Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: newfel , farukakgun Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
34.521
Cevap
770
Favori
1.806.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet cihaz sizin yürüyüş etkinliğinizin karakteristik hareketini öğreniyor aynı şiekilde kolu içinde bu geçerli böylece daha tutarlı bir adım sayımı gerçekleştiriyor. Tavsiyem bunu denemeniz ondan sonra araç içinde saymaması gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım. Öncelikle yardımınız için teşekkür ediyorum, sağolun. O zaman antrenman yapmaya başlamadan önce kalibrenin doğru olması için 20 dakikalık bir yürüyüş yapacağım.

• pasazoti kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Forum bunun için bilgi paylaşımı ve birbirilerimize yardım etmek. Saatiniz hayırlı olsun.
  • Almadan önce çok kaygılıydım acaba bu kadar paranın hakkını verir mi diye ama çok sevdim bu cihazı ben. Özellikle spor yapan biriyseniz fazlasıyla veriyor bence parasının hakkını.

• bu kutu hangi versiyona ait acaba

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/80154/c0d5755a-54d4-4f84-aea6-2b849a5efda1.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: emraheren

bu kutu hangi versiyona ait acaba

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/80154/c0d5755a-54d4-4f84-aea6-2b849a5efda1.jpg
    Series 1 e benziyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • efesb kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün bu konu ile ilgili müşteri temsilcisi ile konuştum. Başta klasik ayarlardan falan bahsetti onların arabada adım sayma problemini çözmediğini dile getirdim. En son çözüm olarak iPhone > Genel > Gizlilik > Hareket ve Fitness seçeneğini telefon üzerinden kapatmamı istedi. Evet garip olsa da işe yaradığını gördüm. Kapadıktan sonra Apple Watch arabada adım sayacı herhangi bir sayma işlemi yapmadı fakat konuştuğum müşteri temsilcisi bu sorunun olmadığı anlamına gelmez dedi. Kendisi Apple’a bunun üzerine rapor bıraktığınıda ekledi ve bende bunun üzerine Apple FeedBack üzerinden bu sorunu ilettim. Bakalım şimdi cevap bekleyeceğim, buradanda tekrardan bilgilendirme yapacağım bu konu hakkında.

• şimdi farkettim benim saat wifiye bağlanmıyor telefon wifiye bağlıyken falan hiç bir şekilde bağlanmıyor sorun ne olabilir
  • qxpeace kullanıcısına yanıt
    Saat her zaman bluetooth ile baglanti kuramaya calisir saatinizle. Telefon internete bagli olsa dahi eger saatiniz bluetooth alani icindeyse telefona bluetooth ile baglanir. Telefonun saatten uzak kaldigi durumlarda saat wifi a baglanir.
  • Merhaba arkadaşlar. Watch 3 nike versiyon aldım. 5 gündür siriyi konuşturamadım. Sirinin konuşması için indirme yapması gerekiyormuş lakin geceleri şarja takılı bırakıyorum wifi bağlı indirmiyor. Sıfırlarım tekrar kurdum indirmiyor. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu?

• -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    Telefonunuzdaki Siri İngilizce olmalı. Ondan sonra inecektir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emany kullanıcısına yanıt
    Türkçe kullanamıyor muyuz?

• -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    Şu anda maalesef. Daha desteklenmiyor Türkçe.

• Selamlar,

Benim saati bugün servisten aldım, anakart problemi var muhtemelen dedi servisteki kişi, sonuç olarak yenisini verdiler, sizlerde aynı sorunu yaşarsanız (kapattığınız da açılamaması yada menü de kapanması gibi) servise verin gitsin.
  • pasazoti kullanıcısına yanıt
    Umarım çözerler. Çünkü her seferinde ayarlara girip çıkıp kapatıp açmak çok kullanışlı bir yöntem değil. Sonuçlandığında buradan güncel durumu paylaşabilirsiniz

• efesb kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Feedback’ten cevap gelirse güncelleyeceğim.

Onun dışında saatten, aktif olarak spor yapan biri olarak memnun olduğumu belirteyim. Arabada adım sayma problemide çözülürse çok daha güzel olacağını düşünüyorum.

• emraheren E kullanıcısına yanıt
    ilk çıkan seri yani series 1 den önceki 0.seri diyebiliriz
  • Arkadaşlar bende Eylül ayında ki Seri 4 tanıtımı kafamı karıştırmazsa Apple Watch Seri 3 almayı düşünüyorum. Saati internette ve arkadaşlarımın kolundan başka yerde görme fırsatım olmadı. Normal Seri 3 ile Nike Serisi arasında kayış harici tasarım olarak fark var mı? Normal seriye Nike kayışları takılamıyor mu? Ne gibi farklılıklar var ? Siz Nike serisini mi tavsiye edersiniz yoksa normal seri 3 mü alayım? Teşekkürler şimdiden.

• slhttnshn61 kullanıcısına yanıt
    Bence nike edition alın. Eksiği yok fazlası var. Her kayışta uyuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: akemals42

Watch 5.0 da neler gelmiş beta yükleyen var mı ? Apple bu sene ios 12 ile çuvalladı.
    Çuvalladı mı? Bütün herkes yıkılıyor efsane ios geliyor diye. Betasını yükşedim o bile muhteşem sen diyorsun çuvalladı hey yarabbim

Arkadaşlar seri 2 kullanıyorum. Ancak bı saat olayında apple yapamamış ya. Yani klasik apple akıcılığı yok. Özellikle güneş altında ekran ılığı ful açıklen çok fos kasması oluyor bu durum bir tek bende mi böyle?

• 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.