Şimdi Ara

Apple TV [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
17.333
Cevap
309
Favori
781.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iTunes storedaki 4K filmler kaç gb? AKN varken bu iş zor gibi gözüküyor. AKN kalkış tarihi ve 4K filmleri takılmadan izleyebilmek için minimum kaç mbps internet gerekir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elninom1

iTunes storedaki 4K filmler kaç gb? AKN varken bu iş zor gibi gözüküyor. AKN kalkış tarihi ve 4K filmleri takılmadan izleyebilmek için minimum kaç mbps internet gerekir?

hocam benim hız akk sonrası 24 mbite düşüyor netflix ile çok rahat 4k izleniyor netflix sitesinde de 25 mbit önermişler tahminim itunes içinde yeterli olur haftasonuna cihaz gelirse test eder burada paylaşırım
  • elninom1 kullanıcısına yanıt
    Apple ile ilgili bir yerde uhd içerik için min 16 mbit yazdığını hatırlıyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaRcoss

quote:

iTunes storedaki 4K filmler kaç gb? AKN varken bu iş zor gibi gözüküyor. AKN kalkış tarihi ve 4K filmleri takılmadan izleyebilmek için minimum kaç mbps internet gerekir?

hocam benim hız akk sonrası 24 mbite düşüyor netflix ile çok rahat 4k izleniyor netflix sitesinde de 25 mbit önermişler tahminim itunes içinde yeterli olur haftasonuna cihaz gelirse test eder burada paylaşırım

hangi internet paketini kullanıyosun hocam
  • 4k televizyonu var ve tv'nin netflix youtube vs. uygulamaları var. Apple tv gereksiz mi olur sizce?
  • Benim 4k kablo geldi ama bana basit 5 TL lik kablo gibi geldi benim kullandığım monster kablo bunun gibi 2 misli kalınlıkta bakalım Apple TV gelsin bi deneyelim

Apple TV [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Reaver -- 19 Eylül 2017; 18:26:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kablo kalınlığı bir kalite ölçüsü müdür bu ürün gamında bilmiyorum...

Sizden sonra nette yorumlarını okudum. Tümü pozitifti...

Ve kablonun Premium kablo sertifikası var. Umarım bu kalite kağıt üzerinde kalmaz.

Android uygulaması var, hologramlı barcodu okutup Premium sertifikasının teyidi için bir deneyin isterseniz.

• Arkadaşlar birisi bana Apple TV 4 ü satıp yeni 4k versiyonu almak için geçerli bir neden söyleye bilir mi? ATV 4 ün 2.elde değeri 500 lira civarında.
    Bunu satıp bir 500 lira daha ne için veriyoruz? Şu an FullHD led tv sahibiyim, 4k TV yok, infuse üzerinden harici NAS içindeki kendi dizi-film arşivimizi izliyoruz. Gördüğüm kadarıyla 4k içerik de yok denecek kadar az, olanlar da bir film 40-55gb civarında. Farklı olarak ne izlemeyi düşünüyorsunuz 4k Apple TV de?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fugu

4k televizyonu var ve tv'nin netflix youtube vs. uygulamaları var. Apple tv gereksiz mi olur sizce?

Aynı cevabı bende arıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hakmel

Arkadaşlar birisi bana Apple TV 4 ü satıp yeni 4k versiyonu almak için geçerli bir neden söyleye bilir mi? ATV 4 ün 2.elde değeri 500 lira civarında.
    Bunu satıp bir 500 lira daha ne için veriyoruz? Şu an FullHD led tv sahibiyim, 4k TV yok, infuse üzerinden harici NAS içindeki kendi dizi-film arşivimizi izliyoruz. Gördüğüm kadarıyla 4k içerik de yok denecek kadar az, olanlar da bir film 40-55gb civarında. Farklı olarak ne izlemeyi düşünüyorsunuz 4k Apple TV de?

selam hocam 4k tv yoksa zaten yeni apple tv almana gerek yok şahsım adına söyleyecek olursam tv im 4k onun için yeni apple tv yi ihtiyaç duydum itunesten 4k film alırım netflix 4k içerikler var 4k remux filimlerim var ha desem ki netflix 4k izlemek için tv nin kendisi yeter ama benim için apple tv tamamen zevk meselesi

• quote:

Orijinalden alıntı: sauvignon99

quote:

quote:

hangi internet paketini kullanıyosun hocam

netspeed 100 mbit 200 gb akk li paket hocam

• quote:

Arkadaşlar birisi bana Apple TV 4 ü satıp yeni 4k versiyonu almak için geçerli bir neden söyleye bilir mi? ATV 4 ün 2.elde değeri 500 lira civarında.

Su Nas sıstemı nasıl bağlıyor kuruyorsunuz ya.Gecen de yazdım pazar gunu ugrastım falan ama olmadı beceremedık kafa basmadı su ıse .

• apple tv 4k 'ya usbden hdd bağlayıp kendi filmlerimizi izleyemeyiz herhalde.

aslında bana bluray iso filmleri izleyecek bir cihaz lazım ama itunes üzerindeki filmler dtshdma ve dolby atmos 7.1 hd ses desteği sunuyorsa o zaman apple tv alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Su Nas sıstemı nasıl bağlıyor kuruyorsunuz ya.Gecen de yazdım pazar gunu ugrastım falan ama olmadı beceremedık kafa basmadı su ıse .

Bendeki sistem resimdeki gibi hocam asus rt ac 5300 router var ona 2 adet 4 tb taşınabilir disk bağlıyorum kullanıyorum sizde nasıl bişey varda yapamadınız acaba

Apple TV [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

apple tv 4k 'ya usbden hdd bağlayıp kendi filmlerimizi izleyemeyiz herhalde.

aslında bana bluray iso filmleri izleyecek bir cihaz lazım ama itunes üzerindeki filmler dtshdma ve dolby atmos 7.1 hd ses desteği sunuyorsa o zaman apple tv alabilirim.

şunları destekliyor

Apple TV [ANA KONU]

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Bendeki sistem resimdeki gibi hocam asus rt ac 5300 router var ona 2 adet 4 tb taşınabilir disk bağlıyorum kullanıyorum sizde nasıl bişey varda yapamadınız acaba

Apple TV [ANA KONU]

Uzay istasyonu mu o
    Hiç ihtiyaç duymadım bu konuya.Hiç araştırmadım da bu yüzden.

Daha önceki mesajımı kopyalayayım bari ;

; filmleri genelde netflıx blu tv den ızlemeye başladım.Ama indirdiklerimi de hdd ye atıp tv'ye bağlıyorum.
    3 ayrı hdd var hepsı karısık malesef.Tek sorun bu karısıklık oluyor.

İnfouse pro bana lazım gelır mı ? Sadece programın masrafı dısında bır masraf yapmadan nasıl kullanbılırım ? (3 hdd ıcındekılerı NAS ağ içine atmak mesela )

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    En pratik yol modeme bağlamak. Nasıl bir modeminiz var? Mesela 5650 de bu özellik var, yada arkasında usb girişi olan modemlerde de oluyor genelde.

Ben de orta vadede br NAS kurmayı planlıyorum. Biraz maliyetli olacak ama ne yapacağıma karar verip teker teker toplarım parçaları. Bir kere kurunca senelerce kullanırım diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matmma -- 20 Eylül 2017; 16:22:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kablolar da geldi.

2 Metrelikler mevcut philips kabloları ın kalınlığında.

Ama 5 Metrelik olan nerede ise 2 metreliğin iki katı kalınlığında..

Firma yanıt verdi:
    " 2 Metre olanın da bandgenişliği 18Gbps dır, 5 Metre olanın da.
    18Gbps bandgenişliğine ulaşmak için kablo uzunluğu arttıkça kablo kalınlığı da artar. Uzunluğun getirdiği dezavantaj kablo kalınlaştırılarak aşılır."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 20 Eylül 2017; 21:8:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Benim kablolar da geldi.

2 Metrelikler mevcut philips kabloları ın kalınlığında.

Ama 5 Metrelik olan nerede ise 2 metreliğin iki katı kalınlığında..

Firma yanıt verdi:
    " 2 Metre olanın da bandgenişliği 18Gbps dır, 5 Metre olanın da.
    18Gbps bandgenişliğine ulaşmak için kablo uzunluğu arttıkça kablo kalınlığı da artar. Uzunluğun getirdiği dezavantaj kablo kalınlaştırılarak aşılır."

QR kodunu okuttun mu hocam bende error diye hata veriyor

• Her 3 ünü de sorunsuzca okuttum. Certifika onayını gördüm buradan da...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.