Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: newfel , sky__walker , Lawagolem , Lawagolem Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 10 Misafir - 11 Masaüstü3 Mobil
5 sn
34.516
Cevap
771
Favori
1.805.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, 1115 ₺ ye Haziran 2020 ye kadar garantili seri 3 cihaz aldım hayırlısıyla . Şimdi ana kullanım amacım 2-3 ay kadar koşu ve ardından fitness . Tavsiyeleriniz nelerdir ?? Uyku takibi gerekli midir ?? Teşekkürler . Tavsiye uygulama alabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Media Markt 44mm' i indirim + sepette %5 indirim ile 2.827,45 liraya satıyor, nike+ olsaydı hemen alırdım sanırım.

Apple ' ın indirimde yalan oldu sanırım hareket yok, bu fiyata alınır mı, ne dersiniz, yoksa beklenmeli mi?
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Apple indirimi bu yılki lansmanından sonra yapacak gibi duruyor. Çünkü hala tık yok.. Dediğiniz fiyat da hala pahalı gibi bence beklemek lazım biraz daha..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu aktivite saatinde kırmızı kaloriyi gösteriyor. mavi ve yeşil neyi gösteriyor acaba?
  • Darklesss D kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetler indirim söz konusu değil, bilgi kirliliği var diyor, doların durumu için seçim sonuçlarını bekliyor olabilir mi?
    Nike+ olsa 2800 e fitim aslında.

Aslında spor aktivitem yok, yürüyüş ve fırsat buldukça bisiklet sürmeye çalışıyorum, böyle bir şeye ihtiyacım yok ama görseli, saat özelliği vs nedeniyle almakta istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 7 Mart 2019; 11:54:8 >
    Hocam dediğiniz ürün eğer yanılmıyorsam 2849 TL ye gelmiş oluyor. Ben dün spor kordonlu modelini aldım 2820 TL ye

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]
  • Aslanor1940 kullanıcısına yanıt
    Dolar bugün yükseliyor hocam, sanırım bununla alakalı inip çıkıyor, ben Nike+ arıyordum, yoktu az önceye kadar, şimdi eklenmiş nike’lar bende 2850 ye mal ettim.
    Hayırlı olsun güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 7 Mart 2019; 15:14:36 >
  • Arkadaşlar milanese kordonda aliexpress ‘ den tavsiye edeceğiniz ürün var mı?

Ayrıca spigen kılıflarından Hangisini tavsiye edersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 7 Mart 2019; 16:7:57 >
    Hocam Mediamarkt çalışanı da ısrarla Nike+ modelini alın dedi, +1 kadran dışında başka bir artısı var mı ki?

• colaker kullanıcısına yanıt
    Başka artısı yok ama özelleştirilebilir olması neticesinde yüzlerce renkte olabiliyor, kadran ve sayılar keza, android gibi kadran çeşitliliği olmayınca bence bir tane bile değerli.

Sırf siyah kutu için bile nike+ alınır 😂 kadran ve kutu farkından başka birşey yok bildiğim kadarıyla. Olsa daha pahalıya satarlardı zaten bunda şu da var diye 😄

sadece Kadran ve beraberinde gelen kordon okadar. Kordonu sonradan alabilirsiniz ama +1 kadranı bulamazsınız.
  • Ne şanslıyım satın almama rağmen stokta yok diye paramı iade ettiler, artık 5’ i mi beklesem diyorum?
    Birde spor ile işi yürüyüş ve bisiklet (12 kilo verdiğim dönemde ev egzersizleri) olan birisi bu saati almalı mı bilmiyorum, hiç olmadığım kadar kararsız kaldım alıp almama konusunda.
    Görselliği, Apple ekosistemi, ürün olarak kaliteli güzel olması ve bildirimler, telefon kullanımını rahatlaştırma vs için 2850 verilir mi bilmiyorum.
    Kullanırsam, verim alırsam, budur dersem parası filan önemli değil.

Bende alalı 1 ay oldu çok memnunum, telefon kullanım süresi baya azaldı, en çok istediğimde buydu zaten durmadan telefonu bildirimler için ele almamak. Bisiklet egzersiz vs için tabiki alınmalı, zaten spora teşvik ediyor saat resmen. Seri 5 e daha 6-7 ay var ki seri 4 ten kasa olarak farklı çıkmaz bence birkaç iyileştirme yaparlar. Onun için aklınızda varsa alın zevkini çıkarın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Bende alalı 1 ay oldu çok memnunum, telefon kullanım süresi baya azaldı, en çok istediğimde buydu zaten durmadan telefonu bildirimler için ele almamak. Bisiklet egzersiz vs için tabiki alınmalı, zaten spora teşvik ediyor saat resmen. Seri 5 e daha 6-7 ay var ki seri 4 ten kasa olarak farklı çıkmaz bence birkaç iyileştirme yaparlar. Onun için aklınızda varsa alın zevkini çıkarın derim.
    Anladım hocam teşekkür ederim, şimdi yürürken her mesajda koca telefonu cepten çıkar, mesaja bak cebe koy yapınca aklıma saat geldi. Dediğiniz gibi spora ve harekete teşvik etmesi de çok güzel, 3000 bin altına bulursam yapıştırıp geçeceğim.

Rica ederim. Beni çok rahatlattı o konuda.

• Apple watch ta shazam uygulaması çok güzel çalışıyor. Çoğu kadrana koydum uygulamayı, direk çok hızlı buluyor şarkıları ve saatten dinlenebiliyor bile kendi hoparlöründen, beğendim bu özelliği.
  • Arkadaşlar merhabalar,
    Apple Watch seri 4 yeni kullanmaya başladım yalnız Siri kullanırken Siri’nin sesinden faydalanabilen var mı saat üzerinden?

• Aslanor1940 kullanıcısına yanıt
    Maalesef apple watch ta siriye henüz türkçe konuşma özelliği gelmedi. Şimdilik böyle sessiz kullanılabiliyor.
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler, bu arada üst mesajda belirttiğiniz gibi Shazam mükemmel bir detay olmuş :))

• 
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.