Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.509
Cevap
772
Favori
1.805.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bildirimlerde başlık kısmını açmazsan gelmiyor şuan onubuldum. Başlık bildirimini kapatırsan hiç gelmiyor. Başka yolu var mıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maho2306 kullanıcısına yanıt
    Peki şarj dışında memnun musunuz saatten?

• Apple watch seri 2 42 mm kullandim 1.5 yil gecen hafta sattim. Eksikligine dayanadim teknosa da 1697 tl oldugunu gorunce seri 3 42 nike+ aldim. Seri 2 ye gore hiz farki bariz var. Benim hosuma giden en onemli sey kordonlar delikli oldugu icin cok hafif ve kolumda takili oldugunu bile anlamiyorum. Seri 2 normal kordonlu ile arasinda gercekten fark var. Nike kordonlar cok guzel hafif ferah sıkıntı ağırlık yapmiyor. Tavsiye ederim bu fiyata cok cok iyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beyler bu kordon 42 mm apple watch 3 serisine uyar mı? 42 ve 44 aynı olması lazım ama emin olamadım.
    https://www.apple.com/tr/shop/product/MU7A2ZM/A/44-mm-indigo-spor-loop?fnode=e368dd5b13a2bb3de92838834ac4081604c8a983058c968a0cd162998356dda653e4a62963fbe469157ab4f4cf9e0f822da2865aaffcc9ed2a513846f21f5b1cf73a5499e72ca59572e02ea3cd405f21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evren7 -- 22 Şubat 2019; 17:52:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Darklesss

Peki şarj dışında memnun musunuz saatten?
    Şarj dışında memnunum ama şarjı gerçekten berbat apple lansmanında şarjından hiç bahsetmemeleri bu yüzdenmiş demek utançlarından söyleyememişler. Biz saat yaptık ama şarjı 2 günde bir gidiyor artık series 7 de falan ona da bir çözüm bulurlar

• 1470 ₺ 16 ay garantili seri 3 nasıl fiyat ?? Çok temiz .

• Geçen hafta aldığım yurtdışı seri 4 kutusundan çıkan milanese loop space gray 44mm kayışı kullanmayacağımdan satıyorum, hiç kutusundan bile çıkarmadım sıfırdır. İsteyen özel mesaj ile yazarsa sevinirim konuyu meşgul etmemek adına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Geçen hafta aldığım yurtdışı seri 4 kutusundan çıkan milanese loop space gray 44mm kayışı kullanmayacağımdan satıyorum, hiç kutusundan bile çıkarmadım sıfırdır. İsteyen özel mesaj ile yazarsa sevinirim konuyu meşgul etmemek adına.
    Kayışın fiyatı nedir? 42 mm uyumlu mudur acaba? Series 3

• Evet uyuyor. 38mm ve 40mm ile 42mm ve 44mm kayışlar uyumlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: efesb

Evet uyuyor. 38mm ve 40mm ile 42mm ve 44mm kayışlar uyumlu
    Teşekkürler.

• Merhabalar herkese. Elimde Amerika’dan alınma 2 adet seri 4 44mm GPS+Cellular+EKG li siyah çelik modeli var. İlgilenen olursa görüşebiliriz.

Not: Bu işin ticaretini yapan birisi değilim. Kendime de bir adet getirttim onun parasını çıkartabilmek için satıyorum. Toplamda beş adet geldi ve son iki adet kaldı. Fiyatını Amerika Apple dan kontrol edebilirsiniz.

Güncel. Saatler satıldı. İlginize teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kmyurdakul -- 9 Mart 2019; 9:29:54 >
  • Kmyurdakul K kullanıcısına yanıt
    fiyat ne diyorsunuz
  • saat yüzleri için herhangi bir uygulama var mıdır acaba apple dışında 3. parti olarak? yani öyle fahiş fiyatlarda değilse tabi.
  • maho2306 kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 gün gidiyorsa öpte başına koy, ben yürüyüş başlatıyordum 15-20 dk yürüyordum %10 filan gidiyordu, hem bu, hemde 3300 lirayı haketmediği için iade etmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 25 Şubat 2019; 9:55:7 >
  • Seri 4 aldığım için elimdeki 42 mm seri 2 yi satıyorum, ilgilenenler özelden mesaj lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: maho2306

Şarj dışında memnunum ama şarjı gerçekten berbat apple lansmanında şarjından hiç bahsetmemeleri bu yüzdenmiş demek utançlarından söyleyememişler. Biz saat yaptık ama şarjı 2 günde bir gidiyor artık series 7 de falan ona da bir çözüm bulurlar

Alıntıları Göster
    İyi de bu saatin inceleme Videolarında falan 3 gün rahat gittiğini söylüyorlardı ben mi yanlış hatırlıyorum. Şarjı gerçekten de benim de beklentimin altında. Ben nabız sensörünü kapadım çözüm olarak, 2 dakikada bir ölçmesi gereksiz bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darklesss

Türkiye’den alırsan EKG özelliğini kullanamazsın cihazı Amerika’dan alman gerekiyor
    EKG özelliği İngiltere'de satılan saatlerde aktif mi acaba bilginiz var mı? Sitelerine bakıyorum bu konuda bilgi bulamadım.
  • step-team kullanıcısına yanıt
    Şuanda sadece ABD de serili saatlerde aktif
  • efesb kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• apple watch 3 saat var nasıl bozarım sizce :)))
  • 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.