Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (289. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.420
Cevap
769
Favori
1.796.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Seri 2 çelik kasa saatim bugün parke üzerine düşerek mefta oldu.Ekran kasadan ayrıldı ve değişmesi gerek.Daha önce hiç ekran değiştiren oldu mu?Yaklaşık maliyeti nedir?

Eğer maliyet yüksek olursa seri 4 almayı düşünüyorum.Çünkü saate fena alıştım ve kalori ölçümü,bildirimleri görme gibi şeyler artık olmazsa olmazım.Seri 4 de gördüğüm kadarıyla sadece aluminyum kasa var.Önceden çelik olanı kullanıp şimdi aluminyum kullananlar fazla bir fark hissediyorlar mı? Çelik kasa nerdeyse hiç çizilmiyordu mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umityasar kullanıcısına yanıt
    Teşşekür ederim yanıt için. bende merak ediyorum ilk fırsatta denemek istiyorum.

Buarada uyku takibi yapmak isteyen arkadaşlar için söylüyorum ; "Sleepwatch" uygulamasını kullandım son 2 gece deneme fırsatım oldu. Program gayet güzel çalışıyor herhangi bir sıkıntısını görmedim.
    Buna alternatif kullandığınız bu tarz yada herhangi bir başka faydalı ve işe yarayan uygulama varsa paylaşın hepimiz öğrenelim.
  • efesb kullanıcısına yanıt
    Ben daha almadım.

Watch 3 ile 4 arasında gidip geliyorum.

Hearthwatch

Detayli gunluk kalp ritminizi gosteriyor ve kategorilere boluyor. Ucretli ama kullanisli bir uygulama.
  • knaak23 K kullanıcısına yanıt
    Saolun bakarım ona
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gogou

Merhabalar,

Seri 2 çelik kasa saatim bugün parke üzerine düşerek mefta oldu.Ekran kasadan ayrıldı ve değişmesi gerek.Daha önce hiç ekran değiştiren oldu mu?Yaklaşık maliyeti nedir?

Eğer maliyet yüksek olursa seri 4 almayı düşünüyorum.Çünkü saate fena alıştım ve kalori ölçümü,bildirimleri görme gibi şeyler artık olmazsa olmazım.Seri 4 de gördüğüm kadarıyla sadece aluminyum kasa var.Önceden çelik olanı kullanıp şimdi aluminyum kullananlar fazla bir fark hissediyorlar mı? Çelik kasa nerdeyse hiç çizilmiyordu mesela.
    önce alüminyum kullandım sonra çelik. alüminyum kasalar maalesef oyuncak gibi kalıyor. şimdi seri 4 çelikler 7500 tl falan satıyorlar. ben de çelik 1 saati verdim 4 alacaktım ama alüminyum kasalar tam tatmin etmedi. Çelikler de çok pahalı şu an için değmez gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Font_Drakula

önce alüminyum kullandım sonra çelik. alüminyum kasalar maalesef oyuncak gibi kalıyor. şimdi seri 4 çelikler 7500 tl falan satıyorlar. ben de çelik 1 saati verdim 4 alacaktım ama alüminyum kasalar tam tatmin etmedi. Çelikler de çok pahalı şu an için değmez gibi.

Alıntıları Göster
    Hiçbir yerde satışını göremedim çelik kasanın.Açıkçası oyuncak gibiyse gidip çelik kasa 2. seri almak veya ekranı bir şekilde tamir ettirmek daha doğru.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gogou

Hiçbir yerde satışını göremedim çelik kasanın.Açıkçası oyuncak gibiyse gidip çelik kasa 2. seri almak veya ekranı bir şekilde tamir ettirmek daha doğru.

Alıntıları Göster
    çelik kasa buraya gelmeyecek zaten. sahibinden de yapılan satışlar var yurt dışından alınmış. aratın bulabilirsiniz. 6500-7500 tl arası.
    Kardeş
    Bu programı kullanırken takılı olması gerekiyor değil mi ?
    Ekranı Zarar görmesin diye gece yatarken çıkananlardanım.
    Siz nasıl yapıyorsunuz ?

Güzel kullanışlı uygulamaları tavsiye edebiliriz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • akemals42 kullanıcısına yanıt
    Evet uygulamayı telefona yükeledikten sonra saate atıyorsunuz. yapmanız gereken sadece kolunuzda olması, Çalışma şeklini ben beğendim, uykuya geçildiği ve uyanıldığı zamanı otomatik biliyor ve bir uyku raporu çıkarıyor.
    Ekran olayına gelince ben şimdiye kadar 3 gecedir kullanıyorum bi zarar gelmedi.
    Sizin ekranı korumak için kullandığınız bir koruma var mı?
    ben gün içinde bir korumak için düzgün birşey arıyorum.
  • Hesap makinesi uygulamasi

The Calculator, International Travel Weather Calculatorhttps://itunes.apple.com/tr/app/the-calculator/id398129933?l=tr&mt=8

Uyku takibi

Sleep++, Cross Forward Consulting, LLChttps://itunes.apple.com/tr/app/sleep/id1038440371?l=tr&mt=8

Alisveris listesi olusturmak icin

Bring! Alışveriş Listesi, Bring! Labs AGhttps://itunes.apple.com/tr/app/bring-al%C4%B1%C5%9Fveri%C5%9F-listesi/id580669177?l=tr&mt=8

Ses kaydi ister saatin ister telefonun mikrofonu ile kayit

Basit Ses Kaydedici, Nut Gameshttps://itunes.apple.com/tr/app/basit-ses-kaydedici/id1177522900?l=tr&mt=8

• Arkadaşlar ekran koruma konusunda tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı görüntüyü bozmadan uygulanacak birşey?
  • Gogou kullanıcısına yanıt
    5000 + kargosu şeklinde ülkeye sokabilirsiniz 3. partiler ile.
  • Font_Drakula F kullanıcısına yanıt
    kafayı yiyeceğim bir saat nedir ya 6 bin 7 bin nereye gidiyoruz arkadaşlar alanlar nasıl alıyorsunuz bu cihazları lütfen anlatın bu paraları veriyor musunuz nasıl veriyorsunuz gerçekten almalı mı bu paralara????
  • Alıyoz

• Attorney58 A kullanıcısına yanıt
    6000 liralık saatler kafayı yedirtiyorsa çok yol var daha gidecek. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: chakra7o

Bu mesaj silindi.
    Hayırdır hocam niye satıyorsun? mediamarkt indirim kuponu kullanarak almıştınız
  • chakra7o C kullanıcısına yanıt
    Dostum daha cok yeni cihaz neden satiyorsun?

• hevesi gitmiş belli
  • Hem androide geçiş hem araç değişikliği yapma sebebi ile satıcam saati dostlar yoksa saatten memnunum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.