Şimdi Ara

APPLE TV KULLANANLAR (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
917
Cevap
36
Favori
84.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O günler mazide kaldı. Yakında bu günleride ararız. İyiki tüm odalarımdaki ap tv 3 leri 4 ler le değiştirmişim. Bundan 3.5 ay önce yani “Rahip brunson” olayı patlak vermeden önce Bendeki 3 adet ap tv yi sahibinden.com dan 300 tl ye sattım. Yerlerine 400 tl ye ap tv 4 ler aldım. İyiki elimi çabuk tutmuşum. Şimdi de diyorum ki, keşke bir tane de tuvalete alsaymışım.

Not: tabii bu arada 3 ap tv ye ne gerek vardı? Derseniz. “NAS HDD” ile her odaya “stream” aktarım ile hayatım değişti. Kapaklı, bilgili tüm film ve müzik arşivim elimin altında. Yılların sorunu çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cazsever -- 1 Kasım 2018; 15:31:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba

Geçen sene bir gün tv izlerken uydu alıcıda bir cızırtı sesi gelmesiyle uydu alıcı ve tv kıvılcım yayarak kullanılamaz hale geldi. TV'ye Apple Tv 3 hdmi ile, Samsung ses sistemi sadece optik kablo ile bağlıydı. Ses sisteminde sıkıntı yok fakat Applt tv de açılmaya çalışsa da açılamıyor.

Normal açılmış gibi ışık yavaş yavaş yanıp sönüyor fakat bir süre sonra hızlıca ve durmaksızın yanıp sönmeye başlıyor. TV'ye görüntü veremediği için bilgisayar ile restore etmek istedim fakat usbyi takınca laptop aygıtı görmüyor. Haliyle iTunes hiç görmüyor. Farklı birçok kablo denedim fakat sonuç aynı. Ayrıca şu an farkettim bu ışık yanıp sönerken cihaz da ısınıyor.

Sizce Apple Tv kullanılamaz duruma mı gelmiş? yoksa canlandırma ihtimali var mı?
  • Apple TV 4. nesil kullanıcısıyım. Telefonumda Youtube video’larını airplay ile ekrana yansıttığım zaman eğer ki video’nun içinde reklam varsa bağlantı kendiliğinden kesiliyor.

Telefonumda da apple tv’de de en son güncelleme mevcut.

Video reklam akışında yansıtmanın kesilmemesi için bir ayar var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar full hd led tv var smart değil. Fiber sınırsız internet var. Şimdi apple tv alınca normal tv kanallarını seyredebiliyor muyum ücret ödemeden? Yoksa gidip turkcell tv ye abone mi olmam lazım.

• Ben turkcell tv üzerinden seyrediyorum butün tv leri 24 saat geri alabiliyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • imdat gönülçalan kullanıcısına yanıt
    Dostum turkcell tc apple tv içinde geliyor mu? Ve de ayrıca turkcell tv ye para ödüyor musun? İptv var mı apple tv de onu öneriyorlar?

• Appstorden indiriyor sunuz turkcell tv yi, ben paket satin aldim 500 dakka,1000sms,7gb cepte internet/ 25 mps hiz limitsiz internet , ve turkcel tv, 140 tl ye

• IP TV Yİ HİÇ ARASTİRMADİM AMA ODA AYRİ UCRETTİR HERHALDE

• Türkcell tv , blue tv ,netflix bunlar birer program .Bu programları apple tv ye indirerek kullanabilirsiniz ..aynı telefonda olduğu gibi ..Tabi hepsi ücretli.. ip tv ise bambaşka bir şey. Yine bir iptv programı indirmeniz gerekiyor ve sonra ip tv programı na bir link ekliyorsunuz ..ve bütün kanallar herşey açık.. Bu kanalların hepsini iptv üzerinden izleyebilirsiniz..iptv programı na eklediğiniz link i ise satın almaniz gerekiyor ve bu da ücretli aynı zamanda yasal da değil.. kısaca dilimin döndüğü kadar anlatmaya çalıştım. Sormak istediğiniz varsa kendi capimda yardımcı olabilirim

• EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    sağol arkadaşım. Ben o zaman apple tv 4 içine ip tv kurarsam yani store dan satın alırsam ve üstüne iptv kanallarını sunan birinden bunları da satın alırsam her kanalı izlerim yanlışım yoktur umarım. Acaba maçlarda sıkıntı olur mu?

• imdat gönülçalan kullanıcısına yanıt
    O zaman git iptv uygulaması ve linkleri al daha iyi? Turkcell tv ücretliyse be anladım. Faturalı hattım var para ödüyorum bir de gidip turkcell tv ye verecem birkaç kanal için?

• Attorney58 A kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam..ben mesela iptv kullanıyorum. Ilave olarak netflix in 4 kişilik paketini kullanıyoruz (4kisi faturayı paylaşıyoruz) türkcell tv de kurumsal hattımin için de hediye olarak mevcut..ara sıra girip bakıyorum ama en çok netflix ve iptv ile geçiyor zaman

• Attorney58 A kullanıcısına yanıt
    Evimde maalesef adls var ve 16 mbit e kadar.. malum akk dolunca Hız 5mbit e düşüyor..buna rağmen iptv de maçlarda vs sıkıntı yaşamıyorum. Fakat benim aldığım kişiden de kaynaklı olabilir. Çünkü farklı çözünürlükte maçları yayınlıyor..4k yayın bile var.. net hızınıza göre seçebiliyorsunuz

• EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    ah bir de kablo çıksaydı içinden. Gittim smart tv olmayan led tv aldım. Apple tv aldım. Şimdi kablosu uygulaması bayağı masraf oldu. İnşallah uzun süre gider.

• evde 8mbps hızda sınırsız ttnet adsl var, apple tv alsam içine türkcell tv kursam tv de çalışır mı ayrıca turkcell tv sayısı nedir yardımcı olursanız sevinirim....
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    Çalışır hocam..bende de 16 mbit adsl var. Kota dolunca 5 mbit e düşüyor sıkıntı problem olmadan kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: EHABERDAR

Çalışır hocam..bende de 16 mbit adsl var. Kota dolunca 5 mbit e düşüyor sıkıntı problem olmadan kullanıyorum

bugün akşamüstü medimarketen apple tv 4k olanı 1499 tl aldım biraz önce kurulumu yaptım ilk işim turkcell tv ve youtubu kurdum şu anda tv8 izliyoruz görüntü hd gösteriyor tv nin küçük olması yanı 32 inç olması iyi oldu büyük ekranda nasıl olur bilemem ama 32inç full hd ekranda renkler çok net ve kalitesi hoşuma gitti başka kanallara henüz bakmadım...
    hocam remote kumanda için kablo vermişler bende ipad mini4 var kablosu aynı birebir benim sorum ipad mini4 10w adaptörü ile kumandayı şarj edebilirmiyim yoksa laptoptamı(lenovo) şarj edeyim....
    bende lg 32inç webos tv var webosun içinde tivibu var bir buçuk senedir kullanıyorum bu senenin şubatında günceleme geldi yayınlar hd geçti herşey değişti kutuyla birebir oldu sorunlar şubatta başladı durmadan tv kanallar donuyor tam bir sinir hastası olduk mh arıyoruz hiçbir şey yapmıyorlar hocam kapatın diyorum taahhüt sonuna kadar birşey yapamayız deyip duruyorkar üç ay sonra bitiyor tahüttü gidip kapatacağım ...
    apple tv kafamda hep vardı turkcell tv gelince hiç düşünmeden aldım ama bir sorayım memnun olan varmı görüntü nasıl kalite nasıl donma varmı bu sorularla sormak zorunda kaldım inanki şu anda içim çok rahatladı ...
    aslında türkcell tv medimarkette 1599 tl işbankası kodu vardı 100 tl indirim yapınca 1499 tl aldım...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    cihazınızı iyi günlerde kullanın.belki bir şey olmaz ama ipad adaptoru fazla guclu gelebilir. ben usb den sarj ettim hep.hiç bir problem yaşamadım. markette bir çok oyun ve program mevcut. epey bir şey keşfedeceksiniz daha. bu arada ne kadar pahalanmış. ben 4k olmayanını 400 tl ye almıstım ilk çıktığında
  • quote:

Orijinalden alıntı: EHABERDAR

cihazınızı iyi günlerde kullanın.belki bir şey olmaz ama ipad adaptoru fazla guclu gelebilir. ben usb den sarj ettim hep.hiç bir problem yaşamadım. markette bir çok oyun ve program mevcut. epey bir şey keşfedeceksiniz daha. bu arada ne kadar pahalanmış. ben 4k olmayanını 400 tl ye almıstım ilk çıktığında

çok sağolasın
    evet bir kaç sene evel çok ucuzdu hatta turkcell apple tv taksitle verdiğini hatırlıyorum ama dolar çok artı hocam ayrıca uzun yıllarca kullanmayı düşünerek aldım güzel kaliteli bir ürün sonuçta tivibu kutu alsam veya turkcell tv kutu alsam aylık 25 tl den aşağı değil full paket istwrsen tivibuda 39 tl yani seneler içinde kendini amorti eder hocam ve apple senelerce güncekemesini verir uzun yıllar kullanırım valkahi oyunu ben ipadden oynamıyı seviyorum o yüzden 32gb bana baya yeter ...
    keşke uygulamar içinde safari tarayıcı olsaydı ordan film sitelerine girip izlerdim tv nin webosuna girip arada film dizi seyrederim evet zamanla bilmediğim şeyleri öğrenirim kumandayı bile yavaş yavaş alışıyorum hocam ileri geri kaydırma biraz tecrübe istiyor gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba herkese. Belki konu içerisinde sorulmuş ve cevaplanmıştır ama ben artık okumaktan şaşı olacağım ve göremedim maalesef. Apple Tv 4K 32 ve 64 arasında arada kaldım. Şu an aralarında 300₺ fark var. belki fark çok değil ama bu farka değer mi? 64Gb olması ne gibi avantaj sağlayacak acaba? (Film arşivim çok fazla değil. Genelde filmleri izler ve bir müddet sonra silerim arşiv tutmam. Bunu belirtmek istedim.) Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.