Şimdi Ara

Apple watch 1399 Tl Beats solo hd 200 Tl(teshir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.091
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kozyatagi Optimum mediamarktta beats solo hd pembe renk:/ 200 tl, apple watch 1400 tl.(watchin serisini bilmiyorum kutudan anlayanlar yazabilir)

Resimleri eve gidince atacagim solo hd temiz duruyo apple watchin kutusunu acmadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bamya Avcisi -- 12 Mart 2018; 22:02:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Apple Watch tek başına o fiyatsa buzzz gibi. 999TL'ye Nike+ aldı bu forum, hem de tüm stok bitene kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Apple Watch tek başına o fiyatsa buzzz gibi. 999TL'ye Nike+ aldı bu forum, hem de tüm stok bitene kadar.

Zaten hic mesajim yok buraya solo hd icin acmistim da korkmadim degil buranin tayfasindan

Solo hd hediye olarak degil de kiz cocugu olup da heveslenen varsa alinabilir.Hediye olarak biraz ayip kacar kutusu yok azcik da padleri soyulmus

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beats teşhirden ziyade kepaze gibi duruyor. diğeri de o fiyata alınmaz . paylaşım için teşekkürler
  • https://forum.donanimhaber.com/beat-by-dr-dre-mixr-david-guetta-teknosa-faturali-garantili-fiyat-dustu--125618017#125618017 böyle bir şey sattım forumdan alıcı çıkmadı. Bundan 10 kat temizdi onunda garantisi devam ediyordu. Sonra forum dışına 300e sattım. Benim gözümde bu beats taş çatlasın 100 tl eder.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.