Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: farukakgun Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
34.509
Cevap
772
Favori
1.805.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba arkadaşlar,

Yurtdışından Cellular modelini alsak, TR’ de operatör anlaşması sağlandığında bu özelliği kullanabilir miyiz acaba?

Birkaç kaynaktan; yurtdışından alınan Cellular modelini TR’ de anlaşma olsa bile kullanamazsınız gibi birşey duymuştum.

Eğer öyleyse Cellular olmayanı, TR den almayı tercih edeceğim. Hem Cellular lı modelin gelme süresini beklememek hem de tahminime göre 2.400-2.500 TL bandında olacak olan Cellular TR fiyatına katlanmamak için...

Bu konuda bilgisi olan var mı?

Şimdiden teşekkürler,

İyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oneal84 O kullanıcısına yanıt
    Operatöre vereceğiniz aylık ekstra ücreti unutmayın. Türkiyede çalışmaz saatin alınan ülkenin operatör desteği gerekiyor.
  • saat için twitter uygulamasimi var bende twitter yuklu fakat saatte cikmadi aradim orada da cikmadi :s telefonun kendisindeki twitter den giris yapmadim harici olarak twitter i kurup yuklemistim ondan mi acaba saate aktarmadi yoksa eskiden vardi simdi uygulamayi cekti mi

• Saat geldi

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• Özel Üyelik kullanıcısına yanıt
    Twitter uygulaması kaldırıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

Siri turkce konusabiliyormu acaba sesli olarak yeni surumde ?

Maalesef..

• Arkadaşlar cidden ne iş Siri ile Türkçe anlaşabiliyoruz ama o konuşmuyor sadece yazıyor....

Seri 3 de hani sesli Siri vardı.

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun bence Milano Loop alsaydınız daha iyi olur gibi... Bugün aldım ve efsane keşke önceden alsaydım Çünkü naylon kayış çabuk nasıl diyeyim buruşuyor/eskiyor.

• 42mm uygun fiyatlı kayış arıyorum. İstanbul içi satan varsa iletişime geçebilir

• HıraX kullanıcısına yanıt
    himm kötü olmus twitter ve whatsapp tan gelen mesaji nasil gostermez saka gibi apple ne yapip edip whatsapp a para verip bile yapmasi gereken sey aslında.

soyle dusunen varsada ancak kendini kandirir "whatsapptan cok mesaj geliyordu gelmemesi daha iyi" diye dusunenler içinde gelen bildirimi kapatır bu kadar basit, ustelik bildirim zaten geliyor bakıyoruz ona bakmisken gelen mesaji gormek super olurdu en azından mesaja bakip telf u elimize alip geri cevap yazip yazmama girisimine girerdik.

Whatsapp da gelen mesaji gorebiliyorsun zaten. Hatta cevap da verebiliyorsun. Sadece app olmadigi icin yeni konusma baslatilmiyor ama gelen bildirimler uzerinden mesaji gormek ve cevaplamak mumkun.
  • knaak23 K kullanıcısına yanıt
    halla halla :s whatsapp uygulamasini nasil saate kurabilirim veya ne yapmam gerekiyor saatten gelen mesaji okuyabilmek ve cevaplayabilmek için? uygulamasini bulamadim

ekleme: whatsapptan telf.na direk mesaj gelince ekranda okunmasini kaptmistim ne olur ne olmaz diye onu actim simdi saatte okunuyor mesaj, emoji ve icinde kayitli olan mesajlar gonderiliyor. Bu mükemmel oldu. sesli olarak yazma seysi aktif degil acaba siri kapali diye mi yoksa calismiyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özel Üyelik -- 2 Kasım 2017; 13:21:37 >
  • Şu anda ikinci el Series 1 TR cihazı 42mm sport modellerin piyasası ne kadar yaklaşık acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Özel Üyelik

halla halla :s whatsapp uygulamasini nasil saate kurabilirim veya ne yapmam gerekiyor saatten gelen mesaji okuyabilmek ve cevaplayabilmek için? uygulamasini bulamadim

ekleme: whatsapptan telf.na direk mesaj gelince ekranda okunmasini kaptmistim ne olur ne olmaz diye onu actim simdi saatte okunuyor mesaj, emoji ve icinde kayitli olan mesajlar gonderiliyor. Bu mükemmel oldu. sesli olarak yazma seysi aktif degil acaba siri kapali diye mi yoksa calismiyor mu

Dictation kullanarak gelen mesaji cevaplayabilirsin. Whatsapp bildirimi geldiginde "reply" a tikle yada turkce ise "cevapla" olmasi lazim sonra orada emojiler, hizli cevapler goruceksin ayni yerde mikrofon isaretide var. Dictation siriden farkli bir olay. Eger mikrifin isareti gormuyorsan, iphone da keyboard ayarlarindan dictation i aktif et o zaman cikmasi lazim.

Bu arada kullandigin keyboard hangi dilse o dilde dictation kullanabilirsin. Ingilizce keyboard kullaniyorsan dictation ingilizce konustugunda anlicaktir. Turkce dictation icin turkce keyboard i secmen gerek.

Maalesef imessage daki gibi direk sesli mesaj gondermek yok whatsapp da. imessage gibi olmasi icin saat'e whtasapp uygulamasinin gelmesi lazim. Umarim facebook bu konuya el atar. Amerikada whatsapp kullanilmiyor ama Meksika, neredeyse tum avrupada whatsapp kullaniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: knaak23

quote:

Orijinalden alıntı: Özel Üyelik

Dictation kullanarak gelen mesaji cevaplayabilirsin. Whatsapp bildirimi geldiginde "reply" a tikle yada turkce ise "cevapla" olmasi lazim sonra orada emojiler, hizli cevapler goruceksin ayni yerde mikrofon isaretide var. Dictation siriden farkli bir olay. Eger mikrifin isareti gormuyorsan, iphone da keyboard ayarlarindan dictation i aktif et o zaman cikmasi lazim.

Bu arada kullandigin keyboard hangi dilse o dilde dictation kullanabilirsin. Ingilizce keyboard kullaniyorsan dictation ingilizce konustugunda anlicaktir. Turkce dictation icin turkce keyboard i secmen gerek.

Maalesef imessage daki gibi direk sesli mesaj gondermek yok whatsapp da. imessage gibi olmasi icin saat'e whtasapp uygulamasinin gelmesi lazim. Umarim facebook bu konuya el atar. Amerikada whatsapp kullanilmiyor ama Meksika, neredeyse tum avrupada whatsapp kullaniyor.

Dikte yi etkinlestirince mikrofon cikti tesekkurler bu benim acayip isime yarayacak ,

sesli gonderim acaba soyle oluyormu diye denedim ama olmadi malsef , watch uygulamasi - mesajlar - yazili/sesli yaptim whatsappta yemiyor malesef normal sms te oluyor o da isime yaramaz . Gerci soyledigini iyi anladigi icin sorun olmuyor yazilida gonderse is goruyor

• Parn kullanıcısına yanıt
    600-700lira civarlarında bulabilirsin tabi biraz sabır ve araştırma ile çok rahat 500liraya bile alabilirsin, en kısa zamanda aramıza bekliyorum

Uygulama kaldırıldı fakat bildirimler vs. geliyor. Sadece gönderi yapamıyorsun.
  • HıraX kullanıcısına yanıt
    Himm etkilesim pek yapmadigim icin farketmedim ama anasayfada olan seyleri mesela kafede telfla ugrasmadan oturturken 1-2 dak bakila bilse fena olmazdi. İnstangram olmasa neyse resimler kucuktu va bahanesi var da twitter kadar basit bir yazidan olusan program nasil kaldirilir degisik.

Ayni sekilde saatin hoparleri ve hafizasi oldugu halde muzik calamiyor . Apple sanirim bataryasini guvenmedigi icin bunlari aktif yapmiyor yoksa 30tl lik saat bile bunlarin fazlasini yaptigi oluyor muzik harici , sim kart takilabilme , tarayicida gezebilme uygulama bollugu , saat kadran cesitliligi vs. Aslinda apple watch in daha cok gelistirilecek seyi var suan olmadigi icin farkina varmiyoruz ama ileride nasil kullanmisiz neredeyse hic bir ozelligi yokmus diyecegiz kesin.

• Bu konu için kurulmuş bir WhatsApp grubu var mı ? Daha hızlı etkileşim yapabilmek için fln ?
  • Merhabalar,

Bugün series 3 38mm gps modeli ile aranıza katıldım. Şuan yurtdışında yaşadığım için burdan aldım, acaba tr'de garantisi geçerlimi?
    Bildiğim kadarıyla yurtdışından alınan iPhoneların garantisi geçerli değil, bu watchlar içinde geçerlimi? Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.