Şimdi Ara

Apple uyardı: iPhone X'da 'ekran yanması' sorunu yaşanabilir (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
1
Favori
10.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FuryMan

Hiçbir Apple ürününü kullanmıyorum, ama bugüne kadar kullandığım tüm OLED ekranlı telefonlarda burn-in oldu. Yapacak bir şey yok, OLED demek burn-in demek.

Kullanılmasın o zaman. Bozulma oranı yüksek bir ekranın kullanılma sebebi nedir?

Hem apple deyince normal zaten olan birşey deyip diğer üreticiler de çıkınca facia skandal yine mi ekran sorunu yazık onca para verdim demek neyin kafası?

Çinli markalar yapsa zaten çinli ya dandik üretiyor. Koreli yapsa hiç yakıştı mı sana eyy samsun eyy lg ayıp panel üretiyorsunuz.

Ama iş apple oldu mu ayy canım ne var bunda oled bu yanar da yanar biz 6000 tl verelim varsın yansın zaten arkasını çevirip elma logosunu gösteriyoruz önü önemsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Birisi gelmiş lg ile apple'ı kıyaslıyor. LG'nin neredeyse tüm modelleri sorunlu ve lg arkasında bile durmuyor. Zaten bıldıgım kadarıyla lg ofislerini kapatıyor yada kapattı.

Apple da boyle bır sorun henuz yok, ha olsa adamlar garantıden degısırler. Ayrıca telefonun fıyatı 1000 usd, senın ulkenın parası degersızse ve vergıler yuksekse apple ne yapsın. 6.000 bırım paraya 6 tane apple alırsın amerıkada yada avrupa da.

Boş adamsın vesselam. SEnin o övdüğün apple daha nfc dlna wifi direct nedir bilmezken biz lg de kullanıyorduk. Destek vermek çok önemli ya 2013 te aldığım e986 hala çalışıyor hemde android 4.0.2 daha yükselteceğim bir sürüm daha var ne kaybettim ben hiç. Telefonun ömrü bitince yenisini aldık mı yeni sürüm görürüz. Millete gösteriş yapmak için telefon alıp sanki çok büyük özellikler vermişler gibi ama ıpple dıstık verıyır demek te hangi kafaysa. Face id ikizler de hata yapıyormuş ayırt edemiyor muş ne olacak şimdi aaa olur mu apple suçsuz ikizlerin suçu.

kiminle kıyas edeceğiz elmanızı acaba? Asıl elma ile armut kıyası yapıp ondroid cık dındık diyen siz değil misiniz ?

Neyse size boş kabını satsalar içini doldurmaya para isteseler yine verirsiniz gösteriş yapmak bunu gerektirir.

Cevap verecek kapasiten olmadıgı ıcın hemen hakarete başvurmuşsun, şaşırmadım, lg fanboyu.

O çöp lg'ler yüzünden kaç ınsan magdur oldu haberın var mı ? Lg arkasında durmadı sorunlu telefonlarının, Hattta ofislerini kapattılar çekildiler pıyasadan.

Ben apple kullanıcısı degılım, fanı hıc degılım. Forumda apple'ı çoğu kez eleştırmışımdır, parasını en cok hangı telefon hakederse onu alır kullanırım hıcbır markanın fanı degılım. Lg alacagıma, huawei veya samsung alırım ama o kronık sorunlu ve musterı destegı olmayan çöpe para vermem.

İphone'nun arkasında apple var, musterı hzımetlerı senın o çöp lg den çok daha ıyı. Tüm telefonları kronik sorunlu olan lg yi gelmiş iphone ıle kıyaslıyorsun. Asıl boş adam varsa burada sensın, lg almışsın malını övuyorsun ama yemezler koçum.

Çevremde iphone kullananlara bakıyorum uzun yıllar sorunsuz stabil şekılde telefonlarını kullanıyorlar. Bırde lg, samsung gıbı markalara bakıyorum 1 yıl olmadan telefon dökulmeye başlıyor, yazılım destegı bıle almıyorlar. Oysaki 5 yıllık iphone bile güncelleme alıyor ve stabil şekilde calısıyor.

LG fanboyu, çöp telefonunu övmek ıcın iphon'u karalıyorsun. İphone'nun ölüsü bile o lg den daha ıyıdır, bunu o kafana sok.

Adamlar yazılımsal olarak önlemlerini zaten almışlar, ona ragmen burn in olursa garantı kapsamında degısım yaparlar. Zaten şuana kadar boyle bır sorun çıkmamış, ama cıkabılır diye onlem alıp kullanıcılarını uyarıyorlar. Lg ise sorunlu telefonları satıp, arkasında bıle durmuyor.

Çinli markalar bile lg den çok daha kalıteliler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 4 Kasım 2017; 22:27:49 >

• haydaaaa google pixel 2'nin başına gelen hafif yandan bakınca beyazların maviye dönmesi sorunu iphone x'te de varmış. Bu kötü oldu ama ulan her şeyi çalıyorsunuz bari sorunları çalmayın ya.

• Hani la ekrem nerde? Hani ucuyo kaciyodu elmasi? Ayrica yillarin amoledini "super retina", "ultra retina", "hayvani retina" gibi terimlerle satmasida komedi... acinacak haldesin apple. 6k lik teli parlakligi yarida mi kullanacak bu fanboylar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "ilid ilk kiz iyfin sitindirdini ilişti" diye osuruktan sloganlar üretmeyi biliyorlar ama...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

"Somsong okronon oyosono Opplo'o voroyor çopono sozo kokoloyor" diyenleri piste alalım :D

Harf alayım çözemedim cümleyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Son yazdığınızı bende merak ediyorum.

• Eyyy Ekrem neredesin ? Ne diyorsun buna ?

• :D Haydaa Steve jobs un ürününü daha ne kadar rezil edeceksin tim cook

• Hatali uretim yapsinlar sonrada bize lutfederek cozum yollari sunmuslar. Birde ustune ustluk ekran parasi vermeyin diyorlar.

Ekran yanarsa seve seve garanti kapsaminda yapacaksin ama olsun marka delileri cok dunyada.

• quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

Samsung son yıllardaki ürünlerde bu sorunu hemen hemen çözmüşken Apple ve Google deneyimsizliklerini acı tecrübelerle deneyimleyecekler. Bu uyarı tamamen olacak olaylara garantisel kapsamda hukuki bir önlem.

Pardon da samsung hangi modelinde cozmus bu sorunu bana söylermisin? Bu arada yanlış anlaşılmasın s7 edge kullanıyorum...

• Nasıl ya olamaz aypon bu yanamaz ekran falan hııım ameleler nanlar aypondan aypon ayrıcalık fakir bilemez kör kullanır

• quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

"Somsong okronon oyosono Opplo'o voroyor çopono sozo kokoloyor" diyenleri piste alalım :D

Harf alayım çözemedim cümleyi

Türkçesi
    Samsung ekranın iyisinisini apple'a veriyor çöpünü size kakalıyor. demek istemiş bence...
  • İphone eX olma yolunda ilerliyor bence....

• Ekran yanmasi olmasin diye oldu olqcak telefonuda kullanmayalim xD

Saka gibi onlemler listesi.

• Ekranın yanıyor üzerine bir de para ödüyorsun. Güzelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.P.E.C.I.A.L. -- 5 Kasım 2017; 0:22:31 >
  • LG bunu beğendi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran yanması garanti kapsamı dışında mı ?

• Yanıyorsun iphone x hemde marmara çırası gibi

• Zorunlu oldugunu satinca aciklayan Apple :D Applause :D

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.