Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Norge23 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
34.509
Cevap
772
Favori
1.805.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pasazoti

Katılıyorum. Feedback’ten cevap gelirse güncelleyeceğim.

Onun dışında saatten, aktif olarak spor yapan biri olarak memnun olduğumu belirteyim. Arabada adım sayma problemide çözülürse çok daha güzel olacağını düşünüyorum.
    Ben de nabız konusundn şikayetçiyim. İlk zamanlar tam farketmemiştim ancak 130 ve üzeri hızlarda sapıtıp baya düşük ölçüyor yasa koşu yapıyorsam nabzım 90 sa 120 vs ölçüyor. Aktif koşu sırasında bunları bir deneyin. Belki benim kol yapımdan da olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arizaeren A kullanıcısına yanıt
    Kardeş
    Ne gibi özellikler geldi ?
    Telefonu ne kadar kullandığını görmek efsane özellik mi ?
    Kilit ekran da bildirimlerin bir arada olması mı ? (Jailbreak da yılllardır var oradan çalmış apple)
    Apple tv için ses dolby atmos özelliği eklenmiş bu mu ?
    Saat için ise görünen walkie talkie özelliği ?

At gözlüğü ile bakmaya gerek yok...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akemals42

Kardeş
    Ne gibi özellikler geldi ?
    Telefonu ne kadar kullandığını görmek efsane özellik mi ?
    Kilit ekran da bildirimlerin bir arada olması mı ? (Jailbreak da yılllardır var oradan çalmış apple)
    Apple tv için ses dolby atmos özelliği eklenmiş bu mu ?
    Saat için ise görünen walkie talkie özelliği ?

At gözlüğü ile bakmaya gerek yok...
    Mevzu özellikler değil. İos un fatkı her zaman stanil olmasıydı. Yollardır android sevicilerinin özellik sevdası yüzünden ios 11 android ten beter olmuştu neyseki ios 12 gayet stabil ve hızlı. Hiçbir ekstraya da gerek yok. Atraksiyon bekleyenler için android ideal. Biz stanilite, hız ve güven bekliyoruz.

Nihaisi çıksın ona göre değerlendirmemizi tekrar yaparız..
    Saat için daha çok özellik bekliyordum.
    Neyse watch series 4 çıksın da bu eylül de ona göre düşünürüz artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar,

Arkadaşlar seri 3. nike plus saati değişimden aldım yine aynı sorun devam etmekte, yani 2. günü ve anolmal bir durum yaptığım bir şey de yok.
    Saati normal kapatıyorum, 1 dakika sonra tekrar açıyorum emla logosunda kalıyor. Valla parçalayacağım ya, fikri olan var mı ?
    Hocam yanlış ölçüm yaptığını başka bir cihaz ile deneyerek mi temin ettiniz yoksa tahmini bir değer mi?

• Paradise Lost kullanıcısına yanıt
    En son gelen güncellemeyi iWatch uygulaması üzerinden yaptınız mı? Son güncelleme cihazların Apple logosunda kalması ile ilgili problemi çözmek için yayınlandığı yazıyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: akemals42

Nihaisi çıksın ona göre değerlendirmemizi tekrar yaparız..
    Saat için daha çok özellik bekliyordum.
    Neyse watch series 4 çıksın da bu eylül de ona göre düşünürüz artık
    Valla saat bence apple la alakası yok gibi. Ne ios ne mac stabilliği var. Kasmalar çok fazla. Rakipleri bu konuda çok ileride.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arizaeren -- 21 Haziran 2018; 17:43:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paradise Lost

Selamlar,

Arkadaşlar seri 3. nike plus saati değişimden aldım yine aynı sorun devam etmekte, yani 2. günü ve anolmal bir durum yaptığım bir şey de yok.
    Saati normal kapatıyorum, 1 dakika sonra tekrar açıyorum emla logosunda kalıyor. Valla parçalayacağım ya, fikri olan var mı ?
    Hocam çok geç geliyor saat çok yavaş açılıyor ne kadar beklediniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: pasazoti

Hocam yanlış ölçüm yaptığını başka bir cihaz ile deneyerek mi temin ettiniz yoksa tahmini bir değer mi?
    Nabzımı kendim kontrol ediyorum. O konuda bu zamana kadar kendim ölçtüm. 130 bpm le 90 zaten çok farklı ve anlaşılır. Belki benim kolumda net ölçemiyordur cihaz sorunlu da olabilir sizler de bir deneyin. Örneğin aşırı performans sporlarında 130 ve üstü nabız da nasıl ölçecek

3.5 dakika - 5 dakika, hocam öncesini de biliyorum 1.5 dakika da açılıyordu yazılımla yüklü uygulamayla da alakası yok, çözemedim gitti, acaba şarj aletinde mi sorun var bu cihazın bir yerine zarar veriyor artık bunu düşünmeye başladım. Bugün tekrar tekrar denedim 5 sefer bu loop ekranında kaldı, servise götürdüm tekrar, yoldayken 2 kez denedim ikisinde de sorunsuz açıldı a... şeyi sonuç değişim olsun yada olmasın tiksindim. Gerçekten alışmıştım ama tiksindim, soğudum. Satacağım yanında da 1. sınıf çeşit çeşit kordonla...
  • İyi günler arkadaşlar,
    Bu hafta dayanamayıp bende Apple Watch Series 3 (GPS) modeli alarak aranıza katıldım. Uzun süredir bu saati alıp almama konusunda kararsızdım. Saati alalı iki gün oldu ama kafamda hala bir kararsızlık söz konusu. Hem ilk defa bir akıllı saat deneyimden dolayı hemde bir saat ile neler yapabileceğim diye şüphe içerisindeyim. Lafı uzatmadan herkese cihazlarını iyi günlerde kullanmalarını diliyorum. Rica edersem saatte kullanırken önerdiğiniz uygulamalar nelerdir ? Son olarak saat kullanırken iPhone’um şarjı hızlı bir şekilde bitti. Bunun için yapabileceğim ince ayarlar nelerdir ? Ana konu sayfa başındaki açıklamalar baktım ama güncel değildi. Yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brs_lfc -- 22 Haziran 2018; 9:10:19 >
    Bu dediginiz son update sonrada mi boyle? Apple sirf bu bug icin yeni dot release cikardi.
  • brs_lfc B kullanıcısına yanıt
    Normalde bilidirmler saate gelecegi icin telefonun sarj suresinin daha uzun gitmesi lazimdi sizde tam tersi olmus :D Su linke bir bakin isterseniz

https://discussions.apple.com/thread/8208429
  • knaak23 K kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünmüştüm, şaşırdım 😅 Teşekkür ederim 😊
  • quote:

Orijinalden alıntı: knaak23

Bu dediginiz son update sonrada mi boyle? Apple sirf bu bug icin yeni dot release cikardi.
    Önceki cihazımla aynı güncellemeye sahipti, daha üstü yoktu 4.3.1 di sanırım. Maalesef çözümü olmuş olsa bile beni kaybetti, soğudum saatten, eski dayı saatime geri döndüm :)
    Teknoloji sans isi birazda :D Bazen elden birsey gelmiyor
    Kalp ritmini olcerken basta yanlis sonuc gosterebiliyor sonradan dogru sekilde gostermeye basliyor. Ama bende de bazen spor yaparken belirmi bir olcmedigini farkediyorum yada olcemedigini.
  • knaak23 K kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle öyle bir inanç oluştu bende de, bazı inançlar giderken bazılar da geldi işte :)
  • Ben de uzun zamandan beri problem çıkarmadı. Yeni güncellemeyi yapın derim.

• 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.