Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.521
Cevap
771
Favori
1.805.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 42 mm 3 series icin Spigen in kılıfını aldım. biraz kaba duruyor ama öteki türlü bildiğin saatli bomba :))
    kılıf gelene kadar ufak da olsa cizik olustu. yorumlara bakınca ekran cabuk kırılıyormus. Diikati kullanmak gerek.
  • Blitzkrieger B kullanıcısına yanıt
    Ekran nasıl çiziliyor ki bu cihazlarda. Ben tam 2 senedir full aktif olarak kullanıyorum. Ve bırakın çiziği mikro çizik bile yok cihazımda. Neyle alakalı çözemedim. 3. Nesil alayım diyordum kendi cihazım gibi temiz bir cihaz bulamadım çiziksiz diye koymuşlar heryeri çizik dolu birkaç aylık cihazların. Anlayamadım gitti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1600₺ ye seri 3 alınır mı sıfır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeLepChe57

1600₺ ye seri 3 alınır mı sıfır
    Sıfır garantili ise iyi gibi geldi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

Sıfır garantili ise iyi gibi geldi bana

Alıntıları Göster
    Sıfır aktif edilmemiş türkiye cihazı

• quote:

1600₺ ye seri 3 alınır mı sıfır
    Kapalı kutu ise alınır. Ben Gittigidiyor, Teknosa mağazasından aldım. 1570TL'ye.
  • ABD’den getiririm, mantıklı bir fiyata da satarım diyen kimse yok mu yaw? 👀

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Kapalı kutu ise alınır. Ben Gittigidiyor, Teknosa mağazasından aldım. 1570TL'ye.

Alıntıları Göster
    Ne zaman almıştınız

• quote:

Ne zaman almıştınız

Alıntıları Göster
    1 ay oldu. Dün kullanmaya başladım saati.
  • Arkadaşlar series 3 ile 4 arasında kaldım. Türkiye’den alacağım için EKG özelliğini kullanamayacağım zaten. Sadece aradaki ekran boyutu fiyat farkına değer mi yoksa series 3 mantıklı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darklesss -- 16 Ocak 2019; 8:12:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackrz

Ekran nasıl çiziliyor ki bu cihazlarda. Ben tam 2 senedir full aktif olarak kullanıyorum. Ve bırakın çiziği mikro çizik bile yok cihazımda. Neyle alakalı çözemedim. 3. Nesil alayım diyordum kendi cihazım gibi temiz bir cihaz bulamadım çiziksiz diye koymuşlar heryeri çizik dolu birkaç aylık cihazların. Anlayamadım gitti.
    ekranı cam masaya çarptığınızda çiziliyor :( Benimkinin kenarı öyle çizildi. Normalde kolay kolay çizilmiyor....
  • quote:

Orijinalden alıntı: jrbatu

digital crown ve tuş inanılmaz takılıyor/sertleşiyor, hatta tuş takılı kaldığı için bir ara acil aramaya falan düşüyor.

Digital crown için temizleme yönteminden bahsetmiş apple ancak tuş için herhangi bir ibare yok hiçbir yerde. Var mı başına gelen?
    direkt olarak değişimini yaptılar cihazın.

bu arada kılıf çok kaba duruyor, telefona kılıf kullanıyoruz da saate bari kullanmayalım.
  • Blackrz kullanıcısına yanıt
    ben duvara sürttüm yanlışlıkla kullanımda göremessin çizikleri ama ekran kapalı iken dikkatlice bakarsan belli oluyor.
  • Bu fiyatlarda mı sorun var yoksa ben mi bir detayı kaçırıyorum anlamadım?

Abd’den Vergi dahil 437 dolara silikon kayışlı 44 mm series 4 aldırdım. Aliexpress’ten de fotoğraftaki kayışı 15 ₺’ye aldım ve inanılmaz memnunum kalitesinden. 6000₺-7000₺ fiyatlar çok olmamış mı?

Ekleme: kordonun linkini de bırakıyorum belki ilgilenenler olabilir. İstanbul’a tam 15 günde teslim edildi.

https://s.click.aliexpress.com/e/tDg9yIk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluerdem -- 17 Ocak 2019; 3:17:5 >

• bluerdem kullanıcısına yanıt
    Ben de onu anlatmaya çalışıyorum. 6000-7000 bile çokken 8000-10.000 e kadar fiyat çekenler var. Bende bir tanıdık vasıtasıyla ABD’den aldırmaya çalışıyorum şimdi. Belki biraz daha uzun sürecek ama çook daha ucuza gelecek.

• egeares kullanıcısına yanıt
    İyice saçmalamış gerçekten o fiyatları isteyenler. Umarım kısa sürede getirtirsin

• egeares kullanıcısına yanıt
    PM den yazdım üstad, görüşebiliriz bende var, ihtiyaç fazlası temiz.
  • bluerdem kullanıcısına yanıt
    Hangi eyaletten aldınız?
    Benim vergi %7 idi. Saat 429 dolar + 30 dolar vergisi ile 459 Dolar a geldi.
    Bu arada bende aynı kayıştan kullanıyorum Aliexpress ten alınma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efesb

Hangi eyaletten aldınız?
    Benim vergi %7 idi. Saat 429 dolar + 30 dolar vergisi ile 459 Dolar a geldi.
    Bu arada bende aynı kayıştan kullanıyorum Aliexpress ten alınma.
    Pardon hocam, 457 dolara gelmiş bana. Yanlış yazmışım 437 dolar olarak. New York’tan alındı benim cihazım.

Aynı mağazadan bi de koyu kırmızı silikon almıştım, ikisinden de çok memnunum 🙏🏼

• Arkadaşlar, spor için Nikre Run Club app kullanan var mı? Saatte yaptıgım aktiviteyi telefona senkronize ettim ama ordan Nike run clun app e senkronize olmadı uygulamayı kaldırıp tekrar kurdum yine degişen birşey yok.
    konu hakkında bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.