Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
34.502
Cevap
772
Favori
1.803.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • watch 3 için kılıf öneriniz var mı ? halısaha da maçta kullanabilirim, bu sebeple korumam gerek saati.
  • sametkocak06 S kullanıcısına yanıt
    Kendi uyku takibi programi yok evet. Ben Autosleep kullaniyorum
  • Merhabalar iphone 6 plusum var. Normalde telefonu değiştirecektim fakat bu zamlarla Apple watch almaya karar verdim. Sizce ikinci el alsam nasıl olur?
    Bir de 2. Seri ve 3. Seri arasında çok büyük bir fark var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nicovrobi kullanıcısına yanıt
    4 ü bekleyin bence

• Bu zamlarla apple ekosisteminde kalınmaz artık. Dolayısı ile sadece iphone larla kullanılabilen apple watch lara da ₺2000 yatırım yapmak pek akıl karı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevNiyaz -- 14 Temmuz 2018; 11:24:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NevNiyaz N kullanıcısına yanıt
    Bu cihaz sıfır alınmaz oldu iyice. Temiz 2. El ve ucuz yollu aldın aldın yoksa pas geçicen.tamam iyi güzel işimizi görüyoda Kıçı kırık piyasası olmayan olmazsa olmaz diyemeyeceğimiz bi cihaz içinde artık bu paralar kabul edilebilir gibi değil.

• Arkadaşlar mayıs ayında Teknosa dan almış olduğum Apple Watch Series 3 Black Nike edition 42mm cihazımı satıyorum . Yanında 9 adet yan sanayi aliexpress ten n11 den aldığım kordonlarımıda hediye edicem . İlgilenen olursa pm atabilirsiniz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sperci0 -- 15 Temmuz 2018; 2:2:21 >
  • Seri 3 aldim cok az kullandim sarj bittimi cikariyorum yada sicaktan ter olunca 1 hafta takmiyorum. Degerlendi gene durdugu yerde 😀

• s.a. watch 2 42mm uzay grisi satılır 2017 Haziranda alıp en fazla 1 ay kullanıp kutusuna koydum 1 senedir kullanmıyorum 3 haziran 2019 a kadar garantili faturasını kaybettim kutu evrak yedek kayış hepsi mevcut 950 tl adana'dan bundan ucuz ve temizi bulamazsınız ciddi olarak ihtiyacı olup almak isteyenler pm pazarlıkçılar ciğer çürütenler lütfen önce piyasayı araştırın (sadece adana içi elden)Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abboww -- 16 Temmuz 2018; 17:8:9 >

• knaak23 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Çok para degıl mı o uygulama birde baska bir program daha almak gerekiyormys galiba

• yeni apple watch lar iphone x gibi çerçevesiz gelecekmiş...

http://applehaberler.com/11-inclik-ipad-proya-ve-cercevesiz-apple-watch-series-4e-hazir-olun/
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamyükü

yeni apple watch lar iphone x gibi çerçevesiz gelecekmiş...

http://applehaberler.com/11-inclik-ipad-proya-ve-cercevesiz-apple-watch-series-4e-hazir-olun/
    lte olayı da geleydi tadından yenmezdi.
    2,500~3000 tl de fiyat patlattılar mı tamamdır
  • Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

dostlar saatin durumu bu nereden yaptırabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: akemals42

lte olayı da geleydi tadından yenmezdi.
    2,500~3000 tl de fiyat patlattılar mı tamamdır

Alıntıları Göster
    zaten lte versiyon geldiği zaman otomatik olarak 3000 tl bandını görür. şuan bile 2200 bunun lte oldgunda yarısı kadar vergi gelecek yani 3300 tl yapar bayi karı vs derken 3499 tl olur o saat.
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    Aliexpressde ekran satılıyor, ordan temin edebilirsiniz

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    10.000 lik telefonlardan sonra 3.500 lık saat keyfi.
    Daha neleri göreceğiz !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 18 Temmuz 2018; 7:39:41 >
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    Gecmis olsun. Ekran nerdeyse saat parasina yakindi diye hatirliyorum. Aliexpressten ekran alip birine taktirmaniz daha makul olur bence. Bir de nasil oldu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazan

Gecmis olsun. Ekran nerdeyse saat parasina yakindi diye hatirliyorum. Aliexpressten ekran alip birine taktirmaniz daha makul olur bence. Bir de nasil oldu?
    kordonları temizlemek için ayırdım gövdeden , 5 yaşındaki küçük kardeşim vurdu yere
  • arkadaşlar selam,

benim watch 3üm var. iPhone de kadran seçiyorum ayarla diyorum ama seçtiğim kadran saatime ne geliyor ne de alternatifler arasında yer alıyor
    saatimde kadranları değiştirirken yeni kadran ekle seçeneği de yok

yardımcı olabilir misiniz?
  • esnafboy E kullanıcısına yanıt
    Saat telefona wifi yada bluetooth ile başlı ise, saattrnden genel sıfırla senkranasyonu sıfırlayıp deneyebilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.