Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.420
Cevap
769
Favori
1.796.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Toplu silmek için sordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • labkamil kullanıcısına yanıt
    Toplu silmek için sordum

• quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Hocam iphone konusunda bilginiz var mi ? Jarir ya extrastoresda facetime aktif iphone bulunuyor mu ?

3 yıldır riyadh'dayım bu dediğiniz mağazalarda facetime aktif iphone görmedim. Şimdiye kadar telefonu'da hep souq.com'dan with facetime'lı aldım.
  • Sezer19912 S kullanıcısına yanıt
    Ben de arastirmistim yok deniyor

• IF kullanıcısına yanıt
    Ekrandaki jelatin mi kilf mi var saatte hocam?

• dvoca kullanıcısına yanıt
    bildirimlerden bahsediyorsan, bildirim ekranını açınca sert basılı tutup ''tümünü sil'' yap. mesajlar uygulamasındaki mesajlar için yapacak bir şey yok çünkü onlar telefonun mesajları.
  • akhtar kullanıcısına yanıt
    Mesajlar için sordum telefonda silmiş olduğum mesaj hala saate duruyor.

• Selamlar

Apple watch 3 alıcam.En son okudugum yorumlarda twitter kalkmıs siri türkçe degıldı bu ozellıkler geldi mi acaba ? Birde kullanan arkadaslar bu zamana kadar memnun kaldılar mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataybas

Ekrandaki jelatin mi kilf mi var saatte hocam?

ekranda hiçbir şey yok

yansıyan ışıktan dolayı öyle gözükmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IF -- 27 Kasım 2017; 18:5:10 >
  • bildiğiniz üzere TR'de lte bağlantı sunan aw3 yok sadece gps satılıyor.

turkcell yetkilisi ile konuştuğumda malesef e-sim teknolojisini hayata geçirmeyeceklerini söyledi.

yakın zamanda apple'dan yetkililer gelmiş bu konuyu görüşmüşler anlaşma olmamış.

e-sim olayı yakın zamanda gelmeyeceğine göre lte bağlantılı saat de yalan olmuş demektir.

konu hakkında daha farklı duyumu olan varsa lütfen bildirsin , geçen hafta konuşmuştum kanyon TİM'de..
  • frostburn F kullanıcısına yanıt
    Beceriksiz oparatörler nn işe yararlar ki?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple watch seri 1 alınır mı ve suya dayanıklılığı var mı ?

• Seri 2 neden piyasadan kalktı, bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur__ -- 29 Aralık 2017; 15:39:38 >
  • Arkadaşlar merhaba, elimde hiç kullanmadığım siyah paslanmaz çelik apple watch kordonu var jelatinleri üzerinde ilgilenen olursa PM den iletişime geçebilir. Farklı cihaz aldığım için hiç kullanılmadı.
    https://forum.donanimhaber.com/apple-watch-siyah-paslanmaz-celik-kordon--130126007#130126007

Edit: Ürün linki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalurjistik -- 29 Kasım 2017; 15:2:2 >
  • 1BaDBoY1 kullanıcısına yanıt
    Aynen, twitter, watch os 4 ile birlikte twitter uygulamasini saat den kaldirdi. Ayrica siri turkce konusmuyor. Apple kendi sitesinde de belirtmis zaten bunu. Herkesin dilinde sarja takin wi-fi ya baglayin bir kac saat bekleyin lafi dolaniyor. Ama yok oyle birsey. Sanirsam Turkiye Apple Destegi ararsan sana boyle birsey yapmani soyluyorlar ama komple safsata. Apple destek de calisanlarin birseyden anladigi yok maalesef. Onlara guvenipde urun almayin derim.

https://www.apple.com/watchos/feature-availability/#siri-speaks
    Yukaridaki linkte de goruldugu uzere siri turkce olarak var fakat konusamiyor. Eminim ki, apple yavastan diger dilleride saat e getiricektir fakat ne zaman olur bilinmez tabi.

Sonuc olarak, turkce siri sizin icin cok onemliyse, simdilik saati almayin derim. Twitter uygulamasinin kalkmasida tamamen twitter la alakali bir durum.

Ben genel olarak memnunum saatden. Siriyi ingilizce kullandigimdan, cok onemli degil benim icin turkce siri.
  • Junace kullanıcısına yanıt
    Suya dayanikli fakat su gecirmez degil. Yani havuza denize girilmez. Alinirmi konusunda da, gerekirse biraz daha bekleyip ustune para koyup seri 3 alin derim ama tum olay maddiyata ve saatden ne beklediginize bagli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knaak23 -- 29 Kasım 2017; 15:18:31 >
  • knaak23 K kullanıcısına yanıt
    Anlattıgınız ıcın tesekkurler.O kadar onemlı degıl aslında siri guncelleme gelır ınsallah ama twıtter kullanıyordum.Benım aslında ıstedıgım mp3 tasımak ıstemıyorum aırpods ıle apple watch'a attıgım sarkıları dınlemek bazıları sarkı atamıyorsunuz dıyor bazıları 2 4 gb lık alanı var atabılıyorsunu dıyor bunu denedınız mı ?
  • 1BaDBoY1 kullanıcısına yanıt
    Only GPS modellerde ve onceki tum serilerde toplam 8 gb lik hafiza var saatte fakat bunun sadece 2 gb ini muzik icin kullanabiliyorsunuz. Lte modellerinde hafiza 16 ya yukseliyor ve internetten okudugum kadariyla, 2 gb degil 8 gb lik kismini muzik depolamak icin kullanabiliyorsunuz. Turkieye de sadece only gps modeller satildigi icin maksimim 2 gb a kadar muzik atabilirsiniz saate bu da yaklasik 200-250 sarkiya denk geliyor.
  • Spor yapan ve bu saati spor odaklı alan arkadaşlara soruyorum. Telefondaki spor uygulamarında olduğu gibi her 1 km de size performansınızla ilgili geribildirim veren kullandığınız yada bildiğiniz uygulamalar var mı?
    Ben Runkeeper ı kullanıyorum fakat onda halen bu özellik başlamamış, üzerinde çalıştıklarını söylediler mail ile sorduğumda.
  • efesb kullanıcısına yanıt
    Performans geri bildirimi derken tam olarak neyi kastediyorsun bilmiyorum ama kendi workout uygulamasi her km bittiginde titresim olarak bilegine tempo bilgisini gonderiyor. Tam olarak bildirim gibi degil ama sadece o anlik gosteriyor sonra yok oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.