Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.521
Cevap
770
Favori
1.805.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende tercihimi oyonde kullanip apple store dan dun siparisimi verdim. Celik kasa 38mm yi esim el koyunca aliminyum kasaya kaldik umarim soyulma cizilme olmaz dayanikliligi konusunda tereddutlerim var. Gumus modelden umarim memnun kalirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahaste -- 29 Temmuz 2018; 1:4:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Apple watch almak istiyorum fakat 2000 tl bütçe ne yazık ki ayıramıyorum. İkinci el bir watch alsam herhangi bir problem olur mu? (Icloud vs) bir de malum ortalık karışık, ikinci el telefonlara güvenilmiyor, aynı durum watch’da da geçerli midir? Teşekkür ederim.

• Saatim geldi. İlk izlenimim İlk seriye gore oldukca iyilestirilmis. 8 saat oldu ilk tam sarji yapali 3% pil harcadi. Oldukca basarili gorunuyor pil konusunda. Hoparlor konusu biraz daha iyilestirilebilirse 3-5 desibel daha yukselse sesi olmus derim. Dis ortamda saatten konusmak biraz sikintili. Hizi ve ekran parlakligida guzel olmus ilk serinin iki kati daha parlak ekran. Simdilik gozlemlerim bunlar. İlk seriye gore cok cok iyi. Yeni alacaklara tavsiyem ilk seriden uzak durun series3 mumkunse

• gokhan99747 kullanıcısına yanıt
    Temizini bulursan skıntı olmaz. sifirla temiz kurulum yap kullan.... sim kart felan yok telefon gibi olmaz ama yinede aldigin insandan su seri nolu saati su arkadasa sattim bagbında bir paraf duzenlet imzalat. Birsey olmaz ama yinede Ne oluuur ne olmazzzz

• arkadaşlar apple watch sipariş etmiş bulunmaktayım an itibariyle. Ayrıca bir kılıf ya da ekran koruyucu alayım mı gerek var mı? İlgili birçok video izledim ancak cihazın hassasiyeti hakkında bir bilgi edinemedim.
    Alırsam da spigen in tough armor 42 mm kılıf almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rudolf Virchow -- 1 Ağustos 2018; 17:15:2 >
  • Saatin guzelligini ozelligini bozmaya gerek yok ilk watch tan beri yillardir bir sorun yasamadim kolundan cikarip takarken dusurme azck dikkat et yeter

• Aliminyum kasa oldukca saglam celik modelden daha iyi cizilmiyor ve cizilse bile cizigi gostermiyor. Ekran guclu gorilla kolay kolay cizemezsin basarirsan ne deyim brawo

• İyiki almisım oldukca memnunum. Sorun yasayan var mi..?

• Hiç Apple watch kullanmadım. Seri 4 te aynı kasaya daha büyük ekran olacak. Dizaynını sevmişimdir hep çok şık duruyor. Bence artık gayet yararlı seviyelere geldi apple watch. Seri 4 çıkınca almayı düşünüyorum.
  • Arkadaşlar ikinci veya üçüncü seri uygun fiyatlı çiziksiz apple watch satan arkadaşımız varsa pm atabilir. Ankara’dayım ya da sahibinden üzerinden get ile diğer şehirlerden alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan99747

Arkadaşlar ikinci veya üçüncü seri uygun fiyatlı çiziksiz apple watch satan arkadaşımız varsa pm atabilir. Ankara’dayım ya da sahibinden üzerinden get ile diğer şehirlerden alabilirim.
    ben satıyorum apple watch 3
  • Renk? Fiyat? Mm?

• Madem herkes yazıyor 1250'ye bende benim S2 Nike + 42mm Silver saatimi satıyorum. 1.5 sene kadar daha garantisi var.
  • Beyler burası satış konusu değil kendinize gelin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Mediamarktın gittigidiyor sayfasında 1755 tl 42mm gümüş rengi apple watch 3 . Sizce alınır mı? bu fiyata ?
  • gokhan99747 kullanıcısına yanıt
    Ben iki hafta once apple store dan 2.200 Liraya aldim. Bence alinir

• ahaste A kullanıcısına yanıt
    Aldım hocam. Umarım 38mm veya ikinci seri göndermezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan99747 -- 4 Ağustos 2018; 16:9:21 >
  • telefon ios 12 saat ios 4 küsür gelecek sanırım. senkronizasyonda sıkıntı olur mu betadayım diye ?
    Mediamarkt'tan aldım ben de 42mm 1730'a geldi umarım pişman olmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 4 Ağustos 2018; 21:37:37 >
  • İlk versiyondan beri kullaniyorum hic pismanlik yasamadim. pismanlik yasarmisiniz saatten beklentinize bagli. Cok memnun olup yillarca kullananda var umdugunu bulamayip 1 ay sonra satanda var memnuniyet noktasi birazda kisisel bence

• Farkli model ve boyutta gondermeleri sahtekarliga girerki tuketici haklari tuketiciden yana farkli renk dahi gonderemezler. İnternet uzerinden alinan urunu vazgecmeniz dahilinde bile kosulsuz iade etme hakkiniz var.

• 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.