Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Jimmy77 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
34.512
Cevap
771
Favori
1.805.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok hocam alınmaz, 44 güzel ölçü, seneye 46 çıkarsa Harika olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sierratr1

Selamlar Forum dostlari su an amerikadayim ve dun 3 adet apple watch aldim. Biri gps diger ikisi gps-gsm. Forumda arkadaslarin dedigine gore burada acip aktive edersem ekg olayi calisiyormus. Bu cogrumu acaba??
    Cunku iki tanesini arkadaslarim siparis verdi ve onlara mesaj atayim telefonlarini acmam gerekecek. Cok tesekkurler simdiden
    orada aktive edilmesine gerek yok. Türkiye'ye geldiğinizde aktive etseniz EKG çalışır.
  • Arkadaşlar saate gelen güncelleme bildirimlerini nasıl kapatabilirim? Her taktığımda yeni güncelleme var diye bildirim çıkıyor görmek istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tt38

orada aktive edilmesine gerek yok. Türkiye'ye geldiğinizde aktive etseniz EKG çalışır.

Alıntıları Göster
    aynen hiç birşeye gerek yok gelin Turkiye de açın çalışıyor EKG
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darklesss

Seri 4’lerde ki çizik olayı benim de kafamı kurcaladı baya.. Sırf bu yüzden seri 3 alınır mı acaba?
    Öncelikle 3 veya 4 fark etmeksizin ekranları aynı yani biri digerinden iyi veya kötü değil
    Sağa sola çarpılmadığı sürece bir çizilme olmuyor en azından benim seri 4 te 3 aydır hiç bir çizik olmadı (nazar değmesin)
    Herhangi bir koruma kullanmıyorum.
    Çizilmemesi için camın Safir kristal olması gerek onuda koyarsa muhtemelen fiyat dahada artacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otisabi44

Arkadaşlar bu kordon orjinal midir sizce?
    https://www.hepsiburada.com/apple-watch-42mm-safir-mavisi-tokali-klasik-kordon-mpx22zm-a-p-HBV00000EYWKX
    çok güzel kordon aliexpresde falan yokmudur aynısından baktınız mı
  • Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]
    Arkadaşlar antrenman sonrası böyle cıkıyor grafiği göstermiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qxpeace

Arkadaşlar antrenman sonrası böyle cıkıyor grafiği göstermiyor
    Nadiren benim başımada geldi bu. Çok iyi okuyamadıysa bir grefik oluşturamadığı için böyle çıkıyor.
    Sizinki her antenman sonrası bu şekilde mi?
  • S4, 44MM Uzay grisi Media Markert'de 2969 TL. Nasıl sizce?
  • Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Hocam bence indirimi bekleyin.. 2400 civarına bile inebilir. Ama kesin bir tarih yok tabi indirim ile ilgili..

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

S4, 44MM Uzay grisi Media Markert'de 2969 TL. Nasıl sizce?
    Dün gece vatan da 2700₺ ye inmişti.

• Ekg özelliği için Amerikadan almanızı tavsiye ederim.
    Bu özelliğin Türkiyeye gelmesi 2-3 yılı bulur..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amerika' dan gelme, 44mm, space gray, nike+ satan varsa pm lütfen.
  • efesb kullanıcısına yanıt
    Evet her antramandan sonra böyle

• Merhabalar. Milanese loop kayış kullanan var mı. Ben deri kayış severim normalde çelik kayışları sevmem ama seri 4 buldum milanese kayışlı. Kolda rahatlığı vs nasıl yada saati çizermi koldan çıkardığımızda kullananlar memnun mu yazarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qxpeace

Evet her antramandan sonra böyle
    normalde kalp ritminizi ölçerken bir sorun yok değil mi?
    antrenman esnasında güç tasarruf modu açık olabilir, onu bir kontrol edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Merhabalar. Milanese loop kayış kullanan var mı. Ben deri kayış severim normalde çelik kayışları sevmem ama seri 4 buldum milanese kayışlı. Kolda rahatlığı vs nasıl yada saati çizermi koldan çıkardığımızda kullananlar memnun mu yazarsanız sevinirim.
    ben seri 4 te kullanıyorum Aliexpresten alınma Milanese loop kayış o bile son derece rahat ve kullanışlı orijinal olan ondan da rahattır.
    Birkre diğer kayışlara göre bileği tam olarak istediğniz kadar sarabiliyor milimetrik aray yapabilme özgürlüğünüz oluyor.
    Ben tavsiye ederim. Çizilme olayına takılmayın kayışın saati çizmesi ile ilgili bir durum sözkonusu değil.
  • Series 4 kullanan arkadaşlar şarjınız yoğun ve normal kullanımda ne kadar gidiyor??

• efesb kullanıcısına yanıt
    Anladım, ben yinede nomad siyah deri kayış sipariş ettim kendi sitesinden. Teşekkürler cevabınız için.
  • Sonunda saat elime geçti. USA çıkışlı cellular özellikli. Güncellemelerden sonra EKG sıkıntısız çalışmaya başladı.

Konuyu okumaya çalıştım ama gözümden kaçmış olabilir. Ben kısa süre öncesine kadar android kullanıyordum, biraz da zorunluluktan ios'a geçmek durumunda kaldım. Samsung Health kullandınız mı bilmiyorum ama çok kapsamlı bir takip programıydı.

Şimdi Health kullanmak biraz sıkıntılı. Onun yerine geçecek kapsamlı bir program öneriniz var mıdır acaba?
  • 
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.