Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.520
Cevap
771
Favori
1.805.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
67. Sırada  bugün en iyi #21
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar saatimi servise götüreceğim bugün, çıkan güncellemeyi yükledikten sonra yeniden açılamadı, yani güncellemeyi yükleyim açılmadı tekrar loopa girdi kapandı açılır gibi oldu kapandı açılır gibi oldu, kilit ekranı resetleme şarj aletine takıp çıkartma işleminden sonra geldi orada parolayı girince aynında reset yaptı, haliyle tekrar açılamadı. Ana ekrana aynı taklaları attırarak getirdim parola girmeden kapattım açtım, düzeldi gibi ama nefret ettim, bugün servise veriyorum aksilik çıkmaz inşallah, ne zaman böyle anormal bir şey olsa serviste olmuyor sorun yok deniyor.
  • Paradise Lost kullanıcısına yanıt
    Benim iki farklı saatimde de güncelleme sonrası saatin apple logosunda kalmasından kaynaklı cihaz değişimi oldu ikisinde de sıfır cihaz verdiler. Sıkıntı çıkmaz bence sizde de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D94B02D8B

Benim iki farklı saatimde de güncelleme sonrası saatin apple logosunda kalmasından kaynaklı cihaz değişimi oldu ikisinde de sıfır cihaz verdiler. Sıkıntı çıkmaz bence sizde de
    Hoca, bugün teslim ettim cihazın düzgün çalışmadığını belirttim, yaptığım işlemleri yazdım. İnşallah egoist bir elemana denk gelmez de bu sorunları tespit edebilir, şansım yok bu açıdan bende sorunlu olan cihaz serviste hep düzgün göründü. İnşallah değiştirirler. Yada kalıcı çözüm bulabilirler.
  • apple watch alıp almama konusunda kararsızım 3. nesil 42mm 1250 civarına alınır mı sizce ? 1 aylık cihaz olduğunu belirtiyor satıcı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

apple watch alıp almama konusunda kararsızım 3. nesil 42mm 1250 civarına alınır mı sizce ? 1 aylık cihaz olduğunu belirtiyor satıcı.
    Ben aldım 1 aydır kullanıyorum. Ama galiba benim aradığım smartwatch değil sportwatch muş. Garmin vivosport hr gps bileklik formatınsa dahili gps i olmasıyla. Polar m450 ise 20 günlük pil ömrü çok isabetli gps i vo2 max gibi detaylı fitness verileriyle daha çok aklımı kurcalıyor şu an. Garmin fenix serileri ise maalesef biraz yukarda kalıyor bütçeyi zormaya değer mi bilemiyorum. Siz de ne istediğinize iyi karar cerin acele etmeyin benim gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NevNiyaz N kullanıcısına yanıt
    Sporu dışarıda değilde salonda yapıyorum. Öyle çok sportif verilere ihtiyacım yok. Ancak yine de tabi o kadar paraya değer mi bilemiyorum. Hali hazırda airpods fln da kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

2018 son çeyrek söylentileri var.
    Umarım gelir cunku gercekten temassız ödeme olayı buyuk rahatlık ustelik bunu apple watch ile yapabilmek daha buyuk rahatlık. Uzun zamandır baska yöntemlerle apple pay kullanmak için tırmalıyorum ama ne yazık ki en son boon da engellendikten sonra bir yöntem bulunamadı. (amerikaya gidip bank of amerika bankamtik kartı almak dısında :) )

Apple destek ile konustugumda onlarda da herhangi bir bilgi yokmus ben e-simli apple watch ve apple payı sordugumda çalışanın biri bana e-simli apple watchın bence apple pay'den daha önce gelir cunku ödeme sistemi olayında devlet ve bankalarla ilgili prosedürler var bunlar uzun süreçler alıyor filan dedi. Ama e-sim olayı tamamen operatörlerin desteğine kalmıs bir sey. Bugun bir operatör buna hazırım dese apple ile anlassa e-simli watch hemen gelir dedi. Bir ara iş bankası ile anlaşılacak diye bazı haberler cıkmıstı ama sanırsam öyle kaldı veya haber yalandı.

Suan benim en buyuk isteğim bu ikisi. E-simli apple watch ve apple pay ödeme sisteminin gelmesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Sporu dışarıda değilde salonda yapıyorum. Öyle çok sportif verilere ihtiyacım yok. Ancak yine de tabi o kadar paraya değer mi bilemiyorum. Hali hazırda airpods fln da kullanıyorum.
    “O kadar paraya değer mi?” diye soruyorsanız değmez olur benim yorumum.

Anladım hocam teşekkür ederim
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    Merhaba, saatimi garantiye verdim ve eksikliğini fena hissediyorum 7 aydır kullanıyordum, standart bildiriler, gelen mailler, sms ve çağrılar, bu tarz şeyler için saate bakmak, spor vb... şeyler için çok iyiymiş gerçekten yoklugunu hissediyorum. Öneririm bence alın garantili ve fiziksel olarak temiz görünüyorsa. Akıllı saat yada çok fonksiyonlu bir şey ne derseniz gerçekten iyi oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paradise Lost -- 10 Haziran 2018; 2:49:10 >
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi 2 özellik gelse, telefonu-kredi kartını yanımızda taşımak zorunda kalmayız.
    Bank of amerika kartına eft yapılıyor mu, hesap işetim ücreti de kesin vardır :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • WatchOS 5.0 ile beraber Safari desteği de geliyor. Web siteleri saat üzerinden görüntülenebilecek.
  • 4.3.1 yayınlandı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElPoderoso

WatchOS 5.0 ile beraber Safari desteği de geliyor. Web siteleri saat üzerinden görüntülenebilecek.
    Saate safari desteği gelirse (webkit desteği diye bir şey ben de okudum maalesef) direkt satarım o zaman ben bu saati zarar da etsem. Apple spora odaklanacağına böyle abidik gübidik işler yaparak ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum. Galiba ben yavaş yavaş smartwatch lardan soğuyup sportwatch lara doğru kayıcam.

Spor faliyetleri icin Yoga ve hiking de algoritmayi gelistirdiklerini soylediler. Ayrica otomatik egseriz anlama gelicekmis. Eger duzgun calisirsa fena ozellikler degil aslinda.
  • Arkadaşlar yeni Apple watch seri 3 aldım telefonsuz kullandıgım zaman gps acıyoruzmu yoksa hep açıkmi ayarlardan bulamadım örneğin maps e girdim telefonsuz çalışıyormu diye gps ama çalışmadı nasıl anlıyoruz gps telefonsuz çalıştığını

• BU UYKU TAkibi uygulaması bende acayip şarj yiyor. sizde nasıl durumlar
  • ahmetsoul kullanıcısına yanıt
    Hangi ugulama? Ben Autosleep kullaniyorum. App saatin hareketlerinden edindigi veriyi yourmlayarak uyku takibi yaptigi icin ekstra batarya yemiyor.
  • ersins58 kullanıcısına yanıt
    Telefona bagli ise telefonun gps ini kullaniyor, yoksa kendi gps ini kullniyor. Aktive fln etmeye gerek yok. Maps calismadi derken nasil calismadi biraz daha acabilirmisin? Konumunu mu bulamadi yoksa app mi acilmadi?
  • Maps uygulamada yerimi göstermedi telefonsuz,kendi gps den gösterir diye umut etmiştim,telefonsuz yürüyüş yada koşu yaptığım zaman harita da koştuğun yeri göstermesi felan varmı? Telefonsuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersins58 -- 11 Haziran 2018; 17:15:29 >
  • 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.