Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (202. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Luken Drew
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
34.420
Cevap
769
Favori
1.796.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 kasada çocuklar için tasarlanmış olduğundan hâlâ daha büyük bir kasa beklediğim saat

tamam, koluna duvar saati kadar saat takan apaçilerin saatleri kadar da olmasın ama

ciddi ciddi inanılmaz küçük ekran

biraz daha büyümeli
  • 1BaDBoY1 kullanıcısına yanıt
    Türkiyede Amazon'dan daha ucuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

2 kasada çocuklar için tasarlanmış olduğundan hâlâ daha büyük bir kasa beklediğim saat

tamam, koluna duvar saati kadar saat takan apaçilerin saatleri kadar da olmasın ama

ciddi ciddi inanılmaz küçük ekran

biraz daha büyümeli

42 değilde 500 mm filan olsa aslında gercekten guzel olur. 42mm özellikle bilekleri kalın etli butlu insanlarda fazlaca kucuk kalıyor.
  • Bence kasa ekran oranı olsun boyutu olsun ideal, bir miktar daha bataryası daha uzun gitsin harika olur. ( Seri 2 için diyorum)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyzard

Arkadaslar apple store da watch icin birbirinden guzel deri kayislar var. cosmos mavisi olana bayildim mesela ama 600 lira fiyat cekmis adamlar. Bunlarin yan sanayisini falan bulamaz miyiz birebir ayni olanlari?

saate kayisin sadece giren tarafları satılıyor ondan al normal saat kayislari olacak bicimdeyapmışlar cosmos mavisinide normal saatcilerde daha kolay bulursun oyle satin alirsin boyle bir yöntem olabilir

• Özel Üyelik kullanıcısına yanıt
    Aliexpress te çok uygun fiyata çok çeşit bulabilirsiniz.
  • Sizce 42mm Seri 2'den 42mm Seri 3'e geçmeye değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morichannnn

Sizce 42mm Seri 2'den 42mm Seri 3'e geçmeye değer mi?

donanımsal olarak sadece daha yeni işlemci ile hız farkı var ve barometre var onun dışında fark yok. Şahsi fikrim bu iki farkı çok önemsemiyorsanız değiştirmeye hiç gerek yok. seri 2 yeterli değiştirmek için özellikle pil konusunda en azından 2 katı performansı gördüğünüz seriyi düşünün.
  • Daha önce apple watch kullanmamıştım, ilk defa serie 3 çıkınca aldım eşime, 3 gün çok rahat yetiyor şarjı, gayet yeterli bir süre. Ben kullansam 2 günü zor bulur gerçi 😄

• Arkadaşlar Series 3 görsellerindeki saat kadrani series 2 de yok mu...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zts Z kullanıcısına yanıt
  • Seri 3 Nike aldım elimde örme kahverengi kordon da vardı. Hafta içi klasik haftansonu spor takılırım...

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

Seri 3 Nike aldım elimde örme kahverengi kordon da vardı. Hafta içi klasik haftansonu spor takılırım...

Öncelikle hayirli olsun bu paraya Pttcell kullanimi dikkatimi cekmedi degil :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Özel Üyelik

quote:

Seri 3 Nike aldım elimde örme kahverengi kordon da vardı. Hafta içi klasik haftansonu spor takılırım...

Kurum hattı mecburen :-)

Detaylara takılmak yerine resmin bütünüyle ilgilenirseniz dikkat yeteneğiniz gelişir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakangündüz -- 30 Ekim 2017; 15:42:56 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Özel Üyelik

quote:

Kurum hattı mecburen :-)

Detaylara takılmak yerine resmin bütünüyle ilgilenirsiniz dikkat yeteneğiniz gelişir.

Dikkat benim işim GRAFİKERİM

• quote:

Orijinalden alıntı: zts

Bu hangi kadran oluyor ben bulamadım.

Bu arada ilk kez bugün dışarıda kullandım Series 3 saatimi, şarj harika mı bana mı öyle geldi? Sat 8.30'dan 17.30'a kadar kolumdaydı 9 saatte sadece %10 azaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Arkadaşlar bu cihazın ekranı değişebiliyor mu, kırılıp değiştirten oldu mu, iç ekranı dokunmatiği vs çalışıyor sadece dış ekran lazım.

Rica edicem yardımcı olun.

Bir senedir öylece kenarda duruyor makina.

(ilk apple watch)

@kenbu hocam belki sizin bilginiz vardır apple watch ekran değişimi ile ilgili?
    Dokunmatik çalışıyor, üzerindeki cam ekran tuz buz.
  • Merhaba,

Bende hala siri türkçe konuşmuyor, indirme bekleniyorda kaldı ama herhangi bir şey indirmiyor.
    Bu sorunun çözümünün bilen var mı ?
  • watchOS 4.1 çıktı.
  • Siri turkce konusabiliyormu acaba sesli olarak yeni surumde ?

• 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.