Şimdi Ara

Apple TV [ANA KONU] (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.286
Cevap
304
Favori
776.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşlar yeni 4k tv aldım şimdiye kadar hep fiziki bluray alıp arşiv yapıyordum ps4 pro üzerinden izliyorum ps4 4k oynatmıyor bende fiziki arşivi satıp dijital arşive dönüyorum nette bulduğum hdd dolumu yapan bir arkadaşa 6tb lik hdd dolumu yaptırdım 4k ve bluray remux ağırlıklı şimdi bu filmleri izlemek için en iyi yöntem hangisi acaaba?
    Pek fazla anlamıyorum malesef öğrenmeye çalışıyorum
    Şimdi hdd yi usb ile ps4 yada direk tv ye bağlayıp mı izlemek mi
    Yoksa apple tv alıp onun üzerinden mi izlemek mantıklı kaliteli
    Hdd yi dolduran arkadaş klasörleri altyazıları her şeyi ayarlıyarak dolum yaptığını söyledi ister ps4 e bağla ister tvden aç dedi
    Bende bunun için nette araştırma yaparken apple tv nin görüntü kalitesinin çok iyi olduğunu anlatan yorumlar gördüm sizlerden fikir tavsiye rica ediyorum
  • arghh kullanıcısına yanıt
    Ben de apple tv 4 kullanıyorum tvos 13.0 (17J5584a ) stabil geldi. Hem de neredeyse 1 hafta oluyor. Sanırım beta programında olduğum için.

Çok düzgün bir sürüm olmuş tvos 13.0 (17J5584a) bir sorunla karşılaşmadım.

Arcade için bekliyorsan boşa bekleme hala sonbaharda diye aynen duruyor o bölüm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhunturk -- 21 Eylül 2019; 9:26:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhunturk

Ben de apple tv 4 kullanıyorum tvos 13.0 (17J5584a ) stabil geldi. Hem de neredeyse 1 hafta oluyor. Sanırım beta programında olduğum için.

Çok düzgün bir sürüm olmuş tvos 13.0 (17J5584a) bir sorunla karşılaşmadım.

Arcade için bekliyorsan boşa bekleme hala sonbaharda diye aynen duruyor o bölüm...
    betadan çıkacaktım bu yazını okuyunca devam edeyim dedim
  • Akhunturk kullanıcısına yanıt
    Evet Arcade yi merak ediyordum sadece. Apple TV+ Türkiye ye gelmeyecek sanırım (En azından yakın zamanda) Bir tek Arcade kaldı merak ettiğim. İos a geldi...de beklediğimden pahalı 13-15 arası bekliyordum 35 TL dediler.
  • hocam bugün beta son sürümü yükledim bir saat sonra apple mh aradım beta sürümü yükledim fakat betadan çıkmak istiyorum dedim apple tv de profil varmı dedi ben göremedim dedi peki dedi bilgisayardan apple beta sitesine girmemi söyledi ve beta çıkışını apple beta sitesinden çıkışını yaptı bir hafta sonra gelecek olan tvos13 sürümü normal olarak yükleyeceğini söyledi görüşme bitince güncelemeye girdim beta görünmüyordu, bakalım haftaya yeni normal sürümü yükleyecek mi.....
    bu arada son beta sürümü menüde dolaşmak çok hızlanmış ....
  • Yeni güncellemeler geldi;

Infuse 6.1.7, MrMC 3.8.2
  • Apple TV diskinin ne kadarının boş ne kadarının dolu olduğunu görmek
    için geliştirilen bir uygulama var.

Disc Space
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

30 Eylül’de yayınlanacakmış.
    IOS TV 13 geldi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

IOS TV 13 geldi :)

Alıntıları Göster
    günceleme numarası kaç hocam
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    tvOS 13.0 (17J586)
  • freedom77 F kullanıcısına yanıt
    Safari de gelmeyecek miydi?
  • ocean72 kullanıcısına yanıt
    Safari gelmeyecekti. Geleceğini de zannetmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

tvOS 13.0 (17J586)
    hocam üç aydır beta kullanıyordum geçen hafta apple mh aradım bu arada geçen ayda apple mh aramıştım bilmiyen bir bayan sizin bundan çıkışınız biraz zor demişti, son mh bey gayet bilgiliydi, benim apple tv modeli 4k olanı kutunun arkasında usb çıkışı yok ...
    şimdi ben durumu anlattım ben dedim betadan çıkmak istiyorum ilk sorduğu soru ayarlarda profil varmı dedi ben görünmüyor deyince internetten apple beta giriş yaptırdı şuraya şuraya girecen aynen dediklerini yaptım yani bu iş apple betaya üye olmuşum bunu sonlandırdı çıkışını yaptırdı, apple mh bey tamam dedi size bir hafta sonra gelecek normal güncelemeyii alacak betayla alakanız kalmadı çıkışınız tamamdır dedi...
    ayrıntılı anlatıyorum ki apple tv 4k kullananda faydalansın ...
    dün akşam normal 13.0 (17J586) güncelemesini yükleyip kurdu ...
    artık normal yazılıma geçiş yaptım betadan normal sürümü geçmek isteyenler ya apple mh arasınlar(02162821511) yada apple betadan betadan çıkışını yapsınlar bir sonraki normal sürüm geldiğinde normal sürüme geçiş yapacaklardır bu model de böyle oluyormuş ...
    not:mh konuşmasından sonra yani siteden beta çıkışını yapınca apple tv deki yazılılm güncellemesi menüsünde beta yazı kalmıştı
  • ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 25 Eylül 2019; 11:34:3 >
  • dün akşam gelen tvos beta ve normal sürümü Apple TV [ANA KONU]
  • Ataeray A kullanıcısına yanıt
    Apple TV ile izlemenizi tavsiye ederim. Bende de ps4 pro var ama ben tüm arşivimi ATV ile izliyorum. ÖZelliklle ses konusu da sizin için önemliyse Apple tv fark yaratıyor.
    Dün akşam beta güncellemeleri " Kapalı" yapmıştım menüden.
    Bu sabah ta standart olanı kurdum. Bu kadar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Dün akşam beta güncellemeleri " Kapalı" yapmıştım menüden.
    Bu sabah ta standart olanı kurdum. Bu kadar...
    peki hocam şimdi ayarlarda beta güncellemesi kapalı görünüyor mu...
    bende bir tek yazılım güncelle var
    Apple TV [ANA KONU]
  • Valla ne yalan söyleyeyim , ben şahsen TVOS 13'ü beğenmedim.

Yanlış anlaşılmasın sakın , herhangi bir problem yaşamadım ama cihazı uyutma tuşunun bile gereksiz teferruata boğulduğu bir yazılım olarak gördüm TVOS 13'ü..

Aşina olduğumuz güzelim sadeliği bozuyorlar cihazda.Ama bazı sadeliklere dokunulmaması ya da mevcut düzenin bozulmaması gerektiğini Apple'a anlatabilir miyiz , işte orası zor...

O kadar ki ; birisi TVOS13'ten bir önceki sürüme nasıl döneceğimi paylaşırsa inanın geri dönmeyi bile düşünürüm.Çünkü benim kullanımıma bir artısını görmedim bu versiyonun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 25 Eylül 2019; 23:31:56 >
  • 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.