Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
34.502
Cevap
772
Favori
1.803.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok, dün Apple'dan aldım, onlardan bahsediyordum. Teknosa daha yeni düşürdü fiyatları normale.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .arifakdnz.

İyi günler arkadaslar malum Apple in sitesinde seri 3 ler ucuzlamış. Garantili seri 3 almak mi yoksa ikinci el garantisi bitmiş/bitmek üzere olan seri 4 almak mi mantıklı. Bütçem seri 3 ü finanse edebilir ama seri 4 icin biraz zorlanır. Fikirlerinizi duymak isterim
    Bır sanıye bıle dusunmeyın Seri 4 alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

Series 5 almayı düşünüyordum ancak note 10 cihazimla uyumlu degilmis.Dün apple store da cihazlar birbirini görmedi bile.Bende ekg özelliğinden dolayı galaxy active 2 siparişi verdim.
    Galaxy Active 2'de EKG ozellıgı acık olamaycak. Tıpkı Apple Watch gıbı gereklı ızınlerın alınması gerek ve ılk basta sadece Guney Kore ve ABD'de etkın olacagı soylenıyor. Turkıye'de ıse calısmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mygokhan

Yani o bölgeye gidip telefondan yunan şebekerinden birini seçip bağlacağız ve o sırada watch uygulamasından ekg’yi aktif edeceğiz? Doğru mu anlıyorum?
    Hocam daha oncede anlatıldı.

- Yunan sebekesının cektıgı bır noktaya gıdıyorsunuz.

- Telefonunuzu hucresel baglantıdan bır Yunan sebekesıne baglıyorsunuz. Hat baglandıktan sonra ınternetın calısıp calısmadıgını kontrol edıyorsunuz. Eger ınternet calısmaz ıse aktıvastyon olmaz.

- Her sey tamam olduktan sonra telefonda sagllık uygulamasını acıyorsunuz ve Saglık verılerıne daha sonra ıse Kalp bolumune gırıyorsunuz. EKG kısmına gelıp aktıf et ıslemlerını gerceklestırıyorsunuz. Bunun dısında ayrıca Duzensız Rıtım Bıldırımlerınıde aynı ayar altından aktıf hale getırmenız gereklı.

Islemler bıttıkten sonra Turk hattınıza donup EKG'yı ıstedıgınız zaman kullanabılırsınız.

• berkans kullanıcısına yanıt
    Ben de dün seri 4 aldım. Fakat dünden beri farkediyorum ki spotifydan müzik açtığımda otomatik telefondan çalıyor , eğer apple watchda çala basarsam bekleyiniz yazıyor ve o andan itibaren ne dokunmatik ne de tuşlar çalışmıyor ve ortalama 1.5-2 dakika sonunda saat kendini yeniden başlatıyor.Media markttan almıştım yarın götürmeyi düşünüyorum bi fikri olan var mı ? Aldıktan 12 saat sonra 200 tl indirime girmesi de ayrı çıldırttı
    Tr modelleri için de geçerli mi bu ? Yoksa yurtdışı cihazlarda mı sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Sanırım sadece yurt dışı modellerinde geçerli bu durum. Yani tr den alırsan ve bunu denersen yapamazsın..

• eetrk1 E kullanıcısına yanıt
    Apple watch’da çalabilmeniz için cihazın bir Bluetooth kulaklığa ya da hoparlöre bağlı olması gerekiyor bu bir problem değil. Cihazınız hayırlı olsun bu arada

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaslar bu arada seri 4 satıyorum kırmızı metal ve kendi kayışıda var. 2 bucuk yıl garantisi suan var vatan faturalı 1 yıl uzatmalı garantili fiyat pazarlıksız 2800

• merhabalar yeni apple watch 5 deki hep açık ekran yeni update ile 4 serisindede olacak mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopeful -- 14 Eylül 2019; 15:3:6 >
  • uyguna_iphone kullanıcısına yanıt
    Sifiri ne kadar hocam ?

3050 ama ben garantisini uzattım ekstra para verip saaat aşırı temiz darbe vs yok çizik yok.

• hopeful H kullanıcısına yanıt
    hayır olmayacak malesef

• uyguna_iphone kullanıcısına yanıt
    Aslında ne kadar saçma. Bir güncelleme ile verilebilecek bir şey değil mi bu ?

• muhammetyildirim77 kullanıcısına yanıt
    Evet ama şarjdan aşırı yer onu önlemek için ekstra donanım koymuslar ekrana o yuzde. seri. 5 e özel

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammetyildirim77

Aslında ne kadar saçma. Bir güncelleme ile verilebilecek bir şey değil mi bu ?
    OLED burn in olayı olabileceği için donanımsal bir takım değşiklikler yapmışlardır diye düşünüyorum. Yapmamışlarsa bile Apple'ı biliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyguna_iphone

arkadaslar bu arada seri 4 satıyorum kırmızı metal ve kendi kayışıda var. 2 bucuk yıl garantisi suan var vatan faturalı 1 yıl uzatmalı garantili fiyat pazarlıksız 2800
    https://www.amazon.com.tr/dp/B07KDS16LM/ref=asc_df_B07KDS16LM59381186/?creative=380333&creativeASIN=B07KDS16LM&linkCode=asn&tag=cimritr-21

Hocam sıfır su an 2972.06TL.

Rakamınız oldukca ıddıalı. Hayırlı satıslar hocam.

• Sipariş ettiğim spor kayış sonunda geldi. Aşırı klas görünüm verdi saate. Bundan önce aldığım kayışlar için pişman oldum. Aşırı rahat ve hoş duruyor resmen.

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]
    Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• Masso kullanıcısına yanıt
    Ben de onlarca kayış kullandım fakat bundaki güveni alamıyorum diğer kayışlardan 😄 güle güle kullanın

• Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Apple store da seri3 42mm 1700, seri 4 44mm 2700 tl.

• 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.