çok hissedilmiyor.Pratikte de sizi etkileyeceğini düşünmüyorum zaten.Telefonunuzu saati kullansanızda kullanmasanızda akşamdan akşama şarj edersiniz, saatide iki günde bir.
  • yusufd84 Y kullanıcısına yanıt
    Kılcal çizikler illa oluyor. Çarpma, sürtme derecesi yüksek ise çizik de olabiliyor.

• Watch 3 aldım. Dün geldi güncellemesi falanı filanı derken bugün sabah takmaya başladım. Saat 7:30 da sarjdan çıkardım. İlk günü diye paso kurcalıyorum 11:30 itibariyle %93 şarjı kalmış. Daha önce band serisi, Huawei gt kullanmıştım ama akıllı saat buymuş. Telefona elimi bile sürmüyorum. Her gelen bildirime saatten cevap veriyorum. Whatsapp için program yükledim(whatchchat) direkt konuşma başlatabiliyorum. Saat gayet seri. Çevremde seri 2, seri 1 kullananlar da var onlarinki de sorunsuz çalışıyor. Maddi sıkıntısı olan biri bile seri 1 alarak kullanabilir. Ekg vs ilgimi çekmediği için 3 aldım. Benim olayim bildirimler ve cevap verebilmek. Fazlasıyla iyi.

• 
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.