Şimdi Ara

Apple uyardı: iPhone X'da 'ekran yanması' sorunu yaşanabilir (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
1
Favori
10.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Samsungcular apple kotuluyor applecilar kullanici hatasi diyor.

Ekran yanmasi olayi her 2markadada mevcut,simdi "benim s7 de s6 im da yanma yok" demeyin.'HER MODEL DE' olacak diye bir tabir de yok Bunu bi "Anlayin".

Ama şöyle bir sorun da var.Birisi "Kullanici hatasi" olusmus ekran yanmasi.Digeri de "Marka Hatasi" olusmus ekran yanmasi.

Simdi kullanici hatasi olmus diye de markayi suclamamak lazim.Marka hatasi olmus diye de kullaniciyi suclamamak lazim.

O kadar cok iyi biliyorsaniz "YANMAYAN TELEFON" alin keyfinize bakin.Tabi ki varsa?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet 1200$ lik care paketli alcaydim att li yalan oldu

• Bir kendini yakan telefon eksikti :) (Görevimiz tehlike)

• Daha 2 seneyi yeni dolduran ve haftada maksimumu 2 kez şarj edilen lg g3'ün ips ekranında yanma var ama neredeyse 5 seneye girecek ve artık gözümüzde zerre olmayan bu yüzden saatlerce açık kalan s3'ün süper amoled ekranında hiçbir sıkıntı yok. Eskiden Samsung ekreanların böyle dertleri olmazdı, galiba onlar da niceliği artırırken niteliği kaybedenlerden.
  • 6000 değil 60000 verdiğin televizyon bile yapıyor bu burn in olayını. oled teknolojisinin henüz aşılamayan sorunu.
  • Apple OLED in bütün dezavantajlarını eksiden artıya çevirdiğini belirtti lansmanda, sanki kendisi üretiyor OLED ekranı, bu iş yazılımla olacak iş değil.

• S8+ telefonunumun ekranı yandığı için şuan serviste bu yüzden İphone X yerine 8plus alacağım ekran yanma derdi yok o korku ile telefonu kullanamıyorsunuz
  • igetsky kullanıcısına yanıt
    evet

• iphone stabil bir işletim şey tamam neyse okay.

• quote:

Orijinalden alıntı: deniztoyota

İphone eX olma yolunda ilerliyor bence....

Konuda ki en ince yorum.

• tonla para brrip birde bunlara mı dikkat edicem ?

• Para benim damar benim yakarım da yıkarım da

Şaka şaka ben bu çöpe o parayı verir miyim :))

• İphone X tanitilirken oled panel kullanildigi belirtildigi anda bunu dusunmustum.Ben dusunduysem Apple da dusunmustur.Gercekten sikinti bu olay.Garanti suresi gectikten bir kac ay sonra kronik sikintilar bas gosterebilir LG G3 te oldugu gibi.

• Ben samsung amoledleri ile lg oledleri amoledleri arasinda bir fark oldugunu dusunuyorum.Boyle dusunmemin nedeniyse amoled teknolojisinin telefonlarda ilk denendigi zaman cikan modeller s3 s3 mini note 2 gibi telefonlarin yillarca kullanilmasina sahit oldum ve bu 4 senelik tellerde burn in tarzi olaylar olmadi.Lakin Lg lerde 2 senelik tellerin ekrani sarardi morardi yandi.

• Ayfona gülmedim niye .Çünkü dürüstçe söyledi..Samsungta böyle sorunlar olmadığına göre geriye lg kalıyor .YAni oled ekran lg den olunca sorunlar olabilir ki google nin başına geldi.Ancak lg bu sorunlu panelleri satabilecek çünkü sattığı rakip çok güçlü yanıkta çıkıkta patlasada çatır çutur satıyor ..işte buna gülünür :))

• LG telefon aldıktan günler sonra ekran yanması sorunuyla karşılaşanlar oluyordu. Eski telefonum samsung yanma yok ama başka bir sorun var ne deniyordu bu soruna unuttum. Ekranın üst tarafında siliklik var mavi renklerde daha çok ortaya çıkıyormuş. Sorunsuz ekran yok gibi lcd alıyoruz ölü pixel sorunu oluyor, ışık sızması oluyor. Plazmaların hepsinde yanma sorunu vardı.

Rahatsız etmeyecek düzeyde olursa kullanmaya devam edebilirim. Şimdiden ekran yanması sorunuyla karşılaşan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknet -- 26 Aralık 2017; 18:39:14 >
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt

HAyırdır zoruna giden nedir.

• Arkadaslar, tartişinca sorunlar düzelmez. Herkes işini yapmali. Apple telefon, LG veya Samsung ekran paneli. Bu iş yillardir böyle. Ekran teknolojileri konusunda mükemmeller fakat telefonda başarili değiller/olamiyorlar. Her zaman bir eksiklik, yetersizlik var cihazlarinda. O yüzden paneli LG telefonu Apple yapsin.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.