Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (329. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
34.521
Cevap
771
Favori
1.805.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun. Görüntüyü bozmaması içim en iyi yöntem ince jelatin kaplama olur ama ekran kavisli olduğu için sağdan soldan kalkar giysilerin koluna sürttükçe.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aslanor1940 kullanıcısına yanıt
    Hocam o his çok kötü işte. Sağlam oturmama hissi olmaması lazım. Zaten altına doğru çıkıntısı nedeni ile bir şeye takılıp düşme olasılığı olan bir cihaz iken kulağa oturmaması da yüksek risk. Kulaklığın kaygan yapısı da buna etken. Kulak içi olanlar silikon olduğu için düşmesinin mümkünatı olmuyor. Bir de tam oturmayınca dışarı çok ses veriyor. Tüm bu nedenlerden dolayı jabra elite 65t aldım, çok memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: oksiladoo

hocam
    airpods yenilenmis diyorlar :)
    Ufak iyileştirmeler sanırım, seneye 2 çok farklı bir cihaz olur sanırım ama beklenmez, sıkıldım kablodan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 20 Mart 2019; 23:58:31 >
  • günaydın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 22 Mart 2019; 22:46:7 >
  • E sim in gelmesi çok gecikmez umarım. Haberler çıktı bugün bakalım gelirse en yakın zamanda lte li saatler içinde çok iyi olacak.
  • Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar 44mm almaya niyetim var, eminonu/dogubank civarinda amerikadan falan gelen urunlerin fiyatini bilen var mi yada ederi nedir asagi yukari?
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    bu hangi kadran hocam

• Apple Watch Series 4 şuan için en uygun nereden nasıl alabilirim
  • oksiladoo O kullanıcısına yanıt
    Numerik hocam, birde Xl gelsin.

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 22 Mart 2019; 22:47:59 >
  • Peki e-sim ülkemize geldiği zaman mesela USA dan alınan LTE watch 4’ü burada kullanabilecek miyiz?

• Arkadaşlar EKG için son durum nedir? Türkiye den alınan cihazda EKG kullanmanın bir yolunu bulan var mı? Yoksa Amerikadan alınan cihazda da EKG çalışmıyor mu?

EKG çalıştırmayı başaran oldu mu? Bende 3 . seri var ve sırf EKG özelliği için almayı düşünüyorum. Kalp rahatsızlığım olduğu için yakından takip etmek açısından kolaylık sağlayacaktır.

Yurt dışından alınan cihazda çalışıyor ise amerikadan alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atif Zafrak

Arkadaşlar EKG için son durum nedir? Türkiye den alınan cihazda EKG kullanmanın bir yolunu bulan var mı? Yoksa Amerikadan alınan cihazda da EKG çalışmıyor mu?

EKG çalıştırmayı başaran oldu mu? Bende 3 . seri var ve sırf EKG özelliği için almayı düşünüyorum. Kalp rahatsızlığım olduğu için yakından takip etmek açısından kolaylık sağlayacaktır.

Yurt dışından alınan cihazda çalışıyor ise amerikadan alacağım.
    Bu konuyu bende merak ediyorum Tr cihazlarında EKG çalışıyormu bende ona göre almak istiyorum bilen bir arkadaş bilgi verebilirmi

• badcrow B kullanıcısına yanıt
    Malesef ekg için tr cihazlarında herhangi bir değişiklik yok. Amerikadan alırsanız ekg’yi aktif kullanabilirsiniz sanırım bildiğim kadarıyla bölge seçimini de amerika yapmalısınız.

• Evet lte modeller çalışabilecek. Seri 3 ve seri 4de bulunan lte modelleri e sim sayesinde çalışır fakat kayıt işlemi gerekir mi bunu bilmiyorum

• Blackrz kullanıcısına yanıt
    Konuda kimse amerikadan Apple Watch 4 almamış sanırım. Deneyen kimse yok anladığım kadarıyla 🤔

• Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    Selamlar forum dostları ;

Amerikadan 3 adet 4 seri saat aldım 2 si esimli bir tanesi normal ben e-sim li olanı amerika da açtim
    kullandım getirdiğim arkadaşlar kıbsıta açtı bölge Tr gözüküyor. EKG çalışıyor.

saygılar.
  • sierratr1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum.
    O zaman amerikadan alınan saatler de EKG çalışıyor.

Ben bunu anladım.

• Arkadaslar lutfen aranızdan bir kişi bu ekg ozelligini bolgesini usa yaparak deneyebilir mi. Kalp sorunlarım var. Eger bu ozelligi aktif edebiliyorsam satın alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Basarrrr

Arkadaslar lutfen aranızdan bir kişi bu ekg ozelligini bolgesini usa yaparak deneyebilir mi. Kalp sorunlarım var. Eger bu ozelligi aktif edebiliyorsam satın alacağım
    bölge değiştirerek aktif olmuyor, redditte bir başlıkta bu özelliğin gelmesi yıllar alabilir yazıyor.

böyle bir şeye ihtiyacınız varsa başka markalara yönelebilirsiniz. yanlış bilmiyorsam withings firmasının yeni bir saati çıkacaktı ekg özellikli. fiyatı da aw'tan ucuzdur
  • 
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.