Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ebugra , DODANLI Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
34.518
Cevap
771
Favori
1.805.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tam koruma istiyorsanız Spigen thin alabilirsiniz. ama ben aldım cok kaba durdu.
    onun dışında kasayı değilde sadece cam koruması için istiyorsanız membran jel koruyucular var. ben çok memnunum. 3 defa talihsizlik yaşadım ama ekran sapasağlam.
    alırsanız eğer takarken dikkatli olunuz . ilk takıldığında jelimsi kaygan bir şey oluyor. hatta baloncuklar bile kalıyor diyebilirim. fakat 1-2 gün sonra hiçbir şey kalmıyor.

temperli cam gibi değil , incecik birşey bilginiz olsun
  • letgo'da ne sattığıma bak!https://letgo.onelink.me/O2PG/5c78db88
    - Finow X5 Air Akıllı Saat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler arkadaslar malum Apple in sitesinde seri 3 ler ucuzlamış. Garantili seri 3 almak mi yoksa ikinci el garantisi bitmiş/bitmek üzere olan seri 4 almak mi mantıklı. Bütçem seri 3 ü finanse edebilir ama seri 4 icin biraz zorlanır. Fikirlerinizi duymak isterim

• .arifakdnz. . kullanıcısına yanıt
    muhtemelen garantili temiz 3'leri 1000tl civarında göreceğiz 2.el piyasada. ben de sizinle aynı ikilemdeyim. ama en uygun 4.seri 2000TL iken 3'ü 1000'e alabilirsek bence 2 kata değecek bir fark olmayacaktır.
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    kesinlikle katılıyorum. 3 lerin fiyatı düşmeli ama apple sitesi hariç hiçbir yerde fiyatlar düşmedi. Malum sarı sitede kim ne tutturursa yazıyo. 4 ün en öne çıkan özelliği EKG idi fakat o da kullanılamıyormuş. Bana kalırsa günlük kullanımda 3 ten ayrılan çok büyük farkı olmayacak gibi. Tabi ekranı hariçç
  • 2.5 senedir siyah çelik series 2 kullanıyorum. Series 4 çıktığında hafif gıdıklanma olmuştu ama 5’e dayanamadım. Titanyum deri kordon olanını Hong Kong’tan 7100 hK dolarına(yaklaşık 900$) aldırabiliyorum. Aklıma takılan soru ise gelen saat e-sim özellikli olacak ve ülkemizde bu hizmet başladığında burda çalışacak mı? Yurtdışı diye sorun olur mu? Var mıdır bu konu hakkında bilgi sahibi olan aramızda?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • altugbank kullanıcısına yanıt
    E sim mi imei kaydettirmeden kullanilamaz diye biliyorum , hatta belki telefon kaydi gibi proseduru de olabilir yurtdisi pasaport kayit ve hat ayni kisi uzerinden gibi , bilen vardir ama arkadaslardan

• quote:

Orijinalden alıntı: altugbank

2.5 senedir siyah çelik series 2 kullanıyorum. Series 4 çıktığında hafif gıdıklanma olmuştu ama 5’e dayanamadım. Titanyum deri kordon olanını Hong Kong’tan 7100 hK dolarına(yaklaşık 900$) aldırabiliyorum. Aklıma takılan soru ise gelen saat e-sim özellikli olacak ve ülkemizde bu hizmet başladığında burda çalışacak mı? Yurtdışı diye sorun olur mu? Var mıdır bu konu hakkında bilgi sahibi olan aramızda?
    Yakın zamanda e-sim'in geleceğini sanmıyorum. Hiç bir operatörde bir çalışma hazırlık yok çünkü. Gelse bile cihaz imei kaydının yapılması gerekecek ve bu da 1500-Tl kayıt parası vermek demektir. O yüzden e-sim olmayan versiyonu alma şansınız varsa daha ucuza alın geçin
  • Bu port hakkında bilgisi olan varmı
    Yeni farkettim
    Watch 4 cellular

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakankapyapar -- 12 Eylül 2019; 14:43:33 >
  • hakankapyapar H kullanıcısına yanıt
    Normalde o port kapalı olmalı. Yani son kullanıcı görmemeli. Yazılım vs atmak için kullanılıyor.

• altugbank kullanıcısına yanıt
    Tamamen tahmine dayalı yorum.
    Amerika kıtası modelleri avrupa ve diğer ülkelerde çalışmıyormuş ama honk kong modeli Avrupa ülkeleriyle aynı modele sahip mantıken çalışması lazım fakat ülkemiz için ayrı bir model çıkarır ve diğerleri çalıştırmazsa bu yorumum sizi kızdırabilir. Yani mantıken evet ama apple’ın alacağı karar önemli.
    https://www.apple.com/watch/cellular/

• mygokhan M kullanıcısına yanıt
    Ben cunda adası ortunç koyunda midillideki yunan şebekesine bağlanıp aktif hale getirmiştim. cihaz isviçreden alınma.
  • hakankapyapar H kullanıcısına yanıt
    Bende kaba dursun istemiyorum açıkçası o yüzden sadece ekran için jaletin alıp devam edeceğim.
  • abkartal78 A kullanıcısına yanıt
    Yani o bölgeye gidip telefondan yunan şebekerinden birini seçip bağlacağız ve o sırada watch uygulamasından ekg’yi aktif edeceğiz? Doğru mu anlıyorum?

• Series 2 kullanıcısıyım. 5 gelince 4 ün fiyatının düşeceğini ümit ediyorum. Sırf EKG özelliğinden dolayı 4 almak istiyordum. Ta ki burada yazılanları okuyuncaya kadar. Hiç bir şekilde ekg yi kullanabilmemiz mümkün değil mi acaba

• Series 5 almayı düşünüyordum ancak note 10 cihazimla uyumlu degilmis.Dün apple store da cihazlar birbirini görmedi bile.Bende ekg özelliğinden dolayı galaxy active 2 siparişi verdim.

• Teknosa Seri 3 fiyatlarını düşürmüş, isteyenlere duyrulur.
  • kingocd kullanıcısına yanıt
    yoo 38mm 1499 TL.
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Evet, başka hiçbir yer normal fiyatlarına getirmemiş daha. Onu yazdım.
    Edit: ben dün sipariş ettim, ama bir garip davranıyorlar telefonda konuşurken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingocd -- 13 Eylül 2019; 17:1:21 >
  • kingocd kullanıcısına yanıt
    neden apple kendisinden almadınız ?
  • 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.