Şimdi Ara

Apple TV [ANA KONU] (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.286
Cevap
304
Favori
777.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1) Vergi farklılıkları
    2) Garanti süreleri farklılıkları
    3) Pazar büyüklüğü (Halk arasındaki deyimiyle sürümden kazanma)

Fiyat farklılıklarını yaratan en önemli unsurlar bunlar. Fiyatı Türkiye'deki satıcılar değil Apple belirliyor. Firmalar satış hacimlerine göre Apple ın belirlediği fiyatın altında bir fiyattan satabilirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar apple tv de ps4 remote play özelliği varmıdır.
  • Appleden satın aldığımız filmleri nereye kayıt ediyor acaba?
    Kendi hafızasına mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • guguk kullanıcısına yanıt
    Yok maalesef...

• Ataeray A kullanıcısına yanıt
    Hiç bir yere kayıt etmiyor. Satınaldığınızda ömür boyu stream olarak oynatma hakkı almış oluyorsunuz.
  • HattiHitit kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Digiturk Play yurtdışı diye bir uygulama geldi ilginç...

• HattiHitit kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, genelde 2 sene aralıklarla yeni sürümün çıktığını söylüyorlar, bu doğru ise yakın zamanda güncellenebilir diye düşünüyorum, güncel olmayanı da almak istemiyorum açıkçası..
  • su an x9s kullaniyorum, netflixten atmos izlemek icin apple 4k ya yoneldim, zidoo yu satip apple almaya deger mi acaba ? apple nin atmos performansi nasildir

• Apple tv den aldığım Apple Music Aile üyeliğini başka birinin telefonuna nasıl paylaşıma açabilirim? Derken aşağıdaki metni buldum off yaaa

Apple TV’de Aile Paylaşımı
    Aile Paylaşımı, altı aile üyesine kadar uygulamaları paylaşmanızı ve ayrıcalıkları görüntülemenizi sağlar. Ailenizden bir yetişkin (aile yöneticisi) aile üyelerini aile grubuna katılmaya davet eder ve bu aile üyelerinin tüm iTunes Store ve App Store satın alımlarını ödemeyi kabul eder. (Apple aygıtlarınızın tümünde çalışan Aile Paylaşımı, Apple TV’de birden fazla kullanıcı arasında geçiş yapmaktan farklıdır.)

Önemli: Aile Paylaşımı’nı doğrudan Apple TV’den başlatamaz veya yapılandıramazsınız. Bunun bir Mac, iOS aygıtı veya iPadOS aygıtı üzerinde yapılması gerekir. Aile Paylaşımı’nı ayarlama hakkında daha fazla bilgi edinmek için Aile Paylaşımı’nı ayarlama başlıklı Apple Destek makalesine bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorcery -- 7 Kasım 2019; 21:28:49 >
  • nc39 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, şu an ben de benzer durumdayım. Yeni bir mediaplayer için Dolby atmos destekli Apple tv 4k ve Amazon Fire 4k inceledim. Önceliklr ikisi arasında fiyat uçurumu var. Fire tv atmos desteği olsa da Netflix uygulaması desteklemiyor, fakat prime tvde bulunuyor. Applr tv 4k ise hemen hemen tüm uygulamalar atmosla çalışıyor.

• bachsever B kullanıcısına yanıt
    aslinda elimdeki zidoo da atmos destegi bar ama netflix de yok. siz torrentten indiriyorsaniz zidoo da bakabilirsiniz, yok netflix diyorsaniz o zaman sorunlarimkz ayni:)

• nc39 kullanıcısına yanıt
    Internette biraz araştırma yapınca atmos destekli mediaplayerlar için aşağıdaki sayfayı buldum:

https://www.cnet.com/google-amp/news/how-to-stream-dolby-atmos-from-netflix-itunes-vudu-and-amazon/

Burada yazanlara göre dolby atmos ses çıkışı veren uygulamaların tümü Apple tv 4k'da çalıştığı yazıyor. Bu sebeple genel olarak atmos ses almak için tek seçenek Atv 4k gibi duruyor.

• Beyler apple tv'deki tidal uygulamasını telefondan spotify gibi idare edemiyorum spotify'da apple tv connect gözükürken tidal'de gözükmüyor maalesef tidal'in bu desteği yok mu yoksa ben mi yapamadım ?
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    Tidal hiç kullanmadım. Aurender Conductor adında bir sürücü uygulaması varmış. Android ya da ios telinize bu sürücüyü yüklerseniz sorun çözülebilir.
    Edit Aurender Conductor bir server uygulaması imiş. Yanılmışım.
    Tidal ın avantajı galiba yüksek çözünürlüklü aboneliğin olması. Aylık 19 usd :) Diğer seçenek 9 usd.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HattiHitit -- 10 Kasım 2019; 23:33:55 >
  • Bende bugün n11 den kuponlar ile 1400 e apple tv 4k 64gb aldım çok uyguna geldi aklımda yoktu ama indirimi görünce dayanamadım. Merakla bekliyorum gelmesini.
    Hayırlı olsun, vazgeçilmeziniz olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 11 Kasım 2019; 11:13:54 >
  • ocean72 kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam bende öyle tahmin ediyorum. Teşekkürler

Cihazın ana işlevi stream etmek olduğu için 32GB da fazla fazla yetiyor.
    Aralarındaki fiyat farkını bilmiyorum ama bilginiz olsun yine de...

• ocean72 kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam. Bende 32 gb bakıyordum ama fiyat uyguna gelince 64gb alayım dedim. Bendeki ipad pro da 64 gb şimdiye kadar dolduğunu hiç görmedim haklısınız.
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.