Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: brownness Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.510
Cevap
771
Favori
1.805.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3750tl olan saatin normalde olan fiyati 3050tl civarinda zaten sitede de yaziyor 700 kusur tl bir vergilendirmesi var ulkemizde. Tabikide dolar kuru endeksli olarakta yukselttikleri gibi dusurmeleri lazim fiyati. Mesela Note9 fiyati suan dusurulmus.

Ben Amerika’dan bir tanidigima siparis verdim bana 2.750tl’ye geldi oranin vergileri dahil gecen hafta aldirdim. Turkiyedeki seri 3 fiyatina seri 4 aldim. Bariz fiyat farki var baktiginizda TL’yi dolara cevirerek almama ragmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efesb kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, evet 459 euro fiyatı 56 euro tax free düşünce 2800 civarına geldi amerika ile aynı sayılır.

Takvim için diğer ayları göstermiyor maalesef bunun için ücretli uygulama önerilmiş ayrıca infograph'e eklenebilen uygulamarı da var bir göz atın.

https://9to5mac.com/2018/10/04/customizing-infograph-apple-watch-series-4/
  • https://www.hepsiburada.com/ev-sarj-adaptoru-c-80314032

Şu üründen aldım baş ucunda telefon saat kulaklık derli toplu şarjda duruyor.

Sadece bazen şarjdan çıkartırken kablolar da yukarı çıkabiliyor alttan sabitlemek gerekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: say

Teşekkür ederim, evet 459 euro fiyatı 56 euro tax free düşünce 2800 civarına geldi amerika ile aynı sayılır.

Takvim için diğer ayları göstermiyor maalesef bunun için ücretli uygulama önerilmiş ayrıca infograph'e eklenebilen uygulamarı da var bir göz atın.

https://9to5mac.com/2018/10/04/customizing-infograph-apple-watch-series-4/
    Tekrar hayırlı olsun Tax free ile uygun olmuş güle, güle kullanın .
    Şu takvim uygulamasının böyle oluşuna hala inanamıyorum Samsun Galaxy saatlerde baktım çok rahatlıkla diğer ayları gösteriyor.
    Gönderdiğiniz linkten inceledim orda bile yazılmış ve bunun için ücretli uygulama almak zorunda bırakılıyor insanlar. Mesela ayın son günü saatten etsesi günü göremiyorsunuz. Halbuki digital crown dan veya ekran üstünden çok rahatlıkla diğer aylara geçiş yapılabiliniyor olması lazım.

Spor yapıyor musunuz? Sporla ilgiliyseniz saat ile ilgili 3. parti aktivite uygulaması var mı kullandığınız?
    Runkeeper gibi.

• vay arkadaş infographic face için seri 3'ü satacam sanırım.
  • quote:

https://www.hepsiburada.com/ev-sarj-adaptoru-c-80314032

Şu üründen aldım baş ucunda telefon saat kulaklık derli toplu şarjda duruyor.

Sadece bazen şarjdan çıkartırken kablolar da yukarı çıkabiliyor alttan sabitlemek gerekli.
    Guzelmis gercekten ama sadece stand icin fiyat biraz fazla gibi sonucta kablolari olmuyor icinde.

• ahaste A kullanıcısına yanıt
    Ben 1 aydır kullanıyorum henüz bir sorun yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Malesef dediğiniz gibi sitede de belirtmiş bir gün sonrasını göstermiyor. Açıkçası orada yoksa telefondan devam ediyorum eksik çok şey var halen uygulama bazında örnek olarak whatsapp yok instagram az özellikli de olsa vardı sonradan tamamen gitti..

Spor için kendi uygulamasını kullandım hep mesela yüzme için havuz uzunluğunu girdim antreman sonu kaç metre hangi stilde yüzdüğümü ayrı ayrı hesaplıyordu. Yürüyüş koşu için de aynı şekilde. Haftasonu nike uygulamasını deneyeceğim. Onun haricinde diğer uygulamaları deneme için vaktim olmadı sırayla hepsini karşılaştırmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi say -- 16 Ekim 2018; 15:34:4 >
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Evet kablo çıkmıyor ancak hem airpod hem watch hem de iphone için mevcut olanları sabitledim.

Dışarısı için powerbank, adaptör ve yedek kablom var o şekilde idare ediyorum.

Kablo fiyatı ise tek başına 149 lira olmuş apple'da.
  • quote:

Malesef dediğiniz gibi sitede de belirtmiş bir gün sonrasını göstermiyor. Açıkçası orada yoksa telefondan devam ediyorum eksik çok şey var halen uygulama bazında örnek olarak whatsapp yok instagram az özellikli de olsa vardı sonradan tamamen gitti..

Spor için kendi uygulamasını kullandım hep mesela yüzme için havuz uzunluğunu girdim antreman sonu kaç metre hangi stilde yüzdüğümü ayrı ayrı hesaplıyordu. Yürüyüş koşu için de aynı şekilde. Haftasonu nike uygulamasını deneyeceğim. Onun haricinde diğer uygulamaları deneme için vaktim olmadı sırayla hepsini karşılaştırmayı düşünüyorum.
    Bu kadar basit birşeyi yapmamaları çok enteresan.
    eksikler yok degil evet. mesela bence "always on display" ve dahili uyku takibi olmalı bu saatte. Pil ömrünün de daha uzun gitmesini ekleyebiliriz tabi.

Spor uygulamalarını denediğinizde tecrubelerinizi paylaşırsanız memnun oluruz.
    Benim için önemli olan, bluetooth kulaklık ile saatte bağlıyken uygulamanın sesli olarak her bir km de geri bildirim verebiliyor olması. Bildiğim kadarıyla bunu Nike yapabiliyor.
    Eyer Runkeeper ı yüklerseniz bunu yapabilip yapamadığına bakarsanız çok iyi olur.

• quote:

Evet kablo çıkmıyor ancak hem airpod hem watch hem de iphone için mevcut olanları sabitledim.

Dışarısı için powerbank, adaptör ve yedek kablom var o şekilde idare ediyorum.

Kablo fiyatı ise tek başına 149 lira olmuş apple'da.
    Bu sizin belirttiginiz standin malzemesi neyden? Ali Expresste benzer biseyler buldum silikon filan diyor.

Evet büyük ihtimalle sonraki modellere saklıyolardır mevcut teknolojiyi. Sorsanız güvenlik ve stabilite nedeniyle derler samsunglarda yıllardır olup sonradan eklenen çoğu özellik için

Tamamdır hocam deneyip bilgi veririm buradan, airpods da mevcut bende birlikte kullanıyorum sporda.
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Aynen silion, orta sert silikon sabit duruyor esneme payı da oluyor. Açıklamasında aşağıdaki gibi belirtilmiş;

Dayanıklı silikon malzeme, toksik olmayan kimyasalların sağlanması ve ömür boyu sürmesi için kullanılmıştır.

Aliexpresste mevcut evet hatta fiyat daha uygun tercih edilebilir;

https://tr.aliexpress.com/item/arj-Iphone-i-in-Dock-tutucu-stand-X-Iphone-8-Iphone-7-6-5-s/32916322911.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.278.30453c00C9ZIBv

• Apple.com.tr uzerinden Nike+ Series 4 44 mm Gümüş Renk Kasa Zirve Beyazı Nike Spor Loop kordunlu olan siparis verildi. Teslimat 2-4 gun diyor.

• MediaMarkt tan 150 tl indirimle aldım 44mm siyah renk

• quote:

Orijinalden alıntı: chakra7o

MediaMarkt tan 150 tl indirimle aldım 44mm siyah renk
    Hayırlı olsun hocam indirimli nasıl aldınız ?

• LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Hocam maile indirim kodu geldi MM150EKM2018 kodlu bunu girin 150 tl anında indirim yapıyor mağaza teslimat seçtim akşam gidip alırım ilginize teşekkür ederim

• quote:

Hocam maile indirim kodu geldi MM150EKM2018 kodlu bunu girin 150 tl anında indirim yapıyor mağaza teslimat seçtim akşam gidip alırım ilginize teşekkür ederim
    Teşekkür ederim hocam, indirim kodu ne zamana kadar geçerli ?

• LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk 500 alışverişte geçerliymiş

• quote:

Hocam ilk 500 alışverişte geçerliymiş
    Yani bitebilir belki hocam mediamarkt 500 alışveriş olursa diye anlıyorum

• 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.