Şimdi Ara

Apple Watch [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
10.833
Cevap
265
Favori
466.956
Tıklama
Giriş
    12217 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: resvo

Apple store da seri3 42mm 1700, seri 4 44mm 2700 tl.
    4 ile 5 arasında kayda değer bir fark var mı? Ek olarak 5'in fiyatı ne olacak? 2700 güzel fiyatmış.
    quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

4 ile 5 arasında kayda değer bir fark var mı? Ek olarak 5'in fiyatı ne olacak? 2700 güzel fiyatmış.

Alıntıları Göster
    Aradaki en temel fark s5 always on display ile geliyor ve bir pusulasi var saatin kendinde. Onun disinda s4 ile ayni diyebiliriz. Buyuk ihtimal 3400-3700 arasi satis fiyati olacaktir. 2700e s4 gercek cok guzel fiyat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

| Mac Mini | Ipad 1 64 GB | Ipad 2 16 GB | Ipad Mini 1 16 GB | Ipad Mini 2 16 GB | Ipad Air 2 16 GB | Iphone Xs Max 64 GB Gold | Iphone 5S 16 GB | Iphone 5C 16 GB | Iphone 5 16 GB | Iphone 4S 8 GB | Iphone 4 8 GB | Iphone 3GS 16 GB | Iphone3G 8GB | Iphone 2G 8GB | Apple Watch Series 4 44mm | Apple AirPods | Apple TV 4 | XGimi H3 |

Turknet Arkadaşını Getir Kampanya Kodu: KCG88EB15MUL
  • Yarbay
    12217 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

Aradaki en temel fark s5 always on display ile geliyor ve bir pusulasi var saatin kendinde. Onun disinda s4 ile ayni diyebiliriz. Buyuk ihtimal 3400-3700 arasi satis fiyati olacaktir. 2700e s4 gercek cok guzel fiyat.

Alıntıları Göster
    Bağdat Caddesi Troy mağazasında baktım 3,300 TL hala... Nerede satıyorlar 2,700'e?
    s5 ile s4 arasında çok büyük bir fark olduğunu düşünmediğim için s4 almayı düşünüyorum ama artık 1 senelik olmuş bir cihaz için hala fiyatların biraz yüksek olduğunu düşünüyorum sizce fiyatlar daha da düşer mi arkadaşlar önümüzdeki aylarda s3'ün 1500-1600 liraya geldiğini düşünürsek s4'lerin 2100-2400 civarlarına gelme ihtimali var mıdır sizce arkadaşlar?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Bağdat Caddesi Troy mağazasında baktım 3,300 TL hala... Nerede satıyorlar 2,700'e?

Alıntıları Göster
    2700u ben soylemedim sizin alintiladiginiz mesajda yazana gore söyledim. Normal satis fiyati evet 3300

https://www.amazon.com.tr/dp/B07KDS16LM/ref=asc_df_B07KDS16LM59381186/?creative=380333&creativeASIN=B07KDS16LM&linkCode=asn&tag=cimritr1-21

Amazonda 2950

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 15 Eylül 2019; 17:16:34 >
    |
    |

| Mac Mini | Ipad 1 64 GB | Ipad 2 16 GB | Ipad Mini 1 16 GB | Ipad Mini 2 16 GB | Ipad Air 2 16 GB | Iphone Xs Max 64 GB Gold | Iphone 5S 16 GB | Iphone 5C 16 GB | Iphone 5 16 GB | Iphone 4S 8 GB | Iphone 4 8 GB | Iphone 3GS 16 GB | Iphone3G 8GB | Iphone 2G 8GB | Apple Watch Series 4 44mm | Apple AirPods | Apple TV 4 | XGimi H3 |

Turknet Arkadaşını Getir Kampanya Kodu: KCG88EB15MUL

• Binbaşı
    1824 Mesaj

ben alırken bu kayışla beraber geldi. çok güzel rahat bir kayış ama özellikle yazın terleme durumlarında ve ya elinizi yıkarken bileğinize su gelirse çok rahatsız ediyor. kuruması uzun sürüyor. örme kayışlarda da bu sorun yok.
    |
    |
    Masso kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: sarhosbulasikteli

Siyah spigen kılıf bulamadım hiç bir yerde siz nerede buldunuz link paylaşır mısnız?

Alıntıları Göster
    İşte ürün çok kaliteli ve kullanışlı olunca stoğa girer girmez birkaç günde bitiyor. Spigen e telefon açıp yoklayabilirsiniz. Ben de 2-3 hafta sürekli sitelerine girerek denk getirdim

|
    |
    arkadaşlar apple watch 4 44mm saatimi satıyorum 1 aylık amerikandan alınma kutusu vs herşey var çizik bile yok watch 5 e geçeceğim için satıyorum ilgilenenler mesaj atabilir fiyatı 2.500₺ düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1883 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: berkans

Hocam daha oncede anlatıldı.

- Yunan sebekesının cektıgı bır noktaya gıdıyorsunuz.

- Telefonunuzu hucresel baglantıdan bır Yunan sebekesıne baglıyorsunuz. Hat baglandıktan sonra ınternetın calısıp calısmadıgını kontrol edıyorsunuz. Eger ınternet calısmaz ıse aktıvastyon olmaz.

- Her sey tamam olduktan sonra telefonda sagllık uygulamasını acıyorsunuz ve Saglık verılerıne daha sonra ıse Kalp bolumune gırıyorsunuz. EKG kısmına gelıp aktıf et ıslemlerını gerceklestırıyorsunuz. Bunun dısında ayrıca Duzensız Rıtım Bıldırımlerınıde aynı ayar altından aktıf hale getırmenız gereklı.

Islemler bıttıkten sonra Turk hattınıza donup EKG'yı ıstedıgınız zaman kullanabılırsınız.

Alıntıları Göster
    Hiç aklıma gelmezdi böyle bişey... İzmir'de Kleopatra koyu ve çevresinde, Aydın'da ise Milli Park ve çevresinde Yunan hattına bağlanıyor. Hatta ne olur ne olmaz diye telefonu uçak moduna alıyorum, mesaj vs geliyor çünkü Yunanistan'a hoş geldiniz diye.

• Teğmen
    118 Mesaj
    Merhaba

Apple Watch 4 kullanıyorum zamanında ekg yi aktif etmiştim hala çalışıyor,

Sorum şu; cihazı sattığımda satın alan kişi ekg yi kullanabilecek mi ?
    | İphone XS Max 256 GB Space Gray | Apple Watch Series 4 44mm | MSI G726QC Notebook | MiBox 3S | Samsung HW-K551 Soundbar | Apple Airpods 2 | Xiaomi Mi Router3 | Turknet Arkadaşını Getir Kampanya Kodu: EQU39MM23KQI
  • Yüzbaşı
    593 Mesaj
    Bu gün Apple Amerika merkezine mesaj attım, dedim ki bu EKG işi çözülmeyecek ise ciddi ciddi dava açmayı düşünüyorum, bakalım ne diyecekler.

Dünya kadar para veriyoruz eksik özellik alıyoruz, niye bu kadar sahipsiz bu millet.

Hyr kullanamayacak. EKG appleid’nizle eslestigi icin aktive oldu. Baska birine sattiginizda tekrardan onun Appleid’si ile aktive olmasi gerekiyor.

|
    |
    faruktml kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    204 Mesaj

Sadece EKG değil. Apple Pay bile yok Türkiye’de. Ben de Mail atmıştım ama taktıklarını pek sanmıyorum.. Ama gerçekten durum çok kötü. O kadar para veriyoruz ama özelliklerin yarısını anca kullanabiliyoruz..

|
    |
    maxalanya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kesinlikle katılıyorum ....
    Çalışmayan EKG ile birlikte buna ilave düzensiz kalp atışı inkazınıda ekleybiliriz. Bu okadar saçma ki saatin içinde bu var duruyor çalışmayı bekliyor sadece birtakım bürokratik meselelerden dolayı çalıştıramıyoruz.
    Apple Pay yok gelmedi gelmiyor.
    Türkçe konuşarak cevap veremeyen SİRİ de var tabi. bu özellik daha ilk çıktığında dahil çıktı birçok dilde ama bize kaç yl oldu adamlar yapmadı daha.
    |
    |
    Darklesss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

3400 civari olur

|
    |
    resvo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kimse 200 lira için 2. El ve yurt dışı cihazı almaz

|
    |
    hopeful kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Özellikle Apple Pay’in neden hala gelmediğini anlamıyorum. Artık bakkallarda bile temassız pos var.. Bu kadar para veriyoruz ama özelliklerin çoğu Tr’de aktif değil...

|
    |
    efesb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Darklesss

Özellikle Apple Pay’in neden hala gelmediğini anlamıyorum. Artık bakkallarda bile temassız pos var.. Bu kadar para veriyoruz ama özelliklerin çoğu Tr’de aktif değil...
    bddk diyor ki ben senin içini dışını didik didik inceleyecegim. herşeyini bana açacaksın.
    apple bunu kabul etmiyor.
    paypal neden kaçtı sanıyorsunuz :)

3.100₺ sıfırı olan bir cihazın 200₺ fark nasıl oluyor anlam veremedim

|
    |
    metinTasci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    204 Mesaj

O zaman EKG nin gelmemesinin sebebi de sağlık bakanlığıdır. Kesin birkaç şart koymuştur ve Apple bunu reddetmiştir...

|
    |
    beytepeli06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
haberler
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.