Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (236. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.420
Cevap
769
Favori
1.796.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2-3 güne bir şarj sıkıntı değil Dock felan olursa çıkarıp takıyorsunuz. Alışınca dert olmuyor yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SeytanTilki kullanıcısına yanıt
    Tema acilmasi derken ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SeytanTilki kullanıcısına yanıt
    AliExpress’ten silikon sport band’ların çoğu rengini aldım. 10-14 TL arası değişiyor fiyatları. Fiyatına göre gayet güzel. Bir de çelik baklalı kordon olanı aldım 50-60TL civarı o da fena değil.

• JonVaynen kullanıcısına yanıt
    iphone 7 kullaniyorum. Normalde her gece, yogun kullanimda gunde 2 kez sarja takiyorum. Telefona kiyasla saatin pili cok iyi bence :)

Whatsapp resmen iciyor pili. İsim geregi de whatsapp dan surekli foto paylasiyorum. Bu mahvediyor aslinda

• Turkcell hatti olanlar,

Onceki mesajlarda wifi arama acik ise telefon kapali olsa dahi saat uzerinden arama yapabiliyoruz demislerdi. Ben de olmadi.

Telefon ayarlarinda wifi aramayi acik hale getirdim.

Hemen altinda digerlerinde aramalar da apple watch cikmasi mi gerekir?

Zira ben de cikmiyor :)

Macbook, ipad var ama apple watch yok orda.

Kullananlar bi bakabilir mi acaba ayarlara

• teqali kullanıcısına yanıt
    malesef o şekilde olmuyor. Evet "wifi calling" destekliyor Turkcell ama telefon kapalı olduğunda değil. İcloud hesaplarına bağlı cihazlar diye bir ibare var bu özelliği destekliyen operatörler içinde ve Türkiyede böyle bir operatör henüz yok. Yalnız telefon kapalıyken facetime araması yapabilirsiniz karşı tarafın iphone u varsa ve internete bağlı ise.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efesb

malesef o şekilde olmuyor. Evet "wifi calling" destekliyor Turkcell ama telefon kapalı olduğunda değil. İcloud hesaplarına bağlı cihazlar diye bir ibare var bu özelliği destekliyen operatörler içinde ve Türkiyede böyle bir operatör henüz yok. Yalnız telefon kapalıyken facetime araması yapabilirsiniz karşı tarafın iphone u varsa ve internete bağlı ise.

Tamam simdi oldu :) zaten yanındayken yaziyor.

Tesekkurler

• quote:

Bunun icin wifi aramayi da acmayi gerek yok ki :)

• teqali kullanıcısına yanıt
    apple support ta bu özelliği destekleyen ülkelerin operatörlerinde ayrıca bahsedilmiş. Bizde de olsa güzel olur aslında ama malesef yok. Yalnız şu şekide oluyor mu bir deneyin isterseniz. Telefon evde wifi ye bağlı saat başka bir mekanda başka bir wifi ağına bağlı, arama yapılabilip alınabiliniyor mu?
  • efesb kullanıcısına yanıt
    Saati yanında telefon olmadan başka yerdeki wifi ağına bağlama işi nasıl olacak?

• altugbank kullanıcısına yanıt
    Demek istediği saat zaten eyer daha önce telefonun bağlantı kurduğu wifi ağına otomatik olarak bağlantı sağlıyor ya. Misal saati alıp ofise gidersiniz ofisteki wifi ağına bağlanır ama telefon evde kalmıştır ve evdeki wifi ağına bağlı vaziyettedir. Bu durumda 2 cihazda internete bağlantı kurmuştur ama farklı wifi ağları üzerinden.
  • arkadaşlar kayış-kordon düşünüyorum ama hastalık gibi sürekli orjinal alıyorum bir kaç model daha düşünüyorum ama çok pahalı diğer modellerle fark var mı sizce çok aliexpress ve türkiye deki sitelerde satılanlar arasında kalite olarak yoksa önerebileceğiniz modeller var mı ?
  • quote:

apple support ta bu özelliği destekleyen ülkelerin operatörlerinde ayrıca bahsedilmiş. Bizde de olsa güzel olur aslında ama malesef yok. Yalnız şu şekide oluyor mu bir deneyin isterseniz. Telefon evde wifi ye bağlı saat başka bir mekanda başka bir wifi ağına bağlı, arama yapılabilip alınabiliniyor mu?

evet baktım, amerika da birkaç operatör var. asyada ülkenin birinde bir operatörde var. avrupa da hiç görmedim. Bu özellik sanırım operatörler için oldukça zahmetli iş ki çok azında var. Bize gelmesi yakın zamanda beklenemez bence :)

farklı ağda iken ne yapacak bir deneyeceğim.
  • Yalnız şu var daha önce aynı wifi ağına bağlanmış saatini ve telefonunuz için, telefonu başka bir yerde olduğunuz zaman saati wifi üzerinden kullanabiliyorsunuz ama destekleyen uygulamar bir elin parmakları kadar var ya da yok. Konuşma ve mesaj olayı da sadece imessage destekli cihazlar için. Çoğu uygulama telefon istiyor..bu konuda uygulama da fazla geliştirilemiyor

• ykaan90 kullanıcısına yanıt
    Hocam cihaz appledan alınır, aksesuarsa yan sanayi. Vermeyin kordona kayışa tonla para. Aliekspresten alın. Appleda satılan naylon kayısların,milano loopların desen doku kalite birebiri çok komik rakamlara satılıyor. Seri3 saatimin kutusundan çıkan kordonu çıkarıp direk aliden aldığım spay grey milanoloopu taktım. Saat çok şık oldu

• Arkadaşlar merhaba 997 ₺ Apple Watch Seri 1 almayı düşünüyorum. Sizce fiyat iyi mi ve seri 1 halen alınır mı?

• krki K kullanıcısına yanıt
    Bence seri 2 alın. Hem su geçirmezlik hem performans açısından. İkinci el az kullanılmış seri 2 bu fiyatlara alırsınız. Ben 3 günlük seri 2 aldım 1000 ₺ ye.

• Sintech S kullanıcısına yanıt
    Ben taksitle alıcam ama hocam 9 taksit yapıyor satıcı tanıdık. Taksitle olduğu için uygun geldi bana peşin 1000 lira saate vermek istemiyorum açıkçası.

Normal kasa ise araştırıp 2 bulabilirsiniz

O zaman bir şey diyemem. İş maddi olunca değişir tabi.

• 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.