Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (398. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Bastien
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
34.420
Cevap
769
Favori
1.796.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iOS 13 geldi ama watchOS 6 daha gelmedi bana. Sizde durum nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana da gelmedi daha. Os6 almak için telefonun ios13 olma zorunluluğu yok değil mi?

• sarhosbulasikteli kullanıcısına yanıt
    Hocam WatchOS 6 için 19 Eylül yazılmış. Saat belirtilmemiş.

• sarhosbulasikteli kullanıcısına yanıt
    Benim cihaz 13.1 beta banada gelmedi beta diye mi acaba bugün dağıtılacak yazıyordu hepsi beraber çıkıyor genelde

• quote:

Orijinalden alıntı: zaferli

Benim cihaz 13.1 beta banada gelmedi beta diye mi acaba bugün dağıtılacak yazıyordu hepsi beraber çıkıyor genelde
    Beta profil yuklu olması sebebiyle normal surum alamazsınız. profili telefondan kaldırmanız gerek ve sizde yuklu versiyondan bir ustu cıkana kadar beklemeniz gerek ki yeni versiyon alabilsin telefon.

• Az önce bununla karşılaştım. Bug gibi duruyor...

• sanırsam gelmeye basladı. ben daha iphone'u guncelleyemediğim için uyarı verdi apple watchınızın guncellenmesi için önce iphonenunuzun guncellenmesi gerekli diye.
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Yani watchOS 6 için 13 şart mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Darklesss

Yani watchOS 6 için 13 şart mı?
    evet şart. ios 13 olmadan yuklenemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 19 Eylül 2019; 21:29:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

Active 2 de 4 lead dediginiz led mi oluyor?tam olarak anlayamadım.galaxy active 2 siparişi verdim bakımdan merak ettim.

Alıntıları Göster
    Hocam EKG cıhazlarında gogsunuze 12 tane kablo baglıyorlar. Yanlısım yoksa buna derivasyon denıyor. Ingılızcesı lead olarak gecıyor.

Apple Watch 1 adet lead ıle EKG'ınızı cekıyor. Bazı kalp doktorları bunu yanlıs buluyor. Mesela gecen gun konustugum doktorum dırek dalga bıle gectı. Ancak yurt dısı sıtelerındekı arastırmalar yuzde 95 oranında dogruluk payı oldugunu soyluyor. Yurt dısında hayat kurtarma hıkayelerınıde sureklı duyuyoruz.

Actıve Watch 2'de yanlıs hatırlamıyorsam 4 tane lead var. Ancak bu konuda tam emın degılım zıra tam acıklayıcı bır bılgı bulamadım. Sadece bu sekılde bır bılgı okudugumu hatırlıyorum.

Su an pıyasada ayrıca 6 lead lı Kardıo Mobıle gıbı urunler var. Bu urunler dırek Apple Watch ıle entegre calısıyor ve 6 lead'lı kalp EKG'sı cekebılıyor.

Bu lınkten mesela 149 dolara Kardıo Mobıle alabılırsınız ancak gordugum kadarıyla Turkıye'ye gonderımı yok.
    https://www.amazon.com/AliveCor%C2%AE-KardiaMobile-FDA-Cleared-Wireless-Smartphone/dp/B07RQW6SD5/ref=sr_1_2?keywords=cardio+band&qid=1568918201&sr=8-2

Apple Watch'ın cektıgı EKG verılerının dogrulugunu hastane EKG'sı ıle karsılastıran bır haber lınkıde asagıda
    https://www.cnet.com/news/apple-watch-ecg-ekg-watchos-vs-hospital-medical-grade-detected-strange-heart-rhythm/

Son olarak Samsung acık bır sekılde Acıve Watch 2'de EKG ozellıgının ılk cıktıgında aktıf olmayacagını belırttı. Ustelık bu ABD ıcın gecerlı. Turkıye'ye ne zaman gelır ondada aynı muamma var.
  • iPhone 6s 13.1 beta yüklü. Profili sildim. Telefona güncellemeyi şu an almayacağım diye biliyorum. Apple watch 2 var. 5.3.1 yazılımınız güncel diyor. Saate watchos 6 gelmesi gerekmiyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • berkans kullanıcısına yanıt
    hastane verileri ile apple watch dogrumu? site ingiliççe

• watchOS 6 geldi arkadaşlar

• bana gelmedi,series 1 e gelecek deniyordu
  • Emir kullanıcısına yanıt
    Seri 1 ve 2 ileriki bir tarihte güncellenecek. Tam tarih hakkında maalesef bir bilgi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WatchOS 6 yükledim iOS 13 ile birlikte. Saate bildirim gelmiyor nedense. Telefonda gösteriyor hep. Böyle bir sorun yaşayan var mı?

• Şu seri 5 in fiyatı daha neden açıklanmadı? Kaç aydır bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

WatchOS 6 yükledim iOS 13 ile birlikte. Saate bildirim gelmiyor nedense. Telefonda gösteriyor hep. Böyle bir sorun yaşayan var mı?
    aynı sorunu yaşıyorum. bende bunu yazmak için gelmiştim.
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Hem telefonu hem de saati kapatıp yeninden başlatırsanız, sorun çözülecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korauf

Hem telefonu hem de saati kapatıp yeninden başlatırsanız, sorun çözülecektir.
    teşekkürler böyle yapınca düzeldi
  • 
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.