Şimdi Ara

Apple TV üzerinden TV+ uygulaması şu anda sizlerde çalışıyor mu acaba? Hata mesajı alıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

SOL Fiber abonesiyim. Şimdiye kadar Apple TV üzerinden sorunsuz bir şekilde TV+ uygulamasını kullanıyordum.

Bu sabahtan itibaren "Hata: Bir hata oluştu" şeklinde bir uyarı alıyorum.

Rica etsem siz de kontrol edip benzer bir durum var mı bakabilir misiniz?

Sadece Apple TV üzerinden TV+ uygulaması sizde çalışıyor mu baksanız yeterli.

Şimdiden teşekkürler.

• Ben xiaomi tv box ile tv+ kullanıyorum her hangi sorun yok, uygulamayı silip tekrar kurun muhtemelen düzelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _A_N_I_L_

Ben xiaomi tv box ile tv+ kullanıyorum her hangi sorun yok, uygulamayı silip tekrar kurun muhtemelen düzelir.
    App'i yeniden yükledim ama sorun devam ediyor ne yazık ki.

Rica etsem bir de websitesi üzerinden girmeyi dener misiniz?
    http://www.turkcelltv.com.tr adresi açılıyor. Fakat giriş seçeneği seçince Server'a bağlanamadı hatası alıyorum.

Bana özel ilginç bir durum yaşıyorum sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Designer83 -- 4 Mayıs 2018; 19:22:16 >
  • az once denedim sorun yok, dns adresi degistirip dene istersen, direk modemden degistirebiliyorsan, ya da apple tv wifi ayarlarinda..

(superonline fiber, apple tv4, antalya, ftth, airport extreme, google dns)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nofearl -- 4 Mayıs 2018; 20:21:58 >
  • Designer83 kullanıcısına yanıt
    Denedim herhangi bir sorun yok. Farklı operatörün hattı olan telefondan mobil verisini Wifi olarak paylaşıp girmeyi deneyin.

Arkadaşın paylaştığı ayarları kontrol edin, Paketinizin tanımlamasında bir sorun olmuş olabilir iptal edip tekrar tv+ paketi alın en son çare..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.