Şimdi Ara

Apple Watch [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: -tayfun- Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
10.722
Cevap
263
Favori
461.162
Tıklama
Giriş
    4639 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Darklesss

O zaman EKG nin gelmemesinin sebebi de sağlık bakanlığıdır. Kesin birkaç şart koymuştur ve Apple bunu reddetmiştir...
    Muhtemelen. Saçma sapan çok prosedür var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Darklesss
  • Teğmen
    137 Mesaj

2000 tl ye talibim

|
    |
    hopeful kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1391 Mesaj
    sağlık bakanlıgı allah bilir gelen ekg teklifi için ilave vergi ve Sağlık Badrolu ücreti koymusturki apple bunu istememiştir. burası türkiye veya apple a bana her yıl bu özellik için ekstra vergi ver bile demiştir

• Binbaşı
    1524 Mesaj

mümkündür.
    EKG çekecek değiliz durmadan ama bu özelliğin aktif hale gelmesiyle düzensiz bir kalp ritmi atışı yakalama özelliğide buna bağlı. Otamatikman o da açılacak bence bu oldukça faydalı bir özellik.
    |
    |
    uyguna_iphone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: efesb

mümkündür.
    EKG çekecek değiliz durmadan ama bu özelliğin aktif hale gelmesiyle düzensiz bir kalp ritmi atışı yakalama özelliğide buna bağlı. Otamatikman o da açılacak bence bu oldukça faydalı bir özellik.
    Otomatık acılmaz sızın manuel olarak onu da aktıv hale getırmenız gerek.
    |
    |

Apple pay bence hiç gelmeyecek, BDDK veri merkezini buraya almadığı sürece Paypal gibi Türkiye'de kullanılmasına izin vermez sanıyorum. Ama EKG gibi basit bir özelliğin burada olmaması kabul edilebilir değil.
    |
    |
    Darklesss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Saatin telefon alma özelliğini tamamen kapatabiliyor muyuz?

Kolumda veya değil, saatten telefon asla gelmesin, bildirimi de gelmesin istersek bunun yöntemi var mıdır?

Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Inceleme: Zalman ZM-NC1000 Laptop Sogutucusu
    Inceleme: ORJİNAL TEYBE USB SD AUX Digital Music Changer
    Apple Watch Sport Uzay Grisi
    iPhone 6 Uzay Grisi 16 GB
    Samsung 55H6470 - PS4 500Gb
    || HP Dv5 || C2D P8400 @ 2,26 1066 || 4 GB DDR2 800 || 120 GB Sandisk Extreme SSD || 15.4" WSXGA+ Infinity (1680 x 1050) ||
    || N wifi+Bluetooth || 512 MB 9600M GT || HDMI & eSATA & Altec Lansing || High Capacity Battery || Win10 Pro x64 ||
  • Binbaşı
    1868 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Merhaba,

Saatin telefon alma özelliğini tamamen kapatabiliyor muyuz?

Kolumda veya değil, saatten telefon asla gelmesin, bildirimi de gelmesin istersek bunun yöntemi var mıdır?

Teşekkürler.
    Bu linki inceleyebilirsiniz hocam.
    https://www.cultofmac.com/391439/pro-tip-how-to-disable-calls-on-other-apple-devices/

Not: Görselde ki "Calls on other devices" bende çıkmıyor, herhangi bir apple ürünü bağlı olmadığı için olabilir. Siz kontrol edin olmazsa tekrar araştıralım hocam.
    |
    |

• Yüzbaşı
    720 Mesaj

Wi-Fi ve Bluetooth kapatarak yapabilirsin

|
    |
    Onur__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Diğer sitelerden min 500tl daha uygun apple store.

Hep mi öyleydi, sıcak fırsat mı sayılır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 17 Eylül 2019; 22:19:13 >

Orijinalden alıntı: biuu

Bugünlerde saatlere ya da hibrit ürünlere bakmaya başlamıştım ki Apple sitesindeki seri 3 saat dikkatimi çekti. 38mm 1499tl, 42mm 1699tl.

Diğer sitelerden min 500tl daha uygun apple store.

Hep mi öyleydi, sıcak fırsat mı sayılır?
    Duyu 1 hafta önce yapıldığı için şu an firmalar fiyat politikalarını bozmuyorlar, ne zaman seri 5'in fiyatı ortaya çıkar o zaman herkes düzeltirler. Ayrıca aynı durum XR'da da var mesela şu an kampanya indirim vs diye satıyorlar oysa ki apple sitesinde tavan fiyat o. Watch için diğer siteler yavaş yavaş 1000 civarına düşürür kanısındayım, eğer o fiyatlarda olursa kaçırılmayacak bir üründür.
    |
    |

• Yarbay
    4394 Mesaj
    Huawei watch gt 2 tanıtılsın diye beklerken dikkatimi çekti de.

Çok teşekkürler.

|
    |

Evet katılıyorum düzensiz kalp ritminin önemine , bende EKG birkaç kez çekmişimdir ama daha önemli olan bence dediğiniz gibi düzensiz kalp ritmi, sağlık sorunu olmasa bile arka planda bunların takip edildiğini bilmek güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 17 Eylül 2019; 23:36:53 >
    |
    |
    efesb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

size cevap vermek hataymış. tartışmaya tamamen kapalısınız. bundan sonra cevap vermeyeceğim.
    Bence sıkıntı yok, bilmukabele memnun kalacağım.
    |
    |

Benimde mayıs ayında almış olduğum 2 adet kordon hala gelmedi.Pek gelecek gibi de görünmüyor açıkcası
    |
    |
    Jetmax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    EKG konusuna gelınce. Keske olsada herkes kullanabılse. Ancak benım basından berı anlatmaya calıstıgım sey olayın asıl sebebını bılmeden yorum yapmamız. Belkı Saglık bakanlıgı ısı agırdan alıyor, Belkı de Apple hıc bır basvuruda bıle bulunmadı. Bunu kesın olarak bılmıyoruz. Dırek tum olayı bılıyormus gıbı suclama yapanlar var.

Artı olarak soyle bır durum da var. Ben parasını odedım o zaman EKG olacak.

Evet keske olsa ama bu adamlar sana bu urunu satarken EKG var dedı mı ? Turkıye'de bunu kullabılırsın dedı mı ? Tuketıcıyı yanıltma durumu var mı ? Var ıse hemen gıdın tuketıcı mahkemesıne.

Bana Apple Turkıye sıtesınde bır tane Serıes 5 altında EKG ozellıgını anlatan bır sey gosterın.

Satarken adamlar soyluyor zaten su an ıcın calısmıyor dıyor. Sen bunu bılerek alıyorsun. Bıttı nokta.

Aynı durum Samsung'da da var. Actıve Watch 2 EKG ozellıgı kı 4 Lead'dir yanı Apple Watch'ta kı gıbı 1 degıl, onlarda Turkıye'de aktıf degıl.

Bır daha soyluyorum. Umarım bu ozellık cok yakın zamanda Turkıye'de aktıf olur.

• Yüzbaşı
    720 Mesaj

Aynen kardeşim reklamlarında veya kılavuzda EKG çekebiliyor gibi bir ibare bulsam direk tüketici haklarına gidecem ama bu konuda herhangi bir veriye rastlamadım buda mecburen adamların insiyatifine bırakıyor bizi umarım en kısa zamanda ülkemize gelirde bizde bu özelliği kullanabiliriz

|
    |
    berkans kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: berkans

EKG konusuna gelınce. Keske olsada herkes kullanabılse. Ancak benım basından berı anlatmaya calıstıgım sey olayın asıl sebebını bılmeden yorum yapmamız. Belkı Saglık bakanlıgı ısı agırdan alıyor, Belkı de Apple hıc bır basvuruda bıle bulunmadı. Bunu kesın olarak bılmıyoruz. Dırek tum olayı bılıyormus gıbı suclama yapanlar var.

Artı olarak soyle bır durum da var. Ben parasını odedım o zaman EKG olacak.

Evet keske olsa ama bu adamlar sana bu urunu satarken EKG var dedı mı ? Turkıye'de bunu kullabılırsın dedı mı ? Tuketıcıyı yanıltma durumu var mı ? Var ıse hemen gıdın tuketıcı mahkemesıne.

Bana Apple Turkıye sıtesınde bır tane Serıes 5 altında EKG ozellıgını anlatan bır sey gosterın.

Satarken adamlar soyluyor zaten su an ıcın calısmıyor dıyor. Sen bunu bılerek alıyorsun. Bıttı nokta.

Aynı durum Samsung'da da var. Actıve Watch 2 EKG ozellıgı kı 4 Lead'dir yanı Apple Watch'ta kı gıbı 1 degıl, onlarda Turkıye'de aktıf degıl.

Bır daha soyluyorum. Umarım bu ozellık cok yakın zamanda Turkıye'de aktıf olur.
    Active 2 de 4 lead dediginiz led mi oluyor?tam olarak anlayamadım.galaxy active 2 siparişi verdim bakımdan merak ettim.

HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
son dakika
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.