Şimdi Ara

APPLE TV KULLANANLAR (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
917
Cevap
36
Favori
84.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba. filmler apple tv de saklanmıyor zaten. online izliyorsunuz. hafızanın fazla olması daha fazla uygulama vs yükleyebilmeniz için ..ama öyle oyundur vs pek işiniz yoksa 32 lik yeter de artar bile.. ben dolduramadım 32 liği
  • Apple Tv 4K ile aranıza katıldım bende. Yazdıklarınızın çok faydası oldu. Cihaz ilk geldiğinde üzerinde tvos 11 vardı. İlk gün herşey çok güzeldi. Gece otomatik güncellemeyi kapatmayı unuttuğum için kendini tvos12 ye guncellemiş. Tabi güncellemez olaymış. tvOS 12 olunca cihazı uyuttuktan sonra tekrar açmak istediğimde cihaz uyanıyor ama tv de sinyal yok diyor. Diğer girişleri denedim, farklı kablo denedim, farklı tv denedim, yazılımı tekrar yükledim yok olmuyor bir türlü cihaz açık ama görüntü yok. Cihazın fişini söküp taktığımda düzeliyor.

Yurtdışı forum sitelerinde tvOS 12 sürümünde birçok kişide olmuş. Bu sorunu yaşayan oldu mu? Çözümünü bilen var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diablodiablo D kullanıcısına yanıt
    cihazı sıfırlama yapın ayrıca hdmi kabloyu uyumlu olmayabilir altın uçlu olan alın eğer tv niz 4k ise hdmi 2.0 kablo alıp deneyin ...
    ben ilk gün günceleme yaptım 12 de sorun görmedim kumanda dan tv ile uyumlu uyut yapıyorum açarken herhangi bir tuşla her ikisi açılıyor eğer arada açılmıyorsa tv nin kumandasından açıyorum
    kumanda ve aygıtlar+tv nizi kumandınızla açın açık
    bende
    yourube bu birlikte açılmama durumunu seyretmiştim bende yüzde doksan birlikte açılıyor dediğim gibi hdmi kablo 2.0 alın benim tv 4k olmadığından altın uçlu hdmi kablo vardı evde onu taktım sorunsuz oldu ama aklımda güzel bir 2.0 hdmi kablo var şu kabloyu önerebilirim

https://www.hepsiburada.com/paugge-hdmi-2-0b-premium-sertifikali-4k-60hz-18gbps-bandwith-hdr-dolby-vision-hdcp-2-2-destekli-hdmi-kablo-2-metre-pm-HB000002M9YN

eğer tv niz 4k değilse bu hdmi öneririm hemde apple tv uyumlu

https://m.n11.com/apple-hdmi-to-hdmi-cable-18-m-mc838zm-b-P164911102?cid=700501&utm_source=comp_akakce&utm_campaign=akakce_genel&v=0.14.9&utm_medium=cpc

4k tv için apple satılan var 299 tl o biraz tuzlu hocam eğer durumunuz müsaitse tercih edebilirsiniz ama yukardaki paugge 2.0 işiniz görür....

• quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

cihazı sıfırlama yapın ayrıca hdmi kabloyu uyumlu olmayabilir altın uçlu olan alın eğer tv niz 4k ise hdmi 2.0 kablo alıp deneyin ...
    ben ilk gün günceleme yaptım 12 de sorun görmedim kumanda dan tv ile uyumlu uyut yapıyorum açarken herhangi bir tuşla her ikisi açılıyor eğer arada açılmıyorsa tv nin kumandasından açıyorum
    kumanda ve aygıtlar+tv nizi kumandınızla açın açık
    bende
    yourube bu birlikte açılmama durumunu seyretmiştim bende yüzde doksan birlikte açılıyor dediğim gibi hdmi kablo 2.0 alın benim tv 4k olmadığından altın uçlu hdmi kablo vardı evde onu taktım sorunsuz oldu ama aklımda güzel bir 2.0 hdmi kablo var şu kabloyu önerebilirim

https://www.hepsiburada.com/paugge-hdmi-2-0b-premium-sertifikali-4k-60hz-18gbps-bandwith-hdr-dolby-vision-hdcp-2-2-destekli-hdmi-kablo-2-metre-pm-HB000002M9YN

eğer tv niz 4k değilse bu hdmi öneririm hemde apple tv uyumlu

https://m.n11.com/apple-hdmi-to-hdmi-cable-18-m-mc838zm-b-P164911102?cid=700501&utm_source=comp_akakce&utm_campaign=akakce_genel&v=0.14.9&utm_medium=cpc

4k tv için apple satılan var 299 tl o biraz tuzlu hocam eğer durumunuz müsaitse tercih edebilirsiniz ama yukardaki paugge 2.0 işiniz görür....
    Teşekkür ederim cevabınız için. Cihazı sıfırladım farklı farklı (1.1-1.4-2.0-2.1) kablo ile denedim olmadı. Apple TV kumandasına bastığımda hem Apple TV hemde televizyonum açılıyor ama televizyonda hdmi sinyal yok diyor Apple TV çalıştığı halde. Forumlarda yazılım sorunu diyor ama çözemedim bir türlü

• diablodiablo D kullanıcısına yanıt
    apple'nin müşteri hizmetlerini arayın yardımcı olacaklardır ayrıca iki sene garantiniz var ama servise vermeden önce apple mh arayın her konuda yardımcı oluyorlar sonuçta herşeyi denemişsiniz...

• Apple tv (4) 1 haftadır kesinlikle wifi bağlanmıyor..her türlü denedim kablo ile bile bağlanmıyor. Cebin wifisini denedim ondanda bağlanmadı. Format attım düzeldi ama sonra tekrar koptu.

WiFi yi görüyor bağlanmış görünüyor ama hiç bir yere girmiyor, ağ bağlantılarınızı kontrol edin yazıyor.

WiFi ağında problem yok çünkü PC ve cep sorunsuz bağlanıyor. Kutu güncel 12.2.2
    1 haftada ne değişti anlamadım...Lütfen yardım edin

• arkadaşlar bir konuda bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var. apple tv 4.nesil mevcut. büyük bir ekran var 75" ve bunun ekranını 4 e bölerek aynı anda 4 ulusal tv kanalının ekranda açık olmasını istiyorum. Bu cihaz ile mümkün müdür yada bunu yapabilen bir uygulama var mıdır? türkçe tv kanalları izlemek için önereceğiniz en iyi program hangisidir? Şimdiden Çok teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afterthefog -- 17 Mart 2019; 10:45:38 >
  • Arkadaşlar, yeni aptv 4K ile aranıza katıldım , bir çok Apple cihazım oldu , ama tv ilk . Tabi hangi uygulamalar daha kullanışlı fazla bir fikrim yok .Öncelik film kalitelisi ve çeşitliliği HDR Netflix gibi . Tv i WiFi işe bağlı . 50mbit internetim var ve 45-47 net hız alabiliyorum. Dsmart
    Dolby Atmos için soundbar ile bağladım. Uygulama veya daha verimli kullanmak in tavsiyelerini beklerim . Teşekkürler şimdiden

• Netflix resmi olarak apple tv den ayrılacağını duyurdu.Sizin apple tv kullanmanızda ki en büyük sebep neydi.?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teknolojikadam07 kullanıcısına yanıt
    4. Nesil almamdaki sebep uygulama yuklenebilmesiydi . Iptv turkcel tv vs bir çok uygulamayı apple tv üzerinden kullanıyorum..netflix de dahil .. eğer netflix ayrirsa epey bi sıkıntı olur

• Ayrılacağını mı yoksa yeni çıkacak olan üründe yer almayacağını mı?

• nuwanda87 kullanıcısına yanıt
    Arkadaş yazdıktan sonra bende biraz araştırdım. 25 martta apple kendi tv dizi vs uygulama sistemini tanıtması bekleniyor..sanırım netflix ile beraber yapmak istemişler ama netflix kabul etmemiş..uygulama ile ilgili bir şey göremedim

• merhaba, 3 nesil apple tvde bulunan fragmanlar uygulamasını yeni 4k apple tv de bulamıyorum, nasıl yükleyebiliriz
  • EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    Netflix aptv 3 de de var.

• merhaba. bende apple tv almak istiyorum ama bu netflix uygulaması kafamı karıştırıyor. Bununla alakalı net bir bilgisi olan var mı? netflix apple tv de uygulama olarak devam edecek mi? apple desteği arayıp sorduğumda onlarda böyle bir söylenti var evet ama net bir açıklama yok diyor! Ben öncelikli olarak netflix için alacağım bunu, bu yüzden sizlere danışmak istedim
  • merhaba apple tv 3.nesil kullanıyorum 10 gündür appletv üzerinden netflix kullanıcı adı ve şifreyi doğru girmeme rağmen hata verip açılmıyor aynı şifre telefon ve tablette sorunsuz neden olabilir çözüm önerisi olan varsa sevinirim teşekkürler

• Arkadaşlar
    Apple TV 4K Ethernet bağlantısı çalışmıyor Wifi ile sorun yok kabloyu değiştirdim yazılım güncel ne olabilir

• Arkadaşlar Turkcelliyim ve Turk Telekoma geçmeyi düşünyorum telefonum iphone ve Turkcell deki TVPlus uygulaması ile rahatlıkla AppleTV ye yansıtma da yapabiliyorum Apple TV üzerinden direk TvPlus uygulamasınıda açıp film v.s seyredebiliyorum. Bu Tivibu uygulamasını iphone ve Apple Tv ile kullanan arkadaşlar varsa bilgi verebilir mi, böyle mi Tivibu da da?
    Apple TV de app ini bulamadım mesela?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-62FC0CD67

merhaba apple tv 3.nesil kullanıyorum 10 gündür appletv üzerinden netflix kullanıcı adı ve şifreyi doğru girmeme rağmen hata verip açılmıyor aynı şifre telefon ve tablette sorunsuz neden olabilir çözüm önerisi olan varsa sevinirim teşekkürler
    AP TV nin fişini çıkartıp takabilirsiniz. Yada olmadı AP TV yi ayarlardan yeniden başlatın. Takılmalar olabiliyor.

• Merhaba , Apple TV 4.Nesil satın aldım. İtunes dışında istediğim uygulamaları nasıl yükleyebilirim? ipa olarak
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.