Şimdi Ara

Apple, uzay grisi Mac aksesuarlarının satışını sonlandırıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple, uzay grisi Mac aksesuarlarının satışını sonlandırıyor

Apple koyu renkli Mac aksesuarlarının satışını sonlandırıyor. Cupertinolu şirket uzay grisi renginde klavye ve fare üretiminin durdurulduğunu doğruladı. Gümüş modellerin ise ise varlığını sürdüreceğini belirtelim.

Ayrıca Bkz.Ricoh çok yönlü bir güneş pili geliştirdi

Eğer koyu renkli Magic Mouse, Keyboard veya Trackpad satın almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Zira Apple'ın online mağazasında bu ürünlerin satışının stoklar tükeninceye kadar devam edeceğine dair bir mesaj yer alıyor.

Bu hamle ne anlama geliyor?

Uzay grisi aksesuarların rafa kaldırılması, şirketin cihazlarını daha renkli hale getirmeye karar verdiğini gösteriyor olabilir. Gökkuşağı renklerinde sunulan yeni iMac'le bu yönde bir adım atılmıştı. Söylentilere göre bir sonraki MacBook'lar da aynı renk seçenekleriyle piyasaya sürülecek.

Kaynak:https://www.macrumors.com/2021/05/14/apple-discontinuing-space-gray-mac-accessories/

• zaten alacak param yoktu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koyu renkler sıkıcı olmaya başlamıştı, renkler yakışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 16 Mayıs 2021; 22:29:0 >
  • çok güzel duruyor da 1500 lira ne lan. 200 lira versem içim acıyor.

• Pro = Koyu renk

Apple'ın bundan kurtulması lazım.
    10.ooo tane alanında uzman mühendis ve endüstriyen tasarımcı çalıştırıyor.
    Hangi ideoloji ile hala bunu yapıyorlar anlamıyorum
    O mouse'tan bende de var, o klavyeden bende de var ama başka mouse ve klavye kullanıyorum.

Pro klavye ve Pro mouse, pro olmayan ürünlerde bulunmayan özelliklere / ekstra düğmelere / knob'lara / tweak'lere / led ekranlı tuşlara / birden fazla cihaz arasında tek tuşla geçiş gibi imkanlarına sahip olmalııııı.

Bi de şu mouse'un altındaki usb soketi kadar gerizekalı tasarım olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xagdas -- 17 Mayıs 2021; 10:07:14 >
  • Aldıkta ne oldu çantaya sığmıyor kaplaması soyuluyor şarjı çabuk bitiyor alacak varsa da almasın ben gaza gelip magic keyboard magic mouse ve trackpad aldım o fiyatlara efsane klavyeler mouselar vardı.

• Apple mouse deyince aklıma direk bu tasarım hatası geliyor, aynı kafa devam etmiyorlardır umarım?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.