Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (313. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.420
Cevap
769
Favori
1.796.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Nomad kendi sitesinde aldım 59 dolar. 16 dolarda fedex hızlı kargosu var 3 günde geldi ama normal kargo seçeneğide var 2 hafta sanırım onun süreside. Saati perşembeye kadar alacağım onun için sadece kayışın resmini atıyorum. Kullananlar yorumlar çok olumlu, zaten malzemesinden anlaşılıyor. Benim aldığım model linkteki. https://hellonomad.com/products/modern-strap-black-leather-black-hardware
    80 dolara 20 tane kordon alırdınız üstüne varsa bu kordonu bile alırdınız aliexpressden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metinTasci M kullanıcısına yanıt
    Doğru, öylede seçenekler var tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele

arkadaşlar apple watch. nike series 3 daha 1,5 aylık.
    satıcam ama fiyat olarak ne eklesem düşünüyorum.
    38mm kordon.
    Hocam kusura bakmayin biraz alakasiz ama sizin bu ayni renk modelin series4 44mm olanini alacagim. Beyaz olmasi nike+ olmasi ve kordonu durusu vs nasil memnunmuydunuz? Bir de nike+ la normal watch in ne farki var

• Apple Watch'taki Siri sesli yanıt vermiyor. Ayarlarda indirme bekleniyor diyor ama hiç bir gelişme ilerleme yok. Sizlerde durum nasıl?
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Durum aynı. Sistemsel problem var. Apple’a iletmek lazım aslında.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok ilginç bir sorun bu. Zaten siri Türkçe altı üstü seslendirme yapacak. Nasıl bir sorun ki bu düzeltilemiyor anlamadım.

• brownness kullanıcısına yanıt
    sorun degil desteklemiyor su an icin Turkce yi diye biliyorum,

• quote:

Orijinalden alıntı: oksiladoo

sorun degil desteklemiyor su an icin Turkce yi diye biliyorum,
    evet biliyorum desteklemediğini. bu duruma zaten sorun demek istedim aslında. çok mu zor acaba saatin bunu desteklemesi. sadece turkçe de değil baya bir ülke mahrum bu özellikten.

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]
  • apple watch için ne gibi bir koruma kullanıyorsunuz hocam tavsiyeleriniz varmıdır ?
  • brownness kullanıcısına yanıt
    ABD de yaşayan biri ile aynı parayı vermemize rağmen sahip olmadığımız, kullanamadığımız özellikler :
    EKG çekme özelliği
    Apple Pay
    Türkçe sesli yanıt veren Siri

Bunlardan en önce kullanılmasını umduğum özellik Siri daha sonra sırasıyla EKG ve Apple Pay geliyor ama yakın zamanda değil malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efesb -- 12 Şubat 2019; 8:35:56 >
  • Degerli arkadaslar, apple watch series 4 alarak araniza katildim. Sayfalarca okuyup cozmeye calisacagim.

• aeozbay A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın

• kullandığınız app'leri yazarsanız hepimiz nasipleniriz arkadaşlar.
  • 3.seriyi 42mm en uygun nereden alabilirim?
  • Sahibinden de uygun fiyatlar var. Alabilirsiniz

• aeozbay A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun Gleü güle kullanın. Forum ile ilgil söylediğiniz içinde ayrıca tebrilk ederim.
    Çoğu arkadaş bu dediğinizi yapmıyor malesef.
    Ama yine de takıldığınız herhangi bir konu olursa biz kullanıcılar olarak yardımcı olabileceğimiz durumlarda buralardayız.
  • Arkadaşlar S4 44 mm alacağım ama bana bir konuda yardımcı olurmusunuz.. Şimdi Amerika’dan alınma 1-2 kere kullanılmış Aralık 2019 a kadar garantisi olan bir saat mi ( 2200 TL ) yoksa buradan sıfırıni ( 2999 TL ) almak daha mantıklı olur.. Amerika dan alınan da EKG olacak..
    yorumlarınızı bekliyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: tt38

Sahibinden de uygun fiyatlar var. Alabilirsiniz
    Göz atayım. teşekkürler.
  • zts Z kullanıcısına yanıt
    Amerika saati temiz ve sıfır gibiyse alınır bence. Sırf EKG için bile alınır.

• quote:

Orijinalden alıntı: zts

Arkadaşlar S4 44 mm alacağım ama bana bir konuda yardımcı olurmusunuz.. Şimdi Amerika’dan alınma 1-2 kere kullanılmış Aralık 2019 a kadar garantisi olan bir saat mi ( 2200 TL ) yoksa buradan sıfırıni ( 2999 TL ) almak daha mantıklı olur.. Amerika dan alınan da EKG olacak..
    yorumlarınızı bekliyorum..
    Amerika dan alınma olan temiz, çiziksiz ve sorunsuz bir saat ise bence tercih edilebilinir çünkü buradan alınan saate göre EKG özelliği artısı var. tek eksiği 1 yıl daha az Garantisi olması...
  • 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.