Şimdi Ara

Apple ve ‘Planlı Eskitme' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    İspatla bakalım nasıl bu kanıya vardığını

Yarası olan sensin konu ne başlık ne sen ne anlatıyorsun bir bak sonra neden gocunduğunu düşün öyle konuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TedMosby

İspatla bakalım nasıl bu kanıya vardığını

Yarası olan sensin konu ne başlık ne sen ne anlatıyorsun bir bak sonra neden gocunduğunu düşün öyle konuş
    altinda orta sinif arabayla ortamlarda iphone ile hava atip gosteris yapmaya kalkan bir tipleme olmasaydin yazimi okur gecerdin boyle viklemeye baslamazdin. demek ki yaran var gocundun. zengin degilsin ama iphone un var o yuzden sen alamiyon muhabbetine girip yarandan oturu gocundugunu ispatlamis oldun

• HACl kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sana iphone’u olan ergenler çok hava atmış belli ki baya zorunada gitmiş , sende her önüne geleni onlardan sanıyorsun alakasız yerlere saçma sapan mesajlar atıyorsun. Bide üstüne bilgili biriyim diyorsun :)

Takılma sen hayatını yaşa geç herşey para mal mülk değil , bunlarla hava atanların kazandıkları kişilerde insan değil. Hadi eyvallah

• quote:

Kardeşim sana iphone’u olan ergenler çok hava atmış belli ki baya zorunada gitmiş , sende her önüne geleni onlardan sanıyorsun alakasız yerlere saçma sapan mesajlar atıyorsun. Bide üstüne bilgili biriyim diyorsun :)

Takılma sen hayatını yaşa geç herşey para mal mülk değil , bunlarla hava atanların kazandıkları kişilerde insan değil. Hadi eyvallah
    huoo sen hayirdir?

ben seni senden daha bilgili, gorgulu ve tahsilli oldugum icin egitiyorum

anadin mi?

huoooo gardaş taaam mi? saaaa da eywallah biladerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HACl -- 21 Eylül 2018; 22:53:23 >
    Bilader seviyen belli bas git beni aşağıya çekme

(Seninle her türlü tahsil , başarı vs konusunda kapışmaya hazırım yalandan değil ispatlı şekilde ve paspas ediceğimden şüphem yok git kumda oyna şimdi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TedMosby -- 21 Eylül 2018; 23:17:5 >
  • quote:

(Seninle her türlü tahsil , başarı vs konusunda kapışmaya hazırım yalandan değil ispatlı şekilde ve paspas ediceğimden şüphem yok git kumda oyna şimdi)
    evet o yuzden biladerli eywallahli filan konusuyorsun varos mahalle agizlariyla.

• Iphone 8 plus kullanıyorum telefonda oyun oynamam şarjı yüzde 20 olunca şarja takarım %100 olunca çekerim yani kısaca güzel kullanırım. Ama telefonu alalı 3 ay oldu ve pil deformasyonu %97’ye düştü.Her 1 ayda 1 düşüyor bu bilinçli yapılıyor. Apple desteğe bunu şikayet ettim kimse kabul etmesin tepkisini şikayetini yapsın böyle ahmaklık olmaz zaten birdaha iPhone almayı düşünmüyorum steve jobs zamanındaki kullanıcı dostu firma gitti müşteri cezalandıran firma geldi. Bu politikadan vazgeçmeli ama kimi kime şikayet edecez kahretsin.
     Apple ve ‘Planlı Eskitme'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legolas4121 -- 21 Eylül 2018; 23:38:0 >

• quote:

bak bana apaci agziyla dayi dayi konusma yuzyuze olsak gerci abi cekersin sen varos ve apaciysen bela isen ben manyagim piskopatim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HACl -- 21 Eylül 2018; 23:47:35 >
  • Planlı eskitme sektörün hatta genel ekonomik koşulların getirdiği doğal bir sonuçtur. Yeni cihaz satacak ki, para kazansın yeni teknoloji üretsin vs.. Tüm markalar bunu uygulamak durumunda misalen Android tarafında en bilinen birkaç markanın güncelleme desteğine bakın. Amiral gemisi diye tabir edilen cihazlarının 2 senede çöp kutusuna dönüşümünü hepimiz görüyoruz. Gitsin kaynak ayırsınlar, yazılım ekibine bu cihaza 5 sene güncelleme desteği yapılacak desinler. Apple 5S ile 5 yıllık cihaza ekstra performans sunabilmek için bu çabayı gösterdi, diğer markalarda da görmek istiyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bak ilk defa doğru bişey söyledin evet manyak ve psikopat olabilirsin

• Planlı eskitme diyince ios 12 ye kadar aklıma sadece Apple gelirdi ama apple şaşırttı bizi gerçekten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aman al birini vur ötekine ne muhattap oluyorsunuz. Bastım parayı aldım hava attım yada atmadım sana hesapmı vericem.

Bu arada ios 12 benide çok şaşırttı bilsem ios 10 la cılkı çıkan 6 mı 7plusla değiştirmezdim hala kullanırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: defected

Kesinlikle yalan

Mesleğim gereği elimin altında hala krallar gibi çalışan 3GS'ler var.

Telefon olarak genellemezsek; evde 1989 yılında satın alınmış 37 ekran tüplü televizyon var. krallar gibi çalışıyor.
    bilmem bilir misiniz? Nordmende marka pikap'ım var, krallar gib çalışıyor
    Eşte dostta akrabada iPad 1, iPad 2 falan var, krallar gibi çalışıyor.

elektronik cihaz kullanmayı bilmeyenler düşünsün

Playstation 1'imde Crash Bandicoot oynayayım ben

görüşürüz
    Olay o değil, günümüzde yapılıyor bu planlı eskitme, eskiden yapılan bir şey değildi. Eski makineler her zaman daha sağlamken günümüzdeki cihazlar bir süre sonra bilerek eskitilip yavaşlatılıyor ya da daha kolay bozuluyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.