Şimdi Ara

APPLE TV KULLANANLAR (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
917
Cevap
36
Favori
84.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: M3phisto

Hocam, ben vlc player ile izliyorum, yani şöyle oluyor, browserdan filmi apple tv'ye kopyalayıp izliyorum, yani film apple tvnin harddiskinde oluyor, dolayısıyla takılma, donma yapması söz konusu değil.
    benim apple tv'imin 32 gb hafızası var, daha yüksek boyutlt film kopyalamayı denemedim ama.

eğer mac'den ya da windows'tan ekran yansıtma yaparsanız takılma olur. ki bunu yapmanıza gerek yok.

Browserda açılan sayfaya filmi kopyaladım.kopyalanırken appletv üzerinden oynatma bile başladı. Kopyalama bitti kapattım hepsini.şimdi deneyim dedim appletv den film başlıyor ileri sarıyorum oynatmıyor ana ekrana gönderiyor.appletvye tam kopyalanmadı mı bunu nasıl kontrol edebilirim.
    Altyazıda burada ne bulursa herhalde. Kendimiz atamıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuwanda87 -- 10 Ekim 2016; 10:25:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nuwanda87 kullanıcısına yanıt
    browserdan kopyalama yüzdesini gösteriyor, %100 olduktan sonra hemen kapatarak denemedim hiç, zaten o ara dediğiniz gibi film başladığı için ben de izlemeye başlıyorum, bir ara kalkınca kapatıyorum pc'yi. başka bir film deneyin isterseniz. altyazıyı da film ile beraber kopyalıyorum, zaten aynı isim de olduğu için direk açıyor.
    şöyle bir şey aklıma geldi, apple tvye flmi kopyaladıktan sonra, diyelim ki 5gb, ayarlara girip vlc playerın toplam boyutunda belgeler ve veriler diye 5gb dosya göstermesi lazım, şuan ofiste olduğum için kontrol edemiyorum ancak.
  • M3phisto kullanıcısına yanıt
    altyazı olayı tamamdır.dediğiniz gibi olunca o da çıktı.
    depolamaya bakınca hiç bir artış yok.aletin toplam hafızasını da göstermiyor galiba.depolama dolmuş mu anlamadım tam.
    1gb lık birşey denedim ileri sardım hiç sıkıntı yok.yüksek boyutun kopyalanması uzun sürüyordur da ileri sarınca takılıyor,açmıyor.
    pcden de bazı filmler yüzde 50 ye gelince bitti gösteriyor.
    işlem bu şekilde ise yapa yapa öğrenicez.3gün oldu appletvyi alalı. ve çok teşekküler..
    rica ederim.
  • unfoundeddd U kullanıcısına yanıt
    bende olmuyodu bende de olmaya başladı nasıl çözülecek acaba ipadden yansıtma yaparak film izlerken ipad ekranı kapanınca bağlantı kopuyor ne yapmam lazım bilen arkadaşlar cevap yazarsa memnun olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lipt -- 20 Ekim 2016; 21:08:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guncelleme oncesi cozum tus kilidini acik birakmak ve oyle izlemekti.Ancak 10.1.1 ios guncellemesi ile sorun cozuldu .Ekran kapaliykende goruntu kopmadan airplay den yararlanabiliyorsunuz.Ama size tavsiyem A-cast app ini hem Apple tv nize hem ipad/iphonunuza indirip (full paketi 10₺) goruntu aktarimini onun uzerinden yapmaniz.Hayati cok kolaylastiriyor.

• Kızıl Baron kullanıcısına yanıt
    Selamlar

Bu infuse sadece altyazi.org un sayfasindan aliyor baske bi yerden aldiramzmiyiz yada kendimiz atamazmiyiz ?
  • arkadaşlar vlc player kullanıyorum, sanki hatırladığıma göre bir ara film izlerken dts pass through yaptırıp dts sesleri amfiye çözdürebiliyordum, ancak şimdi yapamıyorum.

bu konuda bilgisi olan var mı?
  • infuse pro 4 programını kullanan arkadaşlara bir ricam olacak,

ben şimdi diyelim ki infuse pro 4 programını satın aldım, 10$ gözüküyor, peki seneye infuse pro 5 mi çıkacak, bir de ona mı para bayılacağız?

iki tane app mevcut itunes ve tvos da

https://itunes.apple.com/us/app/infuse-pro-4/id893249751?mt=8

https://itunes.apple.com/us/app/infuse-4-elegant-video-player/id577130046?mt=8

farklarını tam anlayamadım

• M3phisto kullanıcısına yanıt
    https://firecore.com/forum/topic/12526 burada açıklamış.

Saygılar
  • sierratr1 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim, yalnız infuse ses dosyaları açmıyormuş, ben zaten özellikle dts ve wav dinlemek için alacaktım.
  • Slm arkadaslar lütfen yardim.

Apple tv3 var bende. Apple tv4 almayi dusunuyorum.
    Peki bundan turk kanalari izleme appi varmi?
    Iphoneda filan oldugu gibi?

• AkatooS86 kullanıcısına yanıt
    öyle çok fazla kanal yok şimdilik, hatırladıklarım; kanal d, kral tv, bir de star olabilir
  • quote:

öyle çok fazla kanal yok şimdilik, hatırladıklarım; kanal d, kral tv, bir de star olabilir

Tv izle programlar gibileri yokmu hocam? Mesela hepsi bir arada. Yurtdisinda oturdugum icin isime yarar??

• AkatooS86 kullanıcısına yanıt
    hocam öyle bir şey isterseniz iptv linki bulmanız ya da satın almanız lazım
  • quote:

hocam öyle bir şey isterseniz iptv linki bulmanız ya da satın almanız lazım

Yani bøyle bir app mevcut degilmi apple tv'deki appstoreda?

• Bu cihaz ile internetsiz telefon ekranını tvye yansıtabilirmiyiz oyun dahil, yada şu aparat iş görürmü

http://www.aliexpress.com/item/32343401325/32343401325.html

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Apple tv 4 unuzu kablolumu,kablosuzmu internete bagliyorsunuz?Nasil kullaniyorsunuz ?

• 10URAY 1 kullanıcısına yanıt
    modem ile yanyana olduğu için kablolu bağlı
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.