Şimdi Ara

Apple TV [ANA KONU] (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.339
Cevap
309
Favori
782.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar atmos u deneyen oldu mu? Eğer sonuç başarılı ise bende atmos hoparlör alacağım.
  • saydam330 S kullanıcısına yanıt
    Daha gelmedi...

tvos 12. 1 developer da yokmuş bu adaptasyon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman gelecek acaba?
  • ocean72 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ark selam
    bende apple tv arastırıyorum ama 43 ile 64 arasında ne gibi fark olur acaba fiyat haricinde :)

ben sadece itunes tan film için kullanıcam netflix mde var baska belki müzik olur baska bişey için kullanmıycam
  • quote:

Orijinalden alıntı: DJ ICEMAN

ark selam
    bende apple tv arastırıyorum ama 43 ile 64 arasında ne gibi fark olur acaba fiyat haricinde :)

ben sadece itunes tan film için kullanıcam netflix mde var baska belki müzik olur baska bişey için kullanmıycam
    Ark ney 43 ney forumdas

Sanırım ark arkadaşlar

43 dediğiniz de 32

32 ile 64 arasında yazıldığı gibi indirdiğiniz i oyunları müzikleri saklama alanı 64 alın yeriniz olsun yoksa sürekli sil sil sil zaman alcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraycelik80 -- 8 Haziran 2018; 22:9:12 >
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Hocam satınalınan filmler cihazın diskine inmiyor. İzleme hakkı satınalınıyor sadece. Netflix, itunes kullanılacaksa
    fazladan gb'ın hiç bir anlamı yok. Çok fazla oyun odaklı düşünülüyorsa 64gb düşünülebilir.
  • Legoloman kullanıcısına yanıt
    Ürünü nerden temin ettiniz ? Türkiye Apple storeden mi

• Legoloman kullanıcısına yanıt
    Cihazı uyut denilince cihazın önündeki beyaz ışık yanıyor mu ?

Kendi kendine uykuya geçince önündeki beyaz ışık yanıyor mu ?

• buludag89 kullanıcısına yanıt
    Apple garantili çeşitli alışveriş sitelerinde var.

Ön ışık uyku modunda yanmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HattiHitit -- 9 Haziran 2018; 19:51:51 >
  • HattiHitit kullanıcısına yanıt
    ayarlara girip uyut denilince de mi yanmıyor ?
  • buludag89 kullanıcısına yanıt
    Farketmez iki türlüde uyku modu zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkese merhaba; apple 4K ya Kodi kuranınız oldu mu? Bir ağabeyim bende mac olduğu için rica etti. Onun cihazına kurucam. Kendim infuse 5 kullanıyorum ama eğer kodiyi beğenirsem kendi cihazıma da kurarım.

Eskiden dune kullanırken bütün videolar ne güzel 1080p idi. Yamj ile sadece posterleyip bitiriyordum.

Şİmdi klasör klasör bütün formatları ayırdım, 4k filmler, 4k animasyon, bluray, 1080p vs gibi.

infuse ta ya da Kodi de ayrı ayrı arşivleri görmek mümkün mü denemediğim için size soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtcelik

Herkese merhaba; apple 4K ya Kodi kuranınız oldu mu? Bir ağabeyim bende mac olduğu için rica etti. Onun cihazına kurucam. Kendim infuse 5 kullanıyorum ama eğer kodiyi beğenirsem kendi cihazıma da kurarım.

Eskiden dune kullanırken bütün videolar ne güzel 1080p idi. Yamj ile sadece posterleyip bitiriyordum.

Şİmdi klasör klasör bütün formatları ayırdım, 4k filmler, 4k animasyon, bluray, 1080p vs gibi.

infuse ta ya da Kodi de ayrı ayrı arşivleri görmek mümkün mü denemediğim için size soruyorum.
    Apple store da zaten kodi var ismi mcrc mi mrcr mi neydi onu indirin kurun sadece ismi farklı kodi le ayni

Birde boyle grupla ile siz neden uğraşıyorsunuz zaten infuse afisliyor ve grup grup ayırıyor

• valla bu gun n11 kampanyası ile 32 gb fiyatına 64 gb olanı aldım

umarım film netliğinde ( itunes ve netflix) memnun kalırım

not:şu ada 4k tv yok hd ler ile idare edicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: DJ ICEMAN

valla bu gun n11 kampanyası ile 32 gb fiyatına 64 gb olanı aldım

umarım film netliğinde ( itunes ve netflix) memnun kalırım

not:şu ada 4k tv yok hd ler ile idare edicem
    Online stream olaylarından cok beklenti ye girmeyin

Mevcut arşiviniz var ise iso ve remux kalite olarak onları daha iyi gösteren cihaz Yok

• itunes den satın alınan filmleri başka bir cihazda izleyebiliyor muyuz? Yani zidoo tarzı bir cihazla izleyebilir miyim?
  • CXath1 C kullanıcısına yanıt
    Hayır izleyemezsiniz.
  • tvOS 12'nin kullanıcılara açık beta sürümü yayınlandı. Dün güncelledim fakat ayrıntılı olarak inceleyemdeim. Dolby Atmos'un
    geldiği söyleniyor.
  • Merhabalar iki gündür kullanıyorum, iki gündür akşam ilk açılışta internete bağlı görünmesine rağmen içerikler gelmiyor bir süre sonra düzeliyor. 3. Jenerasyonu da kullandım, WiFi sorunu bezdirdi (İngiltere de satılan bazı serilere has bir durumdu)
    Atv 4k da benzer sıkıntıyı yaşayan var mı , normal mi,

Saygılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.