Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: farukakgun , proferbil Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü2 Mobil2 iOS
5 sn
34.520
Cevap
771
Favori
1.805.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

LTE li versiyondan hala haber yok mu? TR deki öperatörler ne işe yarıyor? Micro sim kartı ülkemize getirmek çok mu zor. 5G testleri yapacaklarına bu işi halletsinler.
    Aylık en az 15 lira ücret isterler bence.

Bence gerek yok. Şarjları da az gidiyor . LTE çok şarj yer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Spor yaparken cebinde telefon taşımaktar iyidir aylık 20₺ vermeye razıyım yeter ki gelsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 500 tl'ye ikinci el 1.seri 42mm alsam hata mı yapmış olurum. 3.serileri 1000 tl gibi fiyata olsa alınır meret ama çok pahalı.
    cihaza ekstrdan uygulama yüklemem pek ana uygulamaları ve siriyi kullanırım sizce alınır mı?
  • Arkadaşlar watch 3 42mm saat'in her yerini koruyan kaliteli bir kılıf önerir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah Tavsan -- 8 Temmuz 2018; 19:59:37 >
  • Xulavi kullanıcısına yanıt
    Ben izinlerin hepsini verdiğimi sanıyorum.
    Atladığım bir nokta olması durumuna karşılık nerden ve hangi izinlerden bahsediyorsunuz yazabilir misiniz?
    Zira becerememeiş olabilirim ayarlamayı.
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    15 liraya dua edelim bence. 30-40 TL bandında olur deniyordu ama gelebilirse tabi. Series 3’ten geçti artık 4’e kaldı. Turkcell uğraşıyordu bu iş için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Olay mikro sim karti ulkeye getirmek degil. Zaten Apple Watch mikro sim kart kullanmiyor. elektronik sim denilen yeni teknolojiyi kullaniyor. Yani fiziksel bir sim kart yok yazilim yoluyla saate operatorun bilgileri yukleniyor. Turkiyede olmamasi sadece operatorler yuzunden olmayabilir bu arada. Apple Turkiyede pazar payi gormuyorsa hic buraya getirmeye dehi ugrasmamistir belkide, en azindan simdilik. Teknoloji suan cok yeni. Bircok alanda kisitliyor seni zaten. Mesela yurtdisina ciktiginda celluar data yi kullanamiyorsun. ileride tum telefonlar bu sisteme gecicek ve operator degistirmek sadece yazilim yoluyla olucak. Tabi en az 5-10 senesi var bunun :D
  • knaak23 K kullanıcısına yanıt
    Hocam e-sim’e microsim demişim aklım oraya gitmiş pardon

• Estagfurullah hocam, micro, nano, e-sim derken zibilyon tane sey cikiyor hepsi birbirine karisiyor zaten :D
  • 4.3.2 gelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim watch telefon kapalıyken gwifiden görüşme olmuyor modemin modelinden kaynaklanırmı

• Kolum terleyince apple watch 3 saatim nabzımı okumuyor. Kayışı sıkılaştırıyorum, teri temizliyorum koşarken kafasına göre okuyor. Baya canımı sıktı dün bu mevzu

• Hediye gelen 3 serisi 38 mm Uzay Grisi Alüminyum Kasa ve Siyah Spor Kordon saati satıyorum. Sıfır şirket faturalı.

Fiyat 1500₺

• Arkadaşlar daha önce yazmıştım cevap alamadım. İos 12 betada apple watch üzerinde kişiler görünmüyordu. Bende ios 11’e dönüş yaptım sıkıntı çözülmüştü. Şimdi apple watch 4.3.2 ye güncelledim kişiler yine görünmüyor. Tel geldiğinde watch üzerinde numara çıkıyor iphoneda isim. Kontrol edebilirmisiniz sıkıntı sadece bende mi. Ona göre saati sıfırlayacam.

• Sintech S kullanıcısına yanıt
    Bende sıkıntı yok, saati sıfırlayıp deneyebilir misiniz

• metinTasci M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Sıfırlama yapmadan hallettim. Watch uygulamasında eşzamanlama verilerini sıfırla yaptım şu an sıkıntı yok.

• Arkadaşlar uyku takibi için hangi programı kullanıyorsunuz ? Saatin içinde dahili uyku takibi yapan bir program yok galiba

• sametkocak06 S kullanıcısına yanıt
    Ben pillow kullanıyorum

• Şaka değil gerçek. Bütün apple ürünlerine dehşet bindirim geldi. Bizim watchlar altından hızlı yükseldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

Ben pillow kullanıyorum

Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.