Şimdi Ara

Apple watch almak mantıklı mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar şu an Samsung kullanıyorum. iPhone 13 almayı düşünüyorum ama yanında Apple watch da mı alsam diye düşünüyorum sizce gereksiz bi teknolojik alet mi Apple watch ben şahsen gereksiz olduğunu düşünüyorum

sizce almaya değer mi değerse neden almaya değer ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• al

• Bende apple watch var.Normal saat gibi kullaniyorum.Cogu ozelligi gimmick.Hayatina birsey katmiyor.Ilk aldiginda biraz kurcaliyorsun,1 hafta sonra kolunu kaldirip bakmiyorsun bile.Bana hediye geldi yoksa para verip alacagim bir urun degil.Bendeki model suan 25k ya falan satiliyor.O paraya ipad al ,ne bileyim telefonunu degis,yeni pc al veya elindekini yukselt,ne biliyim xbox series x ps5 falan al daha iyi.Illa bir saat takacam diyorsan mekanik saat al.Eminimki 20kya iyi saatler vardir Ben gecen sene 20kya vintage rolex datejust almistim 2.el. Saat piyasasini takip etmiyorum suan fiyatlar yukselmis olabilir ama eminim 20kya halen ne saatler alinir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cübbeli mehmet -- 8 Nisan 2023; 13:18:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bi hevesle aldım ama bir hafta sonra sattım aşırı gereksizdi bana göre boşuna heves etme

• Kullanıyorsan değer kullanmıyorsan değmez.

Sıradaki soruyu alalım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.