Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (315. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34.420
Cevap
769
Favori
1.796.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Sayfa sırasıyla bu şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aeozbay A kullanıcısına yanıt

Sayfa sırasıyla bu şekilde

• aeozbay A kullanıcısına yanıt
    Bu sayfadan öncekine gelin ve en alta doğru inin

• quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Bu videoda çok güzel kadranlar var, seri 4 ün tam ekran olması ile çok güzel görünüyorlar, saatin tam potansiyeli ortaya çıkıyor bence. Xcode ile yapılıyor nasıl yapılır nerede indirilir vs videonun altında linkleri vermişler. Ama bilemiyorum tabi güvenlimidir. Çok beğendim videoyu paylaşayım dedim.
    https://www.youtube.com/watch?v=vho3fjVpTVI
    Videoyu seyrettim watch face ler gerçekten müthiş . Ama indirmek için bayaa uğraşmak gerekiyor.
  • efesb kullanıcısına yanıt
    Evet çok güzel görünüyor ama dediğiniz gibi uğraşmak gerek. Birde öğrendim ki aslında gerçek watch face sayılmıyor tam, uygulamaymış. Ama yinede çok güzel tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 16 Şubat 2019; 19:16:0 >
  • domer2525 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun saatiniz... Kampanyadan kaça aldınız hocam?? Ve modeli nedir??

• Arkadaşlar apple watch 4 ü ile ekg özelliğini kullanabilen oldu mu ? Dili bölgeyi değiştirin olur deniliyor ama olmuyor. Bitek bende mi olmuyor acaba ??

• Apple Watch 4 de ki infographic face i 3 lere yapamıyoruz değil mi? Bir yolu yöntemi yok?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Apple watch seri 3 42mm ekranı için hangi ekran koruyucu önerirsiniz kılıf takmayı sevmiyorum hatta ekran koruyucuda düşünmüyorum ama kolay çiziliyor falan denmiş

• Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    Ben de baktım buna ama bulamadım hocam sanırım yapamıyoruz tek çözümü 4. Nesil almak gibi gözüküyor 😄

• zts Z kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun, hki; hava kalite indeksidir ornek olarak amerikadan bir sehir ekleyin hava durumu menusunde ve ana ekranda hava kalite seviyesini yaziyor bizim sehirlerde yok malesef.

• Darklesss D kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Apple Watch 4 -44mm aldım. 2700 tl idi kampanyada.

• dr_emreusta D kullanıcısına yanıt
    Sadece Amerikadan alınan modellerde kullanılıyor şu anda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: domer2525

Teşekkür ederim. Apple Watch 4 -44mm aldım. 2700 tl idi kampanyada.
    Fiyat iyiymiş
    Nereden aldınız

• hakankapyapar H kullanıcısına yanıt
    MediaMarkt internet sitesinden

• quote:

Orijinalden alıntı: say

Hayirli olsun, hki; hava kalite indeksidir ornek olarak amerikadan bir sehir ekleyin hava durumu menusunde ve ana ekranda hava kalite seviyesini yaziyor bizim sehirlerde yok malesef.
    Bilgi için teşekkür ederim

• Apple Watch için orijinal olmayan kordon alabileceğim narka veya internetsitesi nereyi önerirsiniz.. aliexprese baktım ama çok fazla çeşit ve satıcı var.. daha önce alıp memnun olanlar yardımcı olursa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: zts

Apple Watch için orijinal olmayan kordon alabileceğim narka veya internetsitesi nereyi önerirsiniz.. aliexprese baktım ama çok fazla çeşit ve satıcı var.. daha önce alıp memnun olanlar yardımcı olursa sevinirim.
    Siparişe göre sıralayın en çok satılanlara bakın türkiyeden alan kişi yorumlarını okuyun alın derim

• merhaba arkadaşlar apple watch seri 3 42 mm almak istiyorum 2 seneye yakın seri 2. yi kullandım sattım fakat çok alışmışım bugün de teknosa da indirim var. bu normal 3. seri ile 3. seri nike + arasında kordon ve uygulama farkı dışında bir fark göremedim eğer bilgisi olan varsa cevaplarsa çok teşekkür ederim. ayrıca kafama birşey daha takıldı teknosa sitesinde 2 farklı fiyatlarda aynı model watch var model numaraları farklı ama TR cihazı bu ne anlama geliyor çözemedim. teşhir outlet ibaresi aradım ama öyle birşey de yok.https://www.teknosa.com/apple-watch-nike-s3-42mm-uzay-grisi-aluminyum-kasa-antrasitsiyah-nike-spor-kordon-mql42tua-p-145057285https://www.teknosa.com/apple-watch-s3-42mm-space-grey-aluminyum-kasa-gri-spor-kordon-mr362tua-p-145057212https://www.teknosa.com/applewatch-s3-42mm-space-grey-aluminyum-kasa-black-sport-kordon-mtf32tua-p-145058189
  • Nike olanı almak mantıklı. Aralarında sizin dediğiniz farklar dışında zerre fark yok. Nike versiyonun dediğiniz nedenlerden fazlası bile var. 1697₺ olan nike vereiyonu alın geçin

• 
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.