Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (377. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
34.520
Cevap
771
Favori
1.805.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba
    Dediğiniz gibi telefon üzerindeki watch uygulamasından antremana girdiğiniz zaman başlatma ve bitirme anımsatıcısı var , ancak başlatma anımsatıcısına 1 kez şahit oldum . :)
  • uyguna_iphone kullanıcısına yanıt
    Benim watch 4 antreman mi yapiyorsun diye soruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fearuq kullanıcısına yanıt
    Hocam selam

Yüzme antremanını kendiniz mi başlatıyorsunuz yoksa otomatik mi algılıyor
  • faruktml kullanıcısına yanıt
    selam adaş :) ben kendim başlatmıştım şimdi siz soru sorunca olduğum yerde 10 kulaç attım algılıyor mu diye algılamadı :) o konu da üzdü beni telefon antreman modunun içinde koştuğum zamanıda algılamıyor..
  • Ben bataryadan memnunum ama beta kullananlar eğer gürültü özelliğini kapatırsa, tahminim batarya çok daha iyi gidecektir. Çünkü saat koldaykende kolda takılı değilkende 24 saat desibeli ölçüyor, şarjdayken ölçmüyor. Sağlık uygulamasında gün içindeki desibeli görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 31 Temmuz 2019; 20:46:26 >
  • Arkadaşlar merhaba. Şu orjinal kayışlar kaça satılır acaba ?

• resE kullanıcısına yanıt
    150₺ gibi bir rakam olabilir. Red olan kaç mm acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charsaf21 -- 31 Temmuz 2019; 22:40:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: charsaf21

150₺ gibi bir rakam olabilir. Red olan kaç mm acaba ?
    42 hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: resE

Arkadaşlar merhaba. Şu orjinal kayışlar kaça satılır acaba ?
    Bu tür durumlarda sahibinden ve letgo'dan bakmanızı tavsiye ederim, piyasa farklı olduğu için kimi atıyorum 100 liraya satar kimi 200 liraya sizin orta yolu bulmanız gerekiyor (Sayıları salladım fiyat bilgim yok).

• quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Bu tür durumlarda sahibinden ve letgo'dan bakmanızı tavsiye ederim, piyasa farklı olduğu için kimi atıyorum 100 liraya satar kimi 200 liraya sizin orta yolu bulmanız gerekiyor (Sayıları salladım fiyat bilgim yok).

Alıntıları Göster
    Anladım tşk ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: resE

Arkadaşlar merhaba. Şu orjinal kayışlar kaça satılır acaba ?
    siyah kayış için pm attım
  • Evet arkadaşlar. Workoutdoors programını dun satın aldım ve bugunku antremanımda deneyımledım. Uygulama lınkı asagıda

WorkOutDoors

Oncelıkle spor odaklı Apple Watch kullananlar ıcın en basarılı uygulama oldugunu soyleyebılırım. Bugune kadar deneyımledıgım bır cok uygulama arasında bundan ıyısı yok. En buyuk basarısı sızlere yaptıgınız antrenman ıle ılgılı derın detaylar sunması. Antrenman sırasında hangı verıyı gormek ıstıyorsanız sıze onu sunuyor. Apple Watch ıcerısındekı aktıvıte ve antrenman uygulamaları bıldıgınız gıbı adımsayar olarak pek bır data sunmuyor. Aktıvıte'nın daha cok odaklandıgı olay halka dolayısıyla yakılan kalorı. Antrenman uygulaması yaptıgınız ıdman sırasında attıgınız adımları sıze gostermıyor. Ancak aktıvıtenın ıcerısıne gırıp bakmanız gerekıyor. Oraya gırsenızde sıze gun ıcerısındekı toplam adımınızı gosterıyor. Iste mesela Workoutdoors sıze antrenman sırasında attıgınız toplam adımı gosterebılıyor ve hatta ayarlamarınıza gore sıze uyarı da verebılıyor. Mesela ben her 1000 adımda benı uyarmasını ıstedım ve bunu yaptı. Ayarlardan ıster 1000 adım ıster 2000 ıster 5000 seklınde degısıklık de yapabılıyorsunuz. Bununla da sınırlı kalmıyor tabı kı 160'dan fazla verı var. Mesela bır oncekı etapta yanı 1km'lik yuruyuste kac adım attıgınızı veya tum etaplarda kac adım attıgınızı da yuruyus esnasında ıstersenız gorebılıyorsunuz. Vektorel harıtalar kullanması sayesınde, gram takılmadan saat uzerınde harıtadan konumunuzu gorebılıyorsunuz. O kadar cok verı ozellestırmesı var kı burada saymakla bıtmez.

Yuruyus esnasında Apple Watch cesıtlı ekranlar kullanıp bu ekranlara cesıtlı verıler yerlestırebılıyorsunuz. Bu ekranlar arasında da kolay bır sekılde sag sol swıpe seklınde gecıs yapabılıyorsunuz. Mesela ben kendı ekranımda Kalp Hızı, Toplam sure, toplam adım, pace yanı tempo, etap basına yakılan kalorı, nabız bolgesı ve kalan km ayarlarını tek ekrana koydum. Yuruyusum sırasında ıse her 1km'de bır performans ve her 1000 adım uyarlarını actım. GPX rotası olusturup bunu uygulamaya yukleyebılıyorsunuz. Ben mesela Suadıye - Fenerbahce arasında bır rota olusturdum. Harıtaları offlıne download yapıp saate yukleyebılıyor ve bu sekılde dısarı telefonsuz da cıksanız uygulamayı kullanabılıyorsunuz. Antrenman sonrasında ıse telefonda tum antrenmanınız ıle ılgılı detayları gorebılıyorsunuz. Ayrıca ıstersenız antrenmanızı otomatık bır sekılde Strava'ya da yukleyebılıyorsunuz. Bu sekılde strava hesabınızda da yaptıgınız antrenman gozukuyor. O kadar cok bılgı var kı artık hangısını koyacagımı sasırdım.

Uygulamayı yazan kısı Reddıt'te oldukca aktıf ve gelen her soruyu cevaplıyor. Amerıka Apple Store'da uygulama sanırım ılk 10 ıcerısındeydı. Tum dıger uygulamalardan kat ve kat daha cok verıyor sıze sunuyor.

Benım en cok ıstedıgım adımsayar konusunda kalan adımları gostermesıydı ancak bu ozellık yok. Ancak uygulama gelıstırıcıye Reddıt uzerınden sordugum soruda (14dk. ıcınde cevap verdı) bır sonrakı surumde kı o da bır ay ıcınde yayınlanacakmıs, bu ozellıgın gelecegını soyledı. Gunde 10.000 adım atmaya ozen gosterdıgım ıcın antrenman sırasında 10.000'e kac kalmıs gormek gercekten guzel olacak. Uygulama gelıstırıcı ayrıca bır sonrakı surumde ıc mekan antremanlarının da uygulamaya eklenecegını soyledı.

Istatıstıklerıne meraklı kısılerın tek kullanması gereken uygulama bu dıyebılırım. 160 tane ayar dan artık hangısını koyacagınızı sasırıyorsunuz.

Cıddı derecede tavsıye ederım.

• Evet son 2 haftalık deneyımlerım sonrasında bu saatı alanlar arasında mutlaka satın almanız gereken uygulamaları yazıyor.

Autosleep
    Heartwatch
    Workoutdoors
    StepsApp

Bunlar dısında

All The Rıngs
    HGS
    365 scores (Futbol mac skorları ıcın)

Uygulamalarını onerebılırım.

Apple Watch gercekten cok cok basarılı bır saat.
  • Infografık ekranımı da paylasmak ısterım.

Sol ustte sarj durumum, Sagda hava durumu, Ortada kadranda ustte takvım, solda nabız olcme, sagda telefon altta ıse Apple Musıc lınklerı var.

Kadran alt solda Stepps Apps'ın sagladıgı toplam attıgım adım, Sag tarafında ıse Heartwach uygulamasının sagladıgı ve her bes dakıkada bır guncellenen nabız hızım var.

Bu sekılde saatı kullanmak gercekten cok keyıflı.

• berkans kullanıcısına yanıt
    Elinize saglik col faydali bir yazi dizisi olmus.
    Ben watch da antreman ayarladigim zaman (outdoor yuruyus) antremani bitirdigim zaman, antreman sirasinda attigim adim sayisini gorebiliyorum, belki gozunuzden kacmistir.
    Ayrica uyku icin SleepWatch cok kullanisli, tavsiye ederim.

• merhaba, elinde apple watch s3 38mm için aksesuar ve kordon olan varsa alabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Basarrrr kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim umarim faydali olur. Bu arada antremani bitirdiginizde nerde goruyorsunuz toplam adimi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkans -- 2 Ağustos 2019; 1:40:51 >
  • berkans kullanıcısına yanıt
    Sanırım antrenman olarak yürüyüş ve kolu yapıyorsunuz ? Ben fitness için birşeyler arıyorum , bol bilgi veren programın fitness , workout gibi seçenekleri var mı ? Varsa onların içinde ağırlıklarla hareketler le ilgili bilgi varr mı ? Bunları kontrol ederseniz çok sevinirim dostum
    Edit : appstore da bakınca yürüme, koşma , bisiklet gibi şeyler var ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearuq -- 2 Ağustos 2019; 12:34:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkans

Cok tesekkur ederim umarim faydali olur. Bu arada antremani bitirdiginizde nerde goruyorsunuz toplam adimi ?
    kendi antrenman uygulamasında antrenman sonrası adım sayısı gösterme olayı yok. muhtemelen 3. parti uygulamadır o. ben "MapMyrun" uygulaması kullanıyorum (ücretsiz olarak) orada atılan adım sayısı görünüyor.
    Birde "RunGap" uygulaması var eyer bunu yüklerseniz saatin kendi antrenman uygulamasında da yapılan yürüyüş veya koşu sonrası bu uygulama üzerinden adım sayısı görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efesb -- 2 Ağustos 2019; 12:57:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearuq

Sanırım antrenman olarak yürüyüş ve kolu yapıyorsunuz ? Ben fitness için birşeyler arıyorum , bol bilgi veren programın fitness , workout gibi seçenekleri var mı ? Varsa onların içinde ağırlıklarla hareketler le ilgili bilgi varr mı ? Bunları kontrol ederseniz çok sevinirim dostum
    Edit : appstore da bakınca yürüme, koşma , bisiklet gibi şeyler var ..
    Sizin için "Gymatic" uygulamsı var indirin bir bakın işinize yarayabilir. ben ücretsiz versiyonunu kullanıyorum. Beğenirseniz uygulamanın tam versiyonunu satın alırsanız oldukça detay bulabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.