Şimdi Ara

S A T I L D I - Apple Watch 5 44mm Space Grey 1 Aylık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kırklareli Renk #Siyah Kapasite #32 GB İlan Türü #Satılık Kayıt Durumu #Kayıtlı Apple #Cihaz Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 S A T I L D I - Apple Watch 5 44mm Space Grey 1 Aylık
    Forum içi BeyazBüyü isimli kardeşime verilmiştir.Alan satan hayrını görür inşallah..

Hepsiburadadan alınma henüz daha 1 aylık hatasız bir üründür.

23 ay daha Apple TR garantisi mevcuttur.Kutu içeriği ve faturası eksiksizdir.RESİM EKLENECEKTİR

Fiyat Pazarlıksız 00 TL
    https://www.hepsiburada.com/apple-watch-seri-5-44mm-gps-space-grey-aluminyum-kasa-ve-siyah-spor-kordon-mwvf2tu-a-p-HBV00000NH7XX

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 0 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 26 Haziran 2022 Satıldığı Şehir : Kırklareli Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Ürün tarafımdan alınmıştır. Musa hocama ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum.

edit: Musa hocam ile son derece keyifli ve güzel bir alış veriş yaptık. Kendisi çok ilgili ve dürüst bir insan. Herkesin böyle güzel insanlar ile alış veriş yapmasını diliyorum. Her konuda bilgi verdi ve yardımcı oldu. Mağazadan sıfır nasılsa aynı şekilde sıfır bir ürün aldım. Çok teşekkür ediyorum. İnşallah tekrar alış veriş yapmak nasip olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 6 Ağustos 2020; 14:4:9 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.