Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.420
Cevap
769
Favori
1.796.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • watchOS 5 ile birlikte yeni bir özellik geldi. Wlakie−Talkie apple watch ı olan herhangi bir arkadaşınızla istediginiz zaman kolay ve hızlı bir şekilde konuşmanızı saglayacak bu özellik.
  • Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    hayırlı uğurlu olsun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    hayırlı uğurlu olsun hocam

• Eyvallah hocam sağolun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3. parti kadran desteğini yine duyurmamışlar sanırım yazık ya, otomatik egzersiz algılama hariç doğru düzgün bir yenilik gelmiyor ulan Apple.
  • Mesajlara iCloud desteği gelmeli; en kötü ihtimalle tek seferde silebilmek şart; biriktikçe silmek zorlaşıyor...

• tanriseven T kullanıcısına yanıt
    Aynen bıktım teker teker silmekten.

• Yukarıda bahsini geçtiğim ses sorunu watchOS 5 ile sanki daha iyi olmuş gibi. Telefon görüşmelerinde olan o hafif çok ince cızırtıyı şimdi duymadım, konuşmanın sesi daha tok gibi geldi bana.

Sizde durum nedir arkadaşlar?
  • beyler kolay gelsin... Bugün iwatch S1 aldım fakat hangi koluma taksam kollarımda ağrı oluşmaya başladı. Tahmin ediyorumki kalp atış sensörlerinin vermiş olduğu bi yorgunluk olsa gerek. Bu sensörleri kapama şansımız var mı sadece anam babam saat olarak kullanmak isterim.

Bide ürünü internetten aldım mediamarkt dan... Kutusu açıldı iade alırlar mı...
  • Xit kullanıcısına yanıt
    kalp atış sensörunun böyle bir olaya sebebiyet vermesi mantıklı degil sizin durum başka birşey olsa gerek, saatle ilgili degildir.
  • Xit kullanıcısına yanıt
    Mediamarkt iade konusunda sıkıntı yaşatmıyor, en azından ben bir sefer kulaklık için denedim sıkıntı çıkartmadılar daha üst versiyon almıştım kafa üstü kulaklık.
    Şimdi sizin sıkıntıya gelecek olursak ben çelik kasalı bayağı ağır bir saat kullanıyordum, daha sonra apple watch kullanmaya başlayınca varlığı yokluğu bir zaten hafif, ağır da değil, silikon kordondan olabilir terleme yapıyorsa yada çok sıkıyorsanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xit

Yardım için teşekkürler..Ürünü iade etmeye karar verdim...

https://www.reddit.com/r/AppleWatch/comments/4q2lio/apple_watch_causing_slight_pain_in_arms/

https://discussions.apple.com/thread/8251021
    Çok garip ilk defa gördum böyle şikayetler demekki varmış birçok kullanıcıdan bu şekilde şikayet var. acaba tum şikayet edenlerin ortak bir duruu mu söz konusu diye dusunuyor insan. Apple ın da bu duruma bir açıklaması oldugunu hiç sanmıyorum. Geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: efesb

Çok garip ilk defa gördum böyle şikayetler demekki varmış birçok kullanıcıdan bu şekilde şikayet var. acaba tum şikayet edenlerin ortak bir duruu mu söz konusu diye dusunuyor insan. Apple ın da bu duruma bir açıklaması oldugunu hiç sanmıyorum. Geçmiş olsun

Alıntıları Göster
    ben böyle bişey olduğunu bilmiyordum. Bilseydim de yinede alırdım o azınlıkta saymazdım kendimi...
  • Watchos5 için cihazlarımıza ios12’yi kurmak zorundamıyız yoksa ios11’li cihazlarlada uyumlu çalışırmı? 6splusımı daha fazla güncellemek istemiyorum artık

• watchOS 4.3.1 güncellemesi Developer Beta sürümde mi? Yoksa Public final sürümü yayınlandı mı?

4.3.1’in çıktığına dair haberler görüyorum; fakat ne zaman güncelleme denetimi yapsam bulamıyor. Şu an 4.3 yüklü.

• bende seri 1 saat var (sanırım)c.tesi teli kurcalarken ekranda saatin güncellemesi var diye uyarı çıktı ve güncelleme yapılacak dedi...onay verdim yükledi.
    kontrol ettim 4.3.1 sürümünde benim alet..
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

Watchos5 için cihazlarımıza ios12’yi kurmak zorundamıyız yoksa ios11’li cihazlarlada uyumlu çalışırmı? 6splusımı daha fazla güncellemek istemiyorum artık
    Aslında bunu anlamak basit Watch os5 beta 1 profili indirin ve güncellemeyi kontrol edin saat için. Eger gelirse guncelleme telefona ios12 kurmanıza gerek olmadıgı belli olur.
  • Yeni kadran gelmiş sunumda bahsedilen “Pride”. 4.3.1 ile geldi heralde?! Gerçi güncellemeden sonra görmemiştim ya neyse

• LTE destekli Series 3’ler Birleşik Arap Emirlikleri’nde bile satışa çıkıyormuş. Operatörlerle anlaşmışlar. Türkiye şu işi yapamadı. BAE ile birlikte Brezilya Meksika’da da satışa çıkıyormuş.

• 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.