Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
34.515
Cevap
771
Favori
1.805.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Otomatik egzersiz algilamama kesinlikle dez avantaji apple watch un. Ayaga kalma bildirimleri bende hep kapali oldugundan hic farketmedim o hatayi.
  • YETISEN kullanıcısına yanıt
    ben de 3. nesil nike versiyon var, 1. nesil düşünemiyorum o yavaşlığını, bu arada arkadaşlar benim saatte ki sorun devam etmekte kullanımda sıkıntı menüde biraz yavaşlık var onun haricin de cihazı biraz kapatayım yada yeniden başlatayım diyerek kapatınca tekrar aktif hale getirmek eziyet oluyor, 15 dakika beklememe rağmen gelmediği oluyor, o yüzden reset atıp şarja takıyorum o zaman açılıyor, biraz daha sapıtınca servise vereceğim.
  • knaak23 K kullanıcısına yanıt
    inşallah öyle olur, apple music arşivim her geçen gün büyuyor ancak apple watch buna direniyor. Sadece saati ve airpods u yanıma alıp uzun koşulara yürüyüşlere çıkmak istiyorum. Saatten LTE ile arama yapma gelse ve müzik kapasitesini arttırsalar şahane olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguzhantezel92 kullanıcısına yanıt
    Aslinda onlar coktan yapildi da Turkiyeye gelmedi. Seri 3 lerdekki Celluar modellerde arama yapiliyor ve onlarin kapasitesi 16 GB oldugundan daha fazla muzik arsivine izin veriyor.
  • arkadaşlar bende apple watch seri 2 var. Son güncellemeyi yüklemeye çalıştığımda sonuna kadar geliyor ancak son anda bi sorun oluştu diyor yüklemiyor ne yapmam lazım 2-3 kere denedim sorun hep aynı kafayı yiycem biri bana yardımcı olsun.
  • Paradise Lost kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam değerlendirmeniz için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

Hocam bu markaya baktım bende ama hiç düzgün bi görsel yok. Sadece o paket görünüyor. Alırsam hanerdar ederim. Siz alır denerseniz deneyimizi paylaşıverin bi zahmet
    Hocam aldım ben bu ürünü, dediğin gibi sadece ekranın fonksiyonel kısmını kaplıyor, güzel ürün alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: knaak23

EKG sistemi uzerinde ugrasiyorlardi en son. Yazilimsal degil donanimsal bir degisiklik olucaktir diye tahmin ediyorum bu ozelligin o yuzden bence beklemeye deger. Yuvarlak tasarim konusu ise inandirici gelmiyor bana. Suan Watch OS ve kullandigimiz appler yuvarlak saate uygun degil kesinlikle. Bastan beri dikdortgen sistem uzerine kurulmus birseyi yuvarlaga dondurmek mantikli gelmiyor bana. Apple bunca yapilan gelistirmeleri cope atip yenisini yapacagini sanmiyorum. Bekleyip gorecez tabi :D
    apple iphonelarda 3 den itibaren her 2 yıl da 1 tasarım değişikliğine gitti.
    hatta büyük ekranlı telefon yapmayacağım dedi onu bile yaptı.
    netice de tüm uygulamaları yazılımları ona göre revize etti.

saat için neredeyse 4 seri dir tasarım değişmedi. bence bu sefer değiştirecek ki geç bile kaldı.
    tabi yazılımı da ona göre revize etmesi apple için çok zor olması gerek.

• Hocam bi foto koyabilirmisin? Nasıl duruyor ekranda

• akemals42 kullanıcısına yanıt
    Telefonlarda yapilan tasarim degisikligi iOS i o kadar etkilemedi tam tersine. Sadece ekran buyuyor ve cozunurluk degisiyor. Birde 3D touch eklediler 6S ile birlikte o kadar sanirim. iOS gene ayni kaliyor aslinda. iPhone lardaki tasarim degisikligi kasayla baglantili daha cok yada ekran boyutu buyudu. iPhone X de en buyuk degisiklik olmustur sanirim. Yazilim gelistiricileri app lerini ona gore guncellemek zorunda kaldi hep.

Saat konusuna tekrar donucek olursak tasarim degisikligine gidebilir Apple yani kasayi degistirebilir ki herkes bunu bekliyor ama bence dikdortgen tasarimi birakmicaktir. Birakirsada bir daha geri donemez artik. Yuvarlak tasarim iOS den cok daha fazla degisiklik getiricektir watchOS e ama bence. Yazilar alt ve ust kisimlarda dar bir alanda duracagi icin komple app lerin tasarimi degismek zorunda kalicak. Yazilim gelistiricileri update etmedikleri app leri yeni saatlerde kullanmak iskence haline gelebilir. Saat kordonlari yeni saatle uymazsa ayri problem. Millet bayagi sover Apple a 😄

Apple genelde cesue kararlar veriyor o yuzden evet tabiki mumkun yuvarlak design hatta tum sitelerde dedikodu olarak bu haber cikiyor ama umarim dikdortgen tasarimdan vazgecmezler

Aslında bence biraz büyük yuvarlık ekran da değişiklik getirebilir.
    Kare olarak da 46 mm gayet iyi olurdu aslında.

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt

Böyle hocam, gayet güzel duruyor belli olmuyor bile sadece altta gördüğün gibi bi hava kaldı o da ben kötü yapıştırdığım için öyle oldu, bilen birine yapıştırırsın çok güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hamleli Stoper

Böyle hocam, gayet güzel duruyor belli olmuyor bile sadece altta gördüğün gibi bi hava kaldı o da ben kötü yapıştırdığım için öyle oldu, bilen birine yapıştırırsın çok güzel olur
    saatiniz 38mm mi 42mm ?

• efesb kullanıcısına yanıt
    38 mm hocam.

• Arkadaşlar ne yaptıysam bi türlü şu messengeri saatte gösteremedim o kadar baktım yabancı sayfalara hala loading ekranında kalıyor.

https://appletoolbox.com/2016/04/facebook-messenger-app-not-working-apple-watch/
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrestigeMan

Arkadaşlar ne yaptıysam bi türlü şu messengeri saatte gösteremedim o kadar baktım yabancı sayfalara hala loading ekranında kalıyor.

https://appletoolbox.com/2016/04/facebook-messenger-app-not-working-apple-watch/
    Bende de hicbir zaman calismadi :)

• Herkese Merhaba, 1haftadan kısa bir süre önce kadar bende Apple Watch 3 42mm aldım.
    Cihazdan çok memnunum, telefonumu elime alma işi ciddi derecede azaldı.
    Hemen hemen bir çok işi saat üzerinden yapabiliyorum.

Yalnız bir konuda siz saati kullanan arkadaşlardan bilgi almak istiyorum.
    Saat üzerinden yaptığınız konuşmalar sizde netmi yoksa hafif böyle cızırtılı gibi mi? Benim yaptığım görüşmeler sanki saatin hafif cızırlı konuştuğu yönünde.
    Yani olması gereken böylemi yoksa benim saatimde mi bir sorun var. Sizlerden müsait olan arkadaşlar örnek ses kayıtları yükleyebilirler mi acaba? Eğer bir sorun var ise iade edip yenisini almak istiyorum.
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Tam benim kafadan bir adam.

watchOS Beta Profilini indirebileceğim bir link verir misiniz hocam?
    Ayrıca saatin beta sürümündeki performansı nasıl var mı bir yenilik yada performansında bir artış?

Ve bir soru hocam.

Saatiniz ile görüşme yaparken karşı tarafın sesi duyuluyor ama çok az sanki cızırtılı gibi yada ona yakın bir ses ilemi görüşme yapıyorsunuz. Mesela bu durum bende öyle. Acaba bir sorun mu var, yoksa saat üzerinden konuşma yapılırken hoparlörden çıkan ses bu şekildemi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atif Zafrak

Tam benim kafadan bir adam.

watchOS Beta Profilini indirebileceğim bir link verir misiniz hocam?
    Ayrıca saatin beta sürümündeki performansı nasıl var mı bir yenilik yada performansında bir artış?

Ve bir soru hocam.

Saatiniz ile görüşme yaparken karşı tarafın sesi duyuluyor ama çok az sanki cızırtılı gibi yada ona yakın bir ses ilemi görüşme yapıyorsunuz. Mesela bu durum bende öyle. Acaba bir sorun mu var, yoksa saat üzerinden konuşma yapılırken hoparlörden çıkan ses bu şekildemi.
    https://beta.thuthuatios.com/en/

Watch OS 5 ile birlikte otomatik egsersiz algilama gelicek sonunda. WWDC de duyurdular. Ayrica Siri Watch Face e 3. parti app lerde gelicek yeni OS ile birlikte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knaak23 -- 4 Haziran 2018; 21:15:47 >
  • 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.